Jump to content
Dogomania

TOFFI - sparaliżowany pekińczyk przyniesiony do uśpienia...W nowym domu :)


Avilia

Recommended Posts

[TABLE="class: uiGrid mvm"]
[TR]
[TD="class: vTop"][/TD]
[TD="class: vTop"][CENTER]
[SIZE=3]Dziś pod nasze skrzydła trafił ten przystojny plaskaty piesek - TOFFI.
Właściciele przyprowadzili psa aby go uśpić, ponieważ ma bezwładne tylne nóżki (wet od którego psiaka odebraliśmy stwierdził przesunięcie kręgów).
W poniedziałek (26. 11. 12 ) psiak zostanie zabrany na RTG i diagnstykę.
Nie wiadomo czy będzie stawał na tylne nóżki...ale napewno ma szansę żyć! I poruszać się na wózeczku dla psów!

...

Toffi ma ok 5 lat i jest bardzo przyjacielsko nastawionym psem do innych zwierząt (psy, koty) i ludzi.
W chwili obecnej porusza się ciągnąc nóżki za sobą...Bardzo przykro się na to patrzy :(

W ostatnim czasie trafiło do nas dużo zwierząt wymagających specjalistycznej opieki, a fundusze niestety posiadamy baardzo ograniczone.

Jeżeli jest ktoś kto byłby w stanie wesprzeć działania naszej fundacji m.in leczenie TOFFIka, podajemy konto:
[B]
BOŚ BANK
[COLOR=#008000]33 1540 1128 2081 9100 7566 0001[/COLOR]
Fundacja "Zwierzęca Arkadia"
ul. Sarenek 10B
43-215 Jankowice

tytułem: DAROWIZNA NA CELE STATUTOWE (TOFIK)
[/B]
[COLOR=#ff0000][B]BŁAGAMY O POMOC!!!

Wydarzenie na Facebook'u: [URL]https://www.facebook.com/events/455271834510663/455315571172956/?ref=notif&notif_t=plan_mall_activity#!/events/455271834510663/[/URL]
[/B][/COLOR]
[/SIZE][B][SIZE=3][SIZE=3]Kontakt:
798 596 534 / 785 549 189
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
[/SIZE]

[IMG]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/423103_411334642265137_1771257663_n.jpg[/IMG][/SIZE][/B][/CENTER]
[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

[CENTER][IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/s480x480/311208_513311372021282_428143985_n.jpg[/IMG][/CENTER]

Edited by Avilia
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 216
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W poniedziałek zabieramy Toffiego na wizytę do naszego weta na diagnostykę.
Chłopczyk zasługuje na szansę. Porażone ma tylko nóżki, ogonkiem macha jak najbardziej sprawnie.
Jeżeli ( tfu, tfu ) psiak jednak na te tylne nóżki nie stanie - przecież żyjemy w XXI wieku! Psy z chorymi nózkami poruszają się za pomocą wózka!

Prosimy o wsparcie finansowe!
W ostatnim czasie mamy same psie i kocie nieszczęścia "na stanie". Jesteśmy w finansowym dołku...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avilia']W poniedziałek zabieramy Toffiego na wizytę do naszego weta na diagnostykę.
Chłopczyk zasługuje na szansę. Porażone ma tylko nóżki, ogonkiem macha jak najbardziej sprawnie.
Jeżeli ( tfu, tfu ) psiak jednak na te tylne nóżki nie stanie - przecież żyjemy w XXI wieku! Psy z chorymi nózkami poruszają się za pomocą wózka!

On jest młody, siusia samodzielnie- tak ?/ nie ma całkowitego porażenia... Selengo - prosimy o allegro :) Ale wiecej info o psiaku i zdjęcia potrzebne...
Olu, po wizycie u wata wstaw diagnozę, zdjęcia...

Link to comment
Share on other sites

[B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/189267-Skarpeta-PLASKATYCH-)"]

Skarpeta PLASKATYCH [/URL][/B]
Poproście o wsparcie SKARPETĘ na pewno wesprze Toffika

Tak czytam i myślę że jest duża szansa że jednak będzie chodził - trudno tak wyrokować ale szansa jest na pewno.
Szkoda że właściciele odpuścili...Biedny nie dość że chory to jeszcze porzucony.
Najlepiej dochodziłby do zdrowia we własnym domu.Eeech...

Edited by Osa
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lobaria'][quote name='Avilia']W poniedziałek zabieramy Toffiego na wizytę do naszego weta na diagnostykę.
Chłopczyk zasługuje na szansę. Porażone ma tylko nóżki, ogonkiem macha jak najbardziej sprawnie.
Jeżeli ( tfu, tfu ) psiak jednak na te tylne nóżki nie stanie - przecież żyjemy w XXI wieku! Psy z chorymi nózkami poruszają się za pomocą wózka!

On jest młody, siusia samodzielnie- tak ?/ nie ma całkowitego porażenia... Selengo - prosimy o allegro :) Ale wiecej info o psiaku i zdjęcia potrzebne...
Olu, po wizycie u wata wstaw diagnozę, zdjęcia...[/QUOTE]


Rozmawiałam z Klauduś , ma czucie głębokie , sika samodzielnie , a to jest bardzo ważne ...

Link to comment
Share on other sites

Tak jak pisałam - niewładne są tylko i wyłącznie obie łapki. Reszta "działa" jak najbardziej sprawnie. Załatwia się sam tylko ciągnie za sobą nóżki.

Napewno na już będzie miał w poniedziałek robione RTG, bo bez tego nie wiemy co jest (o ile jest) uszkodzone.
Jak tylko będzie nam coś wiadomo to damy znać.

Ela, jakie więcej info chcesz? Wydaje mi się, że na dzień dzisiejszy więcej powiedzieć nie można.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa i zwierzaki'][quote name='Lobaria']


Rozmawiałam z Klauduś , ma czucie głębokie , sika samodzielnie , a to jest bardzo ważne ...[/QUOTE]

To jest mega ważne! Jak można go było przynieść uśpić - w głowie mi się to nie mieści! Tym bardziej, że utrzymuje potrzeby fizjologiczne! Ludzie są po prostu straszni, straszni - nie mam słów! Jak mój pies był umierający to walczyłam o każdy dzień jego życia, żeby choć jeden dzień był z nami dłużej, a tutaj? Pies zachorował to od razu morbital - no w głowie się nie mieści... Żeby ich ktoś tak na starość nie potraktował :angryy::angryy::angryy:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...