Jump to content
Dogomania

Pomoc dla psa


Recommended Posts

W Złobiźnie pozostał pies sam bez opieki,zamknięty w małej klatce.Nikt się nie interesuje losem zwierzaka.Dokładnie ul.Brzeska 32 czy 34 dokładnie nie wiem.Właścicielka psa zrzuciła wszystko na starszą osobę,której od kilku dni również tam nie ma.Nie wiem,czy pies ma wodę do picia i jedzenie.Proszę o zainteresowanie się sprawą i pomoc.

Dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

Napisałam o sprawie na wątku schroniska w brzegu, PW do Nina_brzeg, nie wiem kto jest jeszcze z tych okolic

Ale chyba najlepiej, jakbyś Ty człowieku zamiast tutaj napisał mail do TOZu albo zadzwonił, bo nikt tu nie jest jasnowidzem i nie wie gdzie jest pies
nr tel. stacj. – 77 441 02 25
e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
GG: 35737141

Link to comment
Share on other sites

[quote name='black_sheep']Napisałam do autora wątku, obiecał zgłosić sprawę do TOZu i porozmawiać z ludźmi którzy do psa przyjeżdżają (karmią go raz dziennie). Pies jest stale zamknięty w niewielkiej klatce. Przynajmniej ma jedzenie i picie:([/QUOTE]
Ręce opadają....:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='black_sheep']Napisałam do autora wątku, obiecał zgłosić sprawę do TOZu i porozmawiać z ludźmi którzy do psa przyjeżdżają (karmią go raz dziennie). Pies jest stale zamknięty w niewielkiej klatce. Przynajmniej ma jedzenie i picie:([/QUOTE]No to dobrze jak nie lancuch z rozpadajaca sie buda to klatka...

Link to comment
Share on other sites

Wróciła właścicielka psa,sprawę monitoruje TOZ oraz znajomy ze Straży Miejskiej.Pies był codziennie wyprowadzony,klatka czyszczona,każdego dnia po pracy z ciepłą miską(kasza+mięso) jeździł do niego syn właścicielki.Pies podobno jest pod obserwacją weterynarza i ma przepisane jakieś leki,które ten pan również mu podaje codziennie.psem ma się zająć właścicielka zabierając go do domu albo zmieniając miejsce pobytu psa.Sama bym go wzięła ale posiadam już dużego psa ze schroniska i nie dam rady mieć 2 psów.Za kilka dni mają sprawdzić co z tym psem.Niedaleko tego domu mieszka moja znajoma,która również ma mnie poinformować jak się sprawy mają.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...