Jump to content
Dogomania

Rezolutny Czaki nareszcie we własnym domu w Lublinie!


Reno2001

Recommended Posts

[CENTER][B][SIZE=3][COLOR=#ff0000]26.04.2013 Fantastyczny dzień. Czaki pojechał do własnego domu w Lublinie. Do d[/COLOR][SIZE=3][COLOR=#ff0000]yspozycji ma dom, ogród[/COLOR][SIZE=3][COLOR=#ff0000], towarzystwo dzieci oraz innych psów. [/COLOR][SIZE=3][COLOR=#ff0000]Takiego wła[/COLOR][SIZE=3][COLOR=#ff0000]śnie domu dla niego chcieliśmy!
Powodzenia urwisie![/COLOR]
[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE]
01.04.2013[SIZE=3] [/SIZE] Czaki wciąż jest w hoteliku i czeka na kochający nowy dom. W chwili obe[SIZE=3]cnej ma ju[SIZE=3]ż[/SIZE] około 8 miesięcy. [/SIZE]Pies [SIZE=3]ma komplet szc[SIZE=3]zepień oraz czip. Wkrótce czeka go kastracja.

[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/B][IMG]http://images49.fotosik.pl/1823/35911edc35433739.jpg[/IMG][B][SIZE=3][SIZE=3][SIZE=3]

[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/B][IMG]http://images44.fotosik.pl/619/d35db048757247b1.jpg[/IMG][B][SIZE=3][SIZE=3][SIZE=3]
[/SIZE][/SIZE]
08.12 Czaki przeniósł się do hoteliku u Murki i tutaj teraz czeka na nowy dom.

03.12. Znalazłam go błąkającego się samotnie po ulicy. Było już późne popołudnie, wokół panował zmrok, a maluch siedział pod zaparkowanym przy ulicy samochodzie, wystraszony przez przejeżdżające samochody oraz szczekające z okolicznych posesji psy. Zatrzymałam auto i odłowiłam spanikowanego, przerażonego psiaka. Okazało się, że to około 3,5 miesięczny malec w typie owczarka niemieckiego.

Od nas dostał imię [COLOR=#ff0000]Czaki[/COLOR] i obrożę na dobry start.

Pies jest bardzo pojętny i rezolutny. W domu potrafi zachowac czystośc! jeśli tylko człowiek nauczy się odczytywac jego sygnały, a mały bardzo ładnie sygnalizuje, że chce wyjśc – piszczy i siada pod drzwiami wyjściowymi. Noc spędził u mnie w kenelu i bardzo ładnie poradził sobie z tym tematem. Uwielbia pluszowe zabawki i kontakt z człowiekiem. Na spacer wychodzi na smyczy!
Byłam z nim u weta - psiak jest zdrowy, czipa brak. Jest póki co nieco wychudzony, ale zapewne szybko to nadrobi.
Naprawdę pies warty uwagi.

Adopcja Czakiego po podpisaniu umowy adopcyjnej oraz wyrażeniu zgody na wizytę podopcyjną i kastrację psa, gdy ten osiągnie odpowiedni wiek.
Maluch znajduję się pod opieką:

[COLOR=#ff0000]Fundacja "Pomagajmy Razem -Zwierzęta w Potrzebie"
ul. Chłędowskiego 1/8 Łódź 93-239

Nr Konta: PKO BP 05 1020 3378 0000 1602 0168 8993

Z dopiskiem „DAROWIZNA DLA CZAKIEGO"

Kontakt w sprawie adopcji:
503 683 050
605 741 888

[/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER]

Edited by Reno2001
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 139
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Melduje sie na watku :D Trzymam kciuki za malucha :kciuki:Ja mam tez mala znajde, tylko jest roznica wielkosci ;-) moja kocina znajda ma teraz 5 tygodni, od tygodnia ją lecze i powoli wychodzi na prosta. Siedzi w lazience, bawi sie pileczka pingpongowa, a obrazona mielecka Jojec siedzi pod drzwiami.

Link to comment
Share on other sites

U mnie dziewczyny standardowo obrażone i zniesmaczone. Masza odmówiła wejścia do własnego legowiska, w którym wcześniej leżał Czaki. Cóż, przerabialiśmy to już kilka razy.
Czaki jest obecnie w hotelu dla psów pod Łodzią. Ja nie mogłam go dłużej przetrzymac u siebie. Jesli do soboty nie wyklaruje się choc wizja fajnego, nowego domu, mały pojedzie do Murki. Wszystko jest już dograne.
Póki co ogłaszamy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulka18']Czyli nie bylo chetnych na biedaczka?? Moze u Murkow bedzie mial szczescie ![/QUOTE]

Chętni jacyś byli, ale ja byłam mało chętna na takie domy :diabloti:. No wybredna jestem strasznie. Maluch ma zo to mega socjalizację. Sporo zmian w jego życiu, ale teraz w sumie same pozytywne bodźce. Dookoła przyjaźni ludzie i pełna micha. To mu kiedyś zaprocentuje.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo fajny ten maluch :) Trochę upierdliwy (jak to szczeniak), ale potrafi też uszanować wolę starszych ;)
I wcale nie jest taki płaczliwy, coś tam sobie pomrukuje jak się go zostawia samego, ale najmniejsza szczeniaczka jaką mamy bije go w "miałczeniu" na głowę ;)
Suchą karmę Arion Junior polubił (rzucił się dosłownie), nie wzgardził też ryżykiem z mięskiem :)

Link to comment
Share on other sites

Cieszę się, że Czaki sie spisuje. Najwyraźniej ten pierwszy wieczór, gdy go odłowiłam by dla niego bardzo stresujący. Teraz najwyraźniej już się uspokoił. Widzi, że nie dzieje się wokół niego nic złego. I samochód teraz tez już jest OK, choc pierwsza podróż była "koncertowa" ;)

Link to comment
Share on other sites

Czaki to niestety faktycznie histeryk, co niestety nie pomaga mu w relacjach z innymi psami, jedne od niego uciekają, inne odstraszają warczeniem lub kąsaniem. Nie wiem czy nie jest to zaniedbanie w socjalizcacji i ogólnie wychowania szczeniaka. Pierwszy domaga się wyjścia z boksu (głośno!), miski też się okropnie domaga, jak go zostawiam za płotem to histeria, jak zostaje w boksie też protest.
Na szczęście inne psy krzywdy mu nie robią, więc mam nadzieję, że z czasem się jakoś ogarnie ten maluch i nauczy życia w stadzie i tego, że nie jest pępkiem świata ;)

Poza tym jest bardzo słodki :)

Link to comment
Share on other sites

A no własnie. Mówiłam, że owczarek :eviltong:
Może i dobrze, że się trochę z innymi psami zasymiluje. U mnie był izolowany od moich suk, bo potraktowałyby go odpowiednio. One się nie szczypią i takie ADHD wciagają na śniadanie ;), a że on nie jest mały gabarytowo to litości nie miałyby za grosz. U pani Grazyny też nie miał kontaktu z innymi psami, więc może czas najwyższy, co by potem nie było problemu
Ja tę jego histerię przerobiłam. Zapewne niedługo się ogarnie. U niego przede wszystkim konsekwencja jest potrzebna.

Link to comment
Share on other sites

Owczarki z pseudo czy slabych hodowli takie wlasnie sa, panikarze, tchorze. Dobrze,ze sie zsocjalizuje u Murkow i ze starsze psy pokaża mu gdzie jego miejsce. Moja Kostaryka tez by mu pokazała miejsce w szeregu, zęby bylyby na pewno na wierzchu, a i warczenie tez, jakby gowniarz sie nie umial zachowac.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...