Jump to content
Dogomania

Homer - wielki szczeniak do kochania. MA DOM!!!


Becia66

Recommended Posts

[SIZE=4][COLOR=#ff0000][B]Homer zamieszkał we wspaniałym domu w Gdańsku !!! [/B][/COLOR][/SIZE]:loveu:
[B]
Homer [/B]- przepiękny szczeniak ok. 4-5 miesięczny trafił do przytuliska zdrowy i zadbany. Pewnikiem się zgubił ale czas mija i nikt go nie szuka pomimo wielu ogłoszeń, więc nadszedł czas, aby mu szukać nowego domu. Homer jest przeuroczy i sympatyczny, jest bardzo mądrym szczeniakiem wpatrzonym w człowieka i chcącym się uczyć. Umie zachować czystośc, rano w boksie po całej nocy nie ma ani siku ani kupy, Bardzo pojętny i usłuchliwy, młodziutki na tyle, ze można go jeszcze wszystkiego nauczyć. Kocha dzieci i wszystkie pieski w przytulisku i jak to dzieciak uwielbia być przytulany i głaskany . Szukamy dla niego dobrego domu który zapewni mu ruch, spacery i dużo miłości. Homer jest zaszczepiony i odrobaczony.
Kontakt w sprawie adopcji tel. 727906679 mail - [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]


[IMG]http://images34.fotosik.pl/520/4c45e2b3b6aea49e.jpg[/IMG]


[IMG]http://images40.fotosik.pl/1909/93866a84c88cce19.jpg[/IMG]


[IMG]http://images40.fotosik.pl/1909/9735ae9d29596d2agen.jpg[/IMG]

Edited by Becia66
Link to comment
Share on other sites

[quote name='majuska']Aj em :) mam ndzieje, że to będzie jeden z tych naszych jednostronicowych wątków ;) robię dziś mu ogłoszonka w każdej wolnej chwili ;)[/QUOTE]
tez mam taką nadzieję. Wiesz majuska, tak myslę sobie, że można mu zrobić ogłoszenia na Kraków i Warszawę, jest na tyle cudny, że ktos może sie pofatygować i po niego przyjechać. Czy może próbujemy na razie na region ?

Link to comment
Share on other sites

majuska , zrobiłaś na tablicy i rzeszowiaku ? czy jeszcze gdzieś ?


chorobcia , nie mogłam się zalogować na dogo . ani tak , ani siak ...
i na dodatek wcięło mi co najmniej połowę subskrypcji.... i to takie pamiątkowe , o Funi :shake: , Orzechowce i tyle innych ...i telefony , adresy , kiedy dogo zacznie uprzedzać o zmianach ..:shake:,
przepraszam ,że tak na wątku Homerka piszę , ale mnie to wkurzyło

edit . i jeszcze zobaczyłam zobaczyłam ,ze nie ma co najmniej połowy pw , a tam też miałam takie różne pamiątkowe:-(

Edited by figa33
Link to comment
Share on other sites

jeju figus mi to samo, teraz jak w ustawienia wchodze to nie mam ani jednego wątku, jeżeli nie przeczytam wszystkich nowych wpisów, to przy kolejnym odświeżeniu już mi ich nie pokazuje, więc pewnie wiele mi ich umknie, bo ja tak teraz z doskoku siedzę
figuniu zrobiłam mu rzeszowiaka, tablice, tarnowiaka, brzozowiaka, stamtąd zawsze najwięcej odzewu było, jeszcze krosno24 zaraz dorobię;)

Link to comment
Share on other sites

to ja dorobię trochę tych ogólnych i na w-wę

a wiecie co ? nie można nawet napisać , poskarżyć na wątku administracyjnym , bo nie zapisuje postu...
najbardziej szkoda mi tych pw , zapisałabym gdzieś je i po krzyku , tyle wspomnień , sentyment , prawie 6 lat ...
szlag by to ...

Link to comment
Share on other sites

u Homera jak już napomknęłam się dzieje...nie będe was dłużej trzymać w niewiedzy :)

Homer pojedzie do Gdańska :D ...do niesamowitego domu, zapsionego po uszy i to samymi bidami schroniskowymi, mam ciągły kontakt z przyszłą Panią Homera, no bo jak widzicie jest to nie lada przedsięwzięcie, ale jestem pewna, że to [B]ten[/B] dom. Bardzo duże mieszkanie z wyjściem prosto do parku, psy mają zapewnione wszystko czego im do szczęścia potrzeba, jest też działka na wyjazdy, oraz wycieczki nad morze...Dlaczego Homer ? Bo Pani od zawsze marzyła o rodezjanie :)....dodatkowo zapoznając sie na FB z profilem naszego przytuliska razem z mężem postanowili wziąć w wirtualna opieke naszego Mukiego, wzruszyli sie bardzo jego losem. W tym momencie debatujemy już tylko nad transportem, w którym pomaga nam niezawodny P. Mariusz - ten który Dejzi do Wawki wiózł, tak więc dziewczyny ...kciukasy trzymajcie!!!!
Aha...co do wizyty, to nie musimy robic, wystarczy popytać APSĘ od tropjłapków z Palucha bo zna dom na wylot ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...