Jump to content
Dogomania

Ferduś z Olkusza już w cudownym domku!!


zolziatko

Recommended Posts

Zakładam wątek pieskowi, który znajduje się w umieralni w Olkuszu :(
Pomóżcie proszę go stamtąd wyciągnąć. Pilnie potrzebny DT lub DS.
Pisałam już o nim tutaj: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237253-gmina-Zielonki-małopolskie-Znaleziono-dwa-pieski[/URL]
Aktualizacja 05.03.2013r.
Ferdziu od 21 lutego jest już w Hoteliku u Murki.
Chłopak ma szansę na miejsce w hoteliku u Murki. Potrzebujemy deklaracje na hotelik. Sami nie damy rady :( Potrzebne też ogłoszenia permanentnie.. Jak go wydobędziemy z Olkusza to będzie mieć ładniejsze zdjęcia. Piesek dostał imię - Ferdynand

[IMG]http://img191.imageshack.us/img191/8154/76420208.jpg[/IMG]

[SIZE=4]Finanse Ferdynanda:[/SIZE]
[U]
[B]Deklaracje stałe:[/B][/U]
[COLOR=#ff0000][B]
I MIESIĄC HOTELOWANIA[/B][/COLOR]
[B]zolziatko - 50zł[/B]
[B]Jolanta Wesołkowska z FB - 30zł przez pół roku - wpłacone 30zł (19.02.2013r.)[/B]
[B]bianka0 - 50zł( Wpłaty bezpośrednio do Murki) wpłacono po 50zł za trzy miesiące z góry (20.02)[/B]
[B]Beta Eso z FB - 10zł (wpłacone 21.02)
TŻ pauli_t - 50zł (wpłacone 25.02)
[/B]
Razem [B]190zł[/B] + 100zł na następne dwa miesiące

[B][COLOR=#ff0000]II MIESIĄC HOTELOWANIA[/COLOR][/B]

Beta Eso z Fb - 10zł (11.03)
zolziatko -50zł
bianka0 - 50zł (wpłacone hurtem było przy pierwszej deklaracji bezpośrednio u Murki)
TŻ pauli_t - 50zł (25.03)





[U][B]Deklaracje jednorazowe:[/B][/U][B]

mdk8 - 20zł -wpłata 18.02.2013r.
Fundacja SOS dla Jamników - 50zł (wpłata bezpośrednio do Hoteliku 04.03)
siostra zolziatko - 50zł - wpłata 19.02.2013r.
Atulek -50zł- wpłacone 19.02[/B]
[B]Aleksandra Anna Kaźmierczak z FB - 10zł - wpłacone 19.02 [/B]
[B]paula_t - 80zł- wpłacone 20.02[/B]
[B]maruda666 - 120zł z bazarku (21.02)
Małgorzata Kudzia z FB - 30zł (wpłata 21.02)[/B]
[B]obiezyswiat75 - 500zł (wpłata 22.02)[/B]
[B]Joanna Garnier z FB-100zł (wpłata 25.02)[/B]
[B]Gabriela Pawlica z FB - 308,34 (wpłata 27.02)[/B]
[B]paula_t z bazarku - 252zł[/B] [B](wpłata 16.03)[/B]
[B]danka1234 z bazarku - 100zł (wpłata 18.03)[/B]

[B]Razem jednorazowych:
1670.34zł[/B]

[B]Wydatki

[U]szczepienia -44zł
odrobaczenie -4zł
kastracja -110zł (100 zł +10zł dojazd)
hotelowanie [/U](21.02-22.03)[U] 300zł
Pozostało jednorazowych wpłat -[COLOR=#ff0000] 1212.34zł[/COLOR]

BAZAREK:[/U]
paula_t
Anica+cancer43
danka1234
[U]
OGŁOSZENIA:[/U]
paula_t
_Lara
danka1234[/B]

[COLOR=#ff0000][B]ROZLICZENIE KOŃCOWE[/B][/COLOR]

Ok ... spróbuję zrobić rozliczenie Ferdzia...
Jakbym coś pomyliła albo napisała niejasno, to mnie proszę poprawcie... robię to po raz pierwszy ...

U Murki zostało 1070,04 zł
U mnie jest : 462,30zł

Razem jest 1532,34zł
z czego 50zł zwracamy Fundacji SOS dla jamników
deklaracje wpłacone na drugi miesiąc od pauli_t, ode mnie, od Beta Eso przechodzą na sunie czyli 110zł
Zostaje nam więc kwota [COLOR=#ff0000][B]1372,34zł
[/B][/COLOR]O tą kwotę będą bogatsze sunie z tego wątku: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/241999-Olkusz-i-Kraków-dwie-sunie-w-dwóch-miejscach-a-problem-ten-sam-ogromny-strach!!!/page3"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...trach!!!/page3[/URL]

Edited by zolziatko
Link to comment
Share on other sites

Powiedzcie mi jedno.Skoro głośno jest o tych schronach- Kielce ,Olkusz itd to czemu nikt nic nie robi żeby gminy nie podpisywały umów z nimi?Czemu nie można prokuratury nasłać??przecież są ustawy? One nie dotyczą tylko jednostek,ale wszystkich! A ile się czyta,pokazuje mówi o tych schronach!I nic?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']Czy cos więcej wiadomo o tych biedakach> Tylko to zdjęcie? Wiem, wiem - Olkusz ale pytam.
Jakieś dane kontaktowe poproszę.e
Może ze 2 zdania o nich? No wiem ze Olkusz ale coś tam moze da się skrobnąć.[/QUOTE]

Isadora7 w Olkuszu jest ten jasny piesek. Drugiego ponoć już nie ma ..
Piesek jest przyjacielsko nastawiony. Napewno to samiec. Wiele więcej nie wiem. Z danymi kontaktowymi to też nie wiem na kogo podawać. bo pies jest w Olkuszu :(
Na mojej drodze stanął dlatego, że zostałam poproszona o informację co zrobić, bo psy przyplątały się na działkę do mojej znajomej. Nie mogły tam zostać. W gminie powiedzieli jej, że mają podpisaną umowę z Jastrzębiem. Potem okazało się, że zabierają je do Olkusza. Możnaby go jakoś wyciągnąć... tylko potrzebny dom tymczasowy. A o te trudno. Może jednak dla takiego małego pieska znajdzie ktoś kawałek miejsca?
Ja nawet nie wiem, czy dzisiaj on nadal tam jest ... to Olkusz więc wszystko możliwe ;(

RudziaPaula .. według mnie rządzą układy.. i nikt tak naprawdę nie przejmuje się co się stanie z tymi psami. Ot ludzka hipokryzja.

Link to comment
Share on other sites

RudziaPaula .. według mnie rządzą układy.. i nikt tak naprawdę nie przejmuje się co się stanie z tymi psami. Ot ludzka hipokryzja.[/QUOTE]

Może jestem naiwna,bardzo naiwna.Ale jeśli mając dowody-a wiele fundacji je posiada- zgłosić to może coś by się zmieniło w końcu w schronach.Bo walczyć i z jednostką i schronem się nie da.A jeśli guwniaż zobaczy że składa się doniesienie na złe traktowanie i Sądy to rozpatrują-skazują,jest ogólnie głośno o tym, to i ludziska się może wystraszą!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='RudziaPaula']Powiedzcie mi jedno.Skoro głośno jest o tych schronach- Kielce ,Olkusz itd to czemu nikt nic nie robi żeby gminy nie podpisywały umów z nimi?Czemu nie można prokuratury nasłać??przecież są ustawy? One nie dotyczą tylko jednostek,ale wszystkich! A ile się czyta,pokazuje mówi o tych schronach!I nic?[/QUOTE]

[quote name='RudziaPaula']RudziaPaula .. według mnie rządzą układy.. i nikt tak naprawdę nie przejmuje się co się stanie z tymi psami. Ot ludzka hipokryzja.[/QUOTE]

[quote]
Może jestem naiwna,bardzo naiwna.Ale jeśli mając dowody-a wiele fundacji je posiada- zgłosić to może coś by się zmieniło w końcu w schronach.Bo walczyć i z jednostką i schronem się nie da.A jeśli guwniaż zobaczy że składa się doniesienie na złe traktowanie i Sądy to rozpatrują-skazują,jest ogólnie głośno o tym, to i ludziska się może wystraszą![/QUOTE]

to nie jest tak, ze nikt sie nie przejmuje, sa procesy ale to trwa
no a poza tym to jest kasa uklady, to sie zwalcza ale lata to trwa niestety....

[quote name='paula_t']Na kogokolwiek, najwyżej się osobę chętną przekieruje prosto do schroniska albo znajdzie osobę, które mieszka w Olkuszu w celach koordynacyjnych.
Mama misieek zajmuje się olkuskimi bidami.[/QUOTE]

Tu jest w atek olkuszakow i tu dzialamy, wrzucilam ich tam

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/223045-Pieski-wyciągnięte-z-olkuskiej-mordowni-pod-moją-opieką-pilnie-szukają-domów/page321[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='RudziaPaula']Powiedzcie mi jedno.Skoro głośno jest o tych schronach- Kielce ,Olkusz itd to czemu nikt nic nie robi żeby gminy nie podpisywały umów z nimi?Czemu nie można prokuratury nasłać??przecież są ustawy? One nie dotyczą tylko jednostek,ale wszystkich! A ile się czyta,pokazuje mówi o tych schronach!I nic?[/QUOTE]

KAŻDY może coś zrobić, ale nikomu się nie chce. Tym KAŻDYM możesz być Ty RudzioPaulo. Zażadać dostępu do informacji publicznej od Gminy, gdzie dzieje sie patologia. Nagłośnić sprawę n.p. na Portalu Samorządowym. Douczyć sie prawnego postepowania. Wystarczy Tylko CHCIEĆ.
Kto jest tym NIKT-em, który nic nie robi? Moze własnie TY?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='RudziaPaula']RudziaPaula .. według mnie rządzą układy.. i nikt tak naprawdę nie przejmuje się co się stanie z tymi psami. Ot ludzka hipokryzja.

Może jestem naiwna,bardzo naiwna.Ale jeśli mając dowody-a wiele fundacji je posiada- zgłosić to może coś by się zmieniło w końcu w schronach.Bo walczyć i z jednostką i schronem się nie da.A jeśli guwniaż zobaczy że składa się doniesienie na złe traktowanie i Sądy to rozpatrują-skazują,jest ogólnie głośno o tym, to i ludziska się może wystraszą![/QUOTE]
Jedna sprawe ma już Olkusz w Sądzie - ciągnie się trzy lata.
Wiem że robisz tyle ile potrafisz, ale to za mało. Ja n.p. napisałam do gminy Jedlicze, aby ich ostrzec że łamią prawo. Teraz trzeba po prostu zaglądać do gmin które łamią prawo i je edukować. I też grozić. To każdy może i potrafi. Ale trzeba na to poświęcic sporo czasu, i nikt Cię za to nie pochwali!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata Balu']Jedna sprawe ma już Olkusz w Sądzie - ciągnie się trzy lata.
Wiem że robisz tyle ile potrafisz, ale to za mało. Ja n.p. napisałam do gminy Jedlicze, aby ich ostrzec że łamią prawo. Teraz trzeba po prostu zaglądać do gmin które łamią prawo i je edukować. I też grozić. To każdy może i potrafi. Ale trzeba na to poświęcic sporo czasu, i nikt Cię za to nie pochwali!!![/QUOTE]


Masz racje,najlepiej i najwygodniej pytać czemu nikt nic nie robi!?bo nikomu nie chce się użerać z biurokratycznymi hienami.i może potrzebny kubeł zimnej wody wylanej na głowę żeby albo zacząć robić więcej,albo nie zadawać głupich pytań!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...