Strona 2 z 18 PierwszyPierwszy 12345 12 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 26 do 50 z 439
    Przegląda
    Warszawa

Domyślnie

Umówcie się na rozmowę z osobą, która takie pozwolenie podpisuje. Nietypowe sprawy najlepiej jest dyskutować na samej górze.
    ...

Przegląda
    Warszawa

Domyślnie

Zostało 7 tygodni
    ...

Przegląda
    Warszawa

Domyślnie

Dobrze widać baner w moim podpisie?

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Gosiapk Zobacz posta
    Dobrze widać baner w moim podpisie?
    Tak .........

Przegląda
    Warszawa

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Izabela124. Zobacz posta
    Tak .........
    Dzięki

Domyślnie

Nie wiem niestety czy zdążymy z projektem, schronisko raczej neguje to co my chcemy

Myślałam nad wyremontowaniem paru boksów, zrobieniem w nich kafelekzamiast drewnianej podłogi, na której stale bytują pierwotniaki, na izolacjiakustycznej ścianek boksu, bo tam hałas jest spory a starsze psy tego nie lubią,ale możemy tylko boksy a nie np. przedzielić w połowie 1 z pawilonów, żeby tambyło ciszej, myślałam nad oczkiem wodnym na wybiegu dla paru boksów seniorów
    Ale najbardziej bym chciała żeby tam były kafelki zamiastdrewna, żeby było sucho i ciepło, żeby było posłanie i wybieg, ale bez zgody schroniskamogę tylko pomarzyć,

Byłoby cudownie mieć tez miejsce gdzie można by było wykapać psy, pracownicy to robią na kuchni, nam nie wolno a psy sporo zyskują na wyglądzie czyste

niestety pewnych rzeczy nie przeskoczę nawet z pieniędzmi!

Ale w sobotę będę jeszcze rozmawiać
    Bożena Sobieszek: 503-364-290
    http://www.przystanekschronisko.org

Przegląda
    Śląsk.

Domyślnie

zapiszę sobie na razie.

Przegląda
    Warszawa

Domyślnie

Ja przypomnę tylko, że projekt ma dotyczyć poprawy bytu/zdrowia staruszków w schroniskach.
    ...

Przegląda
    Warszawa

Domyślnie

Zostało 6 tygodni
    ...

Przegląda
    Warszawa

Domyślnie

małe dośc zainteresowanie

Domyślnie

to jest świetny pomysł, tylko że dogomaniacy nie są gospodarzami schronisk i nie bardzo się mogą rządzić w schroniskach, to nie ich folwarki,

My na pewno będziemy się starali zrobić taki projekt i mam nadzieję, że w przyszłym roku będzie możliwość skorzystać???

Bo żeby polepszyć np. boksy, w których są u nas staruszki to trzeba mieć też wiedzę weterynaryjną, żeby porozmawiać co jest najważniejsze.

Niestety u nas nie można zrobić nic nowego, jedynie na tej strukturze, która jest a to znacznie ogranicza.

Tak jak wcześniej pisałam, priorytetem dla mnie byłoby ciepło i spokój, ale jak to zrobić jak w pawilonie jest 50 psów, przedzielonych boksami z drewnianymi ściankami i wszystkie się drą??? Na kafelki w boksach nam nie pozwolili, choć dal mnie marzeniem byłaby podgrzewana podłoga dla staruszków...

Domyślnie

zapisuje..trzeba pomyslec co tu mozna zadzialac w schronie...

Przegląda
    Warszawa

Domyślnie

po bytności w geriatrium paluchowym mam wątpliwości co do kafelków dla staruszków. jak oceniacie?

Przegląda
    Warszawa

Domyślnie

Skopiuję swój post z wątku Piątego Etapu

Cytat Zamieszczone przez rozi Zobacz posta
    Chcę jeszcze powiedzieć jedną rzecz.

Żeby dać - nie moje - pieniądze ja muszę być absolutnie przekonana, że zostaną spożytkowane zgodnie z ideą Skarbonki. Kierownictwo Schroniska musi tę ideę podjąć, włączyć się w projekt, starać się maksymalnie wykorzystać każdą złotówkę i dać też swój wysiłek i starania w fazie realizacji.
    Co do kafelków - moim zdaniem zimne to przekleństwo dla stawów, a nie sądzę, żeby schron chciał/mógł płacić rachunki za podgrzewanie podłogi.
    ...

Przegląda
    Brodnica

Domyślnie

Kafelkowe kojce mogą być dobrą sprawa, ale tylko wtedy jeśli ktoś będzie dbał o czystość i choć te 2 razy dziennie tam sprzątał i dbał o to aby legowisko było suche. Inaczej stojące siki będą wnoszone na posłania , co również daje nie dość , że wilgoć, to jeszcze smród.

Kurczę - taka okazja i nikogo kto chce skorzystać????, nie rozumiem...
    Jest jakas karencja na zgłoszenia? tzn po jakim czasie mozna jeszcze raz

Domyślnie

wydaje mi sie,ze kafelki sa nie tylko zimne ale tez sie slizgaja psy na nich

Przegląda
    Brodnica

Domyślnie

Można założyć kafelki , które są chropowate i jest wtedy ok.
    No i rozumiem iż takie pomieszczenia, to w budynku by miały być jakimś?

Domyślnie

żadna podłoga nie jest dobra jak jest brudna, my mamy deski i ciągłe zarażenie pierwotniakami, zapalenia międzypalcowe są prawie ciągłe, mokre deski to świństwo, nawet zdezynfekować ich nie można

deska, czy beton to nie jest dobra opcja wg mnie, może linoleum , ale nie wiem dlaczego nie widziałam nigdy w schronie takiego tworzywa

sama widzę jak moja staruszka się ślizga na kafelkach, tak samo jak mam stary lenteks ale powiedziałam, że nie wymienię z uwagi na moje pieski, na panelach bardzo ślizgają się łapki, wole patrzeć na starą podłogę, niż żeby mi psy się rozjeżdżały...

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Ania+Milva i Ulver Zobacz posta
    Można założyć kafelki , które są chropowate i jest wtedy ok.

No i rozumiem iż takie pomieszczenia, to w budynku by miały być jakimś?
    tak, mamy w budynku dwa długie pomieszczenia, i po obu stronach boksy, a między nimi dwa wybiegi, ale psy są tylko czasami wypuszczane przy myciu boksów, ostatnio podobno coraz częściej. Poszukam zdjęć, może coś posuniecie mi???

zewnątrz:

wewnątrz

Ostatnio edytowane przez soboz4 ; 20-03-2013 o 11:14

Przegląda
    Brodnica

Domyślnie

Nie wiem, trudno mi tu coś ocenić, bo na zdjęciach nie wygląda to źle, jeśli jednak te deski nie mają możliwości wyschnięcia , to na pewno nie jest to dobre. Jak widac na jednej z fot psy lezą na deskowym podeście, bo tam jest cieplej niż na betonie.
    Czy w tych kojcach są budy?

Domyślnie

nie, bo taki kojec to część wewnętrzna w budynku (podłoga z desek) i zewnętrzna z betonem na zewnątrz (podest z desek)

Domyślnie

Bo też nasze psy nie maja złych warunków, w porównaniu z innymi schroniskami jest przywozicie, ale stare psy jednak źle to znoszą. To niewykonalne w naszych warunkach, ale izolacja od innych psów na pewno podniosła by im komfort ostatnich lat - miesięcy - dni życia. Rozpatrując boks samodzielnie jest fajnie, ale razem do kupy, oddzielone tylko ścianką z listewek, gdzie wszystkie się widzą i co chwilę ktoś chodzi juz brzmi inaczej

Przegląda
    Brodnica

Domyślnie

Nie ma bud???????????

U nas też są kojce , że w środku i na zewnątrz wyjście, ale każdy pies ma budę, aby mógł sie schronić i spać na suchym. W szpitaliku tez tak jest lub legowisko:

Tutaj w budynku mamy kafelki na podłodze , każdy boks ma wyjście na zewnatrz , i niestety ,ale żeby w środku było sucho, to po umyciu pracownik by musiał lecieć z suchą szmatą od razu , a jak u was nie ma bud, to gdzie ten psiak ma leżeć?

A to szpitalik i boksy dla psów po operacjach lub staruszków zimą.

Domyślnie

ale ładnie!!! Gdzie to jest???

W gorszych momentach w boksie sa po 3-4 psy w lepszych 2-3 nie ma miejsca na legowisko a co dopiero buda..., zewnętrzna część jest bardzo wąska a wewnętrzna tez wielkości 1,5 na 1,2 tak na oko

Przegląda
    Brodnica

Domyślnie

schronisko Reksio Brodnica

Soboz , jeżeli psy starsze miałyby leżeć na samych płytkach, to już lepsza ta drewniana podłoga co jest. A duzo macie starszych psiaków? Moze by im wybudowac coś oddzielnie tak jak my w projekcie z tamtego roku?

Strona 2 z 18 PierwszyPierwszy 12345 12 ... OstatniOstatni

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów