Jump to content
Dogomania

Zaniedbany Sznaucer pojechał do DS;-) Marako Dziękuje za Wszystko!!!


Elza22

Recommended Posts

[IMG]http://img819.imageshack.us/img819/7607/oti4.jpg[/IMG][IMG]http://img255.imageshack.us/img255/2527/oti6.jpg[/IMG][IMG]http://img803.imageshack.us/img803/7792/oti2.jpg[/IMG]Niestety w niektórych przypadkach schronisko jest dużo lepsze niż domu. Jakiś czas temu dowiedziałam się o kudłaczu który cały czas siedzi w kojcu dzisiaj udało mi się go zobaczyć. Obraz nędzy i rozpaczy cały w dredach brudny,śmierdzący,zapchlony. Ponad rok temu został znaleziony na budowie gdzie był przeganiany kopany itd. Jeden z robotników zlitował się nad nim i zabrał do domu i od tego czasu pies siedzi w kojcu-klatce sama nie wiem jak to określić. Cały czas tam siedzi nie wychodzi na spacery, kilka razy był wypuszczony, ale ucieka i w ten sposób jego spacery się skończyły.Nawet nie ma imienia. Prześladują mnie teraz te biedne smutne oczy. Obiecałam mu że po niego wrócę tylko jeszcze nie wiem jak to zrobię...[IMG]http://img89.imageshack.us/img89/4274/otimb.jpg[/IMG]

Edited by Elza22
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 605
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='malawaszka']głową czy kłębem do kolana? bo jak kłębem to bardziej średniak? większy od .... :hmmmm: suni którą miałaś na tymczasie młodziutką ostrzyżoną na sznaucerka, a której imienia nie mogę sobie przypomnieć :splat:[/QUOTE]

Taki jak Dora ;-) [IMG]http://img407.imageshack.us/img407/2263/oti5.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marako']Tej Oławie pod Wrocławiem? A ten człowiek u którego on jest go odda, jak znajdzie się dt? Coś bliżej o chłopaku wiadomo? Jak do psów? Do ludzi? Dzieci?[/QUOTE]

Tak w tej. Tak odda go tylko ja bym musiała go odebrać i przekazać dalej to specyficznie ludzie. Niestety nic o nie wiadomo cały czas siedzi w tym kojcu przez siatkę wydaje się łagodny.Dzieci głaszczą go przez siatkę.Na psy szczeka. Nie pozwolili mi do niego wejść ani go zabrać na spacer wiec praktycznie nic o nim nie wiem.

Link to comment
Share on other sites

On jest dokładnie taki, jakie najbardziej uwielbiam, na pewno też i charakter ma taki, jak wszystkie w tym typie. Będzie słodziakiem na pewno.
Elza22, a Ty bywasz tam od czasu do czasu, czy musiałabyś specjalnie jechać, żeby go oddali ci ludzie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula']A te miski to ma ekskluzywne nie ma co![/QUOTE] Do jedzenia pewnie chleb z wodą i kości nawet o to nie pytałam żeby ich nie urazić.Do ludzi nie jest agresywny on ma tylko połowę zadaszoną wiec jak stanie na łapach to można go pogłaskać podbiegł tak raz do mnie.Nie pozwolili mi zabrać go na spacer bo powiedzieli że mnie pobrudzi,powiedziałam że mi to nie przeszkadza i tak się nie zgodzili nie chciała naciskać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marako']On jest dokładnie taki, jakie najbardziej uwielbiam, na pewno też i charakter ma taki, jak wszystkie w tym typie. Będzie słodziakiem na pewno.
Elza22, a Ty bywasz tam od czasu do czasu, czy musiałabyś specjalnie jechać, żeby go oddali ci ludzie?[/QUOTE]

Mój mąż ma rodzinę w Oławie wiec bywam tam od czasu do czasu. Gdyby się coś dla niego znalazło to mogę podjechać praktycznie w każdej chwili nawet pociągiem jak by mój mąż nie mógł bo ja niestety nie posiadam prawka;-) Tak strasznie mi go szkoda gdyby nie to że mam malutkie dziecko to by był już u mnie.

Link to comment
Share on other sites

Muszę pogadać z ludźmi. Wielu z nich ma super warunki na dt, fajni ludzie, ale jakoś za mało chyba gadam z takimi na te tematy, wciąż brak czasu w pracy. Gdyby nie to, że czekam na sunię, która ma trafić do mnie na dt, a mam już jedną małą na tymczasie oprócz 3 rezydentek, to bym go wzięła. A tak, tz oprotestuje (nawet nie wie, że czekam na drugą tymczaskę, ale to może przełknie. Trzeciego już na pewno nie). Dlatego muszę pogadać ze znajomymi, chłopak znajdzie szybko super dom jak tylko będzie zadbany i nauczony dobrych manier.

Wiesz, ile on ma lat z grubsza?

Niestety moi znajomi zwykle mówią, że nie mogą brać na dt, bo już by nie oddali, jakby się przywiązali. Też mi argument! To niechby nie oddawali, nikt im nie każe.

Link to comment
Share on other sites

Wiesz, ile on ma lat z grubsza?

Niestety moi znajomi zwykle mówią, że nie mogą brać na dt, bo już by nie oddali, jakby się przywiązali. Też mi argument! To niechby nie oddawali, nikt im nie każe.[/QUOTE]

Nie mam pojęcia ile ma lat, później już chciał się bawić wiec myślę że jest młody.Niestety ja też często to słyszę. Mam nadzieje że coś znajdzie się dla niego jakoś nie czuje żeby on był tam bezpieczny.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...