Jump to content
Dogomania

:(


zaniepokojona

Recommended Posts

witam,
mam od kilku dni mam problem z moim półtorarocznym buldogiem francuskim... jest to pies. zawsze był pieszczochem można było go głaskać i bawić się z nim zawsze. Ale od paru dni nie pozwala się dotykać chyba ze sam ma na to ochotę jeżeli sama podchodzę to warczy prawie wieszaczek czasu siedzi skurczony sierść nastroszona uszy do tyłu i ślina mu leci i cały się trzęsie :( aż strach podejść bo jak się rękę wyciąga to warczy a raz ugryzł tak po prostu jak się go chciano w legowisku pogłaskać. nigdy taki nie był i nie wiem co mam robić :( proszę o pomoc...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GAJOS']albo to prowokacja, albo ludziom się w dupach poprzewracało... pies zalany śliną a ludzie szukają rad na forum...[/QUOTE]

rozmawiałam z moim wetem, i to niestety coraz czesciej się dzieje, pies ewidentnie chory, ale w pierwszej kolejnosci net, bo przeciez wujek google i ciocia wikipedia znają odpowiedz na każde pytanie. A potem leczenie psa domowymi metodami.

Akcja-hit o jakiej mi wet opowiadał- przyjechała babka z joreczkiem, który zjadł igłe, na jakims forum jej doradzili, żeby psu dała chleb, to razem z igła wyjdzie. Psiak trafił na ostatnią chwilę, udało się go uratować. Ale kilka godzin póxniej można by go uśpić tylko.
Ludzie nie myślą, nowa choroba cywilizacyjna chyba.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiak_kasia']
Ludzie nie myślą, nowa choroba cywilizacyjna chyba.[/QUOTE]

A wszystko przez internet. Bez kitu, ludzie nawet jak im samym się coś dzieje zaczynają od internetu, a potem są "mądrzejsi" od lekarzy.

Co do tematu - jak najszybciej do weterynarza!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...