Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11
 1. #1

  Domyślnie Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Szczecinie - Psy do adopcji

  Znajdziecie tu psy ze schroniska w Szczecinie do adopcji.

  ADRES:
  Al. Wojska Polskiego 247
  71-346 Szczecin
  tel. +48 91 487 02 81
  Schronisko jest czynne od Poniedziałku do niedzieli od 9.00 do 16.00.
  Wszelkich informacje na temat zwierząt można się dowiedzieć w biurze, od wolontariuszy, na facebooku lub tutaj.

  Zwierzęta są także na facebooku:

  *https://www.facebook.com/SchroniskodlazwierzatSzczecin
  - Schronisko dla zwierząt Szczecin

  *https://www.facebook.com/JaszkaKazan
  - Jaszka szuka domu (które miejmy nadzieje szybko zmieni nazwę, jak Jaszka znajdzie dom i będzie bardziej poświęcone reszcie schroniskowych psów )

  *https://www.facebook.com/pages/PSYwrócić-Marzenia-Szczecin/353602491419859?fref=ts
  - PSYwróć Marzenia Szczecin

  LAJKUJEMY!!  1. Jaszka 664/12Jaszka 664/12- Piękny, młody mieszkaniec schroniska w Szczecinie. Nie miał szczęśliwego życia, niestety.
  Trafił do schroniska jako psie dziecko, nie rozumiejąc tak naprawdę dlaczego się tam znalazł, czym zawinił...
  Tak jak dziecko pragnął tylko piłeczki do zabawy oraz ciepłych rąk człowieka. Codzienna walka o byt w ciężkich warunkach schroniskowych sprawiły, że dziś 2 letni Jaszka musiał pogodzić się ze swoim losem... Z utęsknieniem, czeka na swoją szansę. Mija 1,5 roku, od kiedy znalazł się w schronisku. Jego nadzieja słabnie z dnia na dzień. Jednak wierzę mocno, że znajdzie się ktoś, kto pokocha i adoptuje tego pięknego psiaka.
  Pamiętaj, kiedy już pozyskasz jego zaufanie, zostanie Ci wierny na zawsze.
  Przed adopcją odbędzie się wizyta przedadopcyjna.
  • płeć: pies
  • wiek: ok. 2 lat
  • boks: wybieg
  • numer: 664/12
  • sterylizacja/kastracja: możliwa w schronisku do miesiąca czasu od adopcji
  • szczepienia: tak

  Kontakt: Kasia 661743005
  info i wiecej zdjeć :https://www.facebook.com/JaszkaKazan?ref=tn_tnmn


  2. Pudzian 899/11
  A teraz coś zupełnie z innej beczki: Pudzian. Spory koleś. Zgrywa się jak Cię nie mogę. Głośny i agresywny jak się patrzy, ale trzeba patrzeć na stojąco, bo kiedy kucniesz podchodzi do Ciebie i zabiega o kontakt. Jakbym przyszedł tam z kanapą to już by na niej siedział. Jak doszedł do wniosku, że nie jestem taki zły to wyciągał masywne łapki merdając ogonem, powiedziałbym wesoło, gdybym nie wiedział gdzie się znajduję. Niski gardłowy głos stanowi z niego naprawdę dobrego stróża tym bardziej, że nie stroni od szczekania. To ten rodzaj głosu, który wzbudza szacunek i jakiś lęk, obawę. Nie ma problemu z tym, że siedzi z nim w klatce drugi samiec, wymieniają się klatkami i wypranymi w perwolu legowiskami. Pudzian jest raczej statyczny, dojrzały, widać, że nie chodzi po tym łez padole od wczoraj. Woli szczekać nawet ze swojej budy niż po raz kolejny rozpędzony podbiegać do krat żeby zaraz wracać. Nie wykazuje nadpobudliwości ani większej aktywności. Liczy koło lat siedmiu i siedemdziesiąt cm w kłębie, będzie jakieś 50 kg. Samą swoją sylwetką budzi respekt. Materiał na dobrego stróża posesji, bo ciężko o drugiego tak dużego biszkopta czy biszkopt.

  info i wiecej zdjeć:
  https://www.facebook.com/media/set/?...4433173&type=3


  3. Hope 385/13
  Ta sunia 19.03.2013r. została doprowadzona do Schroniska. Była PRZYWIĄZANA W LESIE DO DRZEWA na Głębokim. Jak człowiek mógł jej po 8 latach wierności to zrobić? Jest przestraszona sytuacja w jakiej się znalazła.. Mimo to jest bardzo miła, lgnie to ludzi, domaga się kontaktu i to bardzo. Z psem z boksu się toleruje, ale są miedzy nimi zgrzyty, co wpływa na jej stan psychiczny. Sunia potrzebuje miłości, towarzystwa i uwagi człowieka, ciepłego posłanka i pełną miskę. Czy to tak wiele? Ma 8 wspaniałych (oby) lat za sobą. Choć spotkało ją takie nieszczęście ona dalej ma nadzieje! Dlatego też otrzymała robocze imię HOPE. Hope ma nr 385/13 i czeka na wspaniały dom!
  info i wiecej zdjeć: https://www.facebook.com/media/set/?...1419859&type=1


  4. Sprocket 1240/12
  Sprocket to półtoraroczny schroniskowy przytulak o bardzo pięknej i ciekawej urodzie. Przyjacielski, kontaktowy, radosny, bardzo pozytywnie nastawiony do całego świata chłopak. Jego kumpel z celi, Bartuś, już szczęśliwy we własnym domu. Czy Sprocketowi też się powiedzie??? Pies trafił do schroniska w październiku ubiegłego roku z nieudanej adopcji, ma numer 1240/12.
  info i wiecej zdjeć:https://www.facebook.com/media/set/?...4433173&type=3

  5. Borys 130/13
  Borys to pies, który na pierwszy rzut oka jest smutny i obojętny na człowieka. Jednak poświęcając psu trochę czasu można łatwo udowodnić że tak nie jest. Jest w typie owczarka niemieckiego więc lepiej jednak dać mu moment na zapoznanie, a po chwili pozwoli się pogłaskać. Jednak odkrył, że drapanie za uchem to jest to co tygryski lubią najbardziej! Niestety ma gorsze dni, wtedy jest tak smutny i zrezygnowany, że łzy lecą strumieniami.. Brak w nim wtedy energii jakby ktoś mu ja zabrał. W sumie nic dziwnego, bo kto by się cieszył z tego, że jest za kratami.. Ale po tym jak dał się poznać jako pieszczoch jest coraz mniej smutny i tylko czeka aż go w końcu ktoś podrapie. Borys ma ok. 5 lat. Trafił do schroniska 24 stycznia 2013 roku, jego numer to 130/13. Jeśli ktoś chce wiernego, pięknego psa to ma właśnie okazje go NIE KUPIĆ, a uratować i adoptować dostając w zamian przyjaciela.

  info
  i wiecej zdjeć:https://www.facebook.com/media/set/?...5045366&type=3
  Ostatnio edytowane przez kamilqax95x ; 06-05-2013 o 13:14
  <-- ADOPTUJ ALBO PODAJ DALEJ! POLUB TO!

 2. #2

  Domyślnie

  6. Zazu 1334/10

  Zazu jest ok. 3 letnim psem, w którym płynie wilcza krew. Mimo, że jest w schronisku już prawie 3 lata to jego sierść koloru tz. „sól i pieprz” jest dalej miękka co oznacza, ze nie wymaga on częstego wyczesywania i innych zabiegów pielęgnacyjnych. Jego piękne bursztynowe oczy codziennie patrzą błagalnym wzrokiem by ktoś go zauważył, docenił, zabrał zza krat, wyprowadził na spacer i pokochał. Zazu boi się aparatu i flesza, rzecz mu nieznana zostaje z przerażeniem obszczekana, bo skąd ma ja znać jak prawie całe życie przesiedział w schronisku, bez dłuższego kontaktu z człowiekiem. Jest przez to trochę lękliwym psem, ale wszystko da się naprostować lecz potrzeba do tego człowieka i czasu.. Lepiej czuł by się w domu z ogrodem gdzie mógłby się wyszaleć czy do pilnowania, ALE NIE NA ŁAŃCUCHU niż do życia w mieszkaniu. Zazu trafił do schroniska w 2010, a jego numer to 1334/10. Pies jest dla osoby potrafiącej ułożyć psa, konsekwentnej i pewnej siebie. Nie powinno być małych dzieci, jak już to starsze (gimnazjum/liceum), które rozumieją, ze pies to nie zabawka, tym bardziej pies ze schroniska.

  info i wiecej zdjeć:
  https://www.facebook.com/media/set/?...5045366&type=3

  7. Shrek 463/13

  Shrek 106/13 to młody, dwuletni psiak, który zamiast brykać po śniegu z dziećmi spędza niczym nie różniący się dzień za dniem, pełen smutków i oczekiwania na odmianę psiego losu. Pomóżmy mu zaznać odrobiny radości, by jego potwornie smutne oczy rozpromieniło choć na chwilę prawdziwe szczęście, płynące od człowieka. Shrek szuka dobrego człowieka. Czy dobry człowiek szuka może Shreka? Czy nastąpi oczekiwany przez nas i Shreka happy end ???

  info i wiecej zdjeć:
  https://www.facebook.com/media/set/?...4433173&type=3


  8. Kastor 705/12

  Kastor w mitologii greckiej to jeden z bliźniąt Dioskurów. Schroniskowy Kastor jest takim bratem bliźniakiem Shrek’a. Chodząc po schronisku i oglądając psy można się nabrać, bo przecież już się widziało „TEGO” psiaka tylko kilka boksów dalej. Ale to nie magia to są dwa różne psy kochani. Odróżnić można ich po łatach na piersi. Kastor ma niewielka kropkę, natomiast Shrek ma taki BARDZO MINI KRAWACIK Jest psem bardzo nieśmiałym i samotnym, ale tez ruchliwy i niezdecydowanym. Chciałby drapania za uchem, ale jest jakaś bariera, której nie może przejść. Cały lata ze szczęścia jak ktoś do niego podejdzie, ale zachowuje się jakby się bał dotyku człowieka. Kastor ma ok. 4 lat, trafił do schroniska w ubiegłym roku 20 czerwca. Ma numer czip, wiec musiał być „czyjś”. Mimo to nikt po niego nie przyszedł.. Niedługo minie rok odkąd siedzi w schronisku! Jego numer w schronisku to 705/12. Czy znajdzie się ktoś kto go zabierze przed pierwszą „rocznica” w schronisku?!

  info i wiecej zdjeć:
  https://www.facebook.com/media/set/?...5045366&type=3

  9.Frodo

  Frodo…. nie chciałybyśmy nadużywać słowa „ciężki przypadek”, ale na pewno jest to pies, któremu trzeba poświęcić sporo uwagi i włożyć w jego wychowanie dużo pracy. Mimo tego wiemy, że tak jak każdy pies zasługuje na swoją szansę, dlatego też postanowiłyśmy Wam go pokazać. Frodo to młodziak, około roczny, średniej wielkości o pięknym, dwukolorowym spojrzeniu. Jest bardzo energiczny, zna zasady życia w mieszkaniu. Wyraźnie potrzebuje doświadczonego domu, bez dzieci i innych zwierząt. W domu, w którym zamieszka musi mieć wytyczone stałe zasady. Potrafi postawić się człowiekowi używając zębów. Do psów nastawiony tak jak sam zostanie potraktowany. Nie ukrywamy, że może to być długa i ciężka droga, aby odczulić tego psiaka na pewne sprawy. Możliwe, że powinien wraz z nowym właścicielem udać się na zajęcia/szkolenie, które pozwolą im się dogadać. Regularne ćwiczenia i zabawy z psem wzmacniają więź człowiek –zwierzę i pomagają pozbyć się nadmiaru energii, który mógłby prowadzić do drażliwości. W większości przypadków można zresocjalizować psa, choć potrzeba na to czasu i poświęcenia. Poszukujemy pewnego, doświadczonego opiekuna, który podejmie pracę z tym niesfornym psiakiem. Psy są jak dzieci.... są grzeczne i niegrzeczne, ale wszystkie trzeba kochać tak samo !

  Kontakt: Kasia 661-743-005
  info i wiecej zdjeć: https://www.facebook.com/media/set/?...4433173&type=3

  10. Lucynka 430/11
  Lucynka, około 5 letnia suczka, która na wybiegu wydawała się mieć co najmniej dwa razy tyle lat...Jeden wielki smutek i rezygnacja w oczach...Ale teraz będzie już tylko lepiej! Po podjęciu jej z wybiegu bardzo spokojna, opanowana, jakby nie wierzyła, że czeka ją tyle zmian, począwszy od wyglądu Nasza "groomerka" Agnieszka przez ponad 2 godziny walczyła z niezliczoną ilością kołtunów i dredów (było tego ze 4 kg). Lucy bardzo dzielnie zniosła wszelkie zabiegi pielęgnacyjne i...zmniejszyła się o połowę Sami zobaczcie jaka zmiana w spojrzeniu...Oczy nabrały blasku, na pysku maluje się tak ukochany przez nas psi uśmiech. Jest bardzo grzeczna, przyjacielska, uwielbia kontakt z ludzmi. Bardzo dobrze chodzi na smyczy. Marzymy o domu dla niej...My zrobiłyśmy pierwszy krok, teraz kochani czas na Was. Udostępniajcie naszą Lucy!!! Prosimy...

  Kontakt: Agnieszka 792 576 954.
  info i wiecej zdjeć: https://www.facebook.com/media/set/?...4433173&type=3
  Ostatnio edytowane przez kamilqax95x ; 06-05-2013 o 13:18
  <-- ADOPTUJ ALBO PODAJ DALEJ! POLUB TO!

 3. #3

  Domyślnie

  11. Rafiki 543/13
  Rafiki z języka suahili - oznacza przyjaciel. Rafiki jest właśnie takim przyjacielem. Kochany i towarzyski młody pies, który domaga się drapania za uchem czy gdziekolwiek, byleby go głaskać. Jest bardzo oddany, wpatrzony w człowieka i posłuszny. Jak widzi kogoś z daleka od razu stara zwrócić na siebie uwagę by do niego podejść. Nie jest nadpobudliwy i ruchliwy, ale jak każdy młody pies lubi spacery. W Szczecińskim schronisku jest krótko, trafił 6 kwietnia 2013, więc jeszcze nie zdążył nabyć schroniskowych zwyczajów. Został znaleziony w okolicy głębokiego. 20 kwietnia 2013 skończyła mu się kwarantanna i trafił na wybieg. Na wybiegu dogaduje z innymi psami, pierwszy nie atakuje i unika konfliktów. Rafiki ma ok. 2 lat. Jego numer w schronisku to 543/13. Czeka na odpowiedzialnego właściciela.

  wiecej zdjeć:
  https://www.facebook.com/media/set/?...5045366&type=3

  12. Fenomen 971/12

  Fenomen 971/12 to ok 3 letni psiak o pięknej/oryginalnej/ciekawej maści. Co taki piękny pies robi w schronisku? Czemu nikt jeszcze go nie adoptował? Pewnie dlatego, że chłopak nie podchodzi do krat, nie domaga się pieszczot. Czy stracił już nadzieje? Czy mimo to ktoś go zauważy, pokocha i zabierze z wiezienia? Tyle pytań, a brak odpowiedzi... Feno trafił do schroniska 16.08.2012, wiec to ponad pół roku i dalej w schronisku... Gdzie jest jego człowiek?

  więcej zdjęć:
  https://plus.google.com/photos/10155...artnerid=gplp0

  13. Bolt 445/11

  Wśród szaroburych, "niczym niewyróżniających" się psich smutków znaleźć można Bolta. Piękny i dumny samiec na długich łapach o biszkoptowej puszystej sierści i pięknym pyszczku. Jest jak nieoszlifowany diament, któremu człowiek musi pomóc. Trochę to potrwa zanim uda się tak go oszlifować, bo to w końcu schroniskowa bida, ale kiedyś może świeci efektami w postaci pilnowania wiernie posesji swojego najlepszego dwunożnego przyjaciela. Bolt niestety ma odgryzione ucho, ale mimo to nadal jest nieziemskiej urody. Miał go ktoś adoptować, ale niestety nie wrócił.. Jak trafił do schroniska miał niespełna rok, dziś to ok. 2 i pół letni pies, który czeka na nowego pana. Jego numer w schronisku to 445/11.

  więcej zdjęć:
  https://www.facebook.com/media/set/?...5045366&type=3

  14. Jasiu 994/10
  Jasiek, Jasiu.. Jaś.. To pies, który mimo swych wilczych genów nie podbiega do krat ujadając na wszystko i wszystkich jak niektóre psy w tym typie. Jest spokojnym i zrównoważonym psem, który raczej woli drapanie za uchem i ciepłe posłanie, niż bieganie od rana do wieczora przy budzie, co nie jest równoznaczne z tym ze nie chciałby wyjść za krat i pobiegać za patykiem czy piłką.. Mimo niecałych 3 lata w schronisku nie stracił jeszcze do końca nadziei. Wyciągając swą psią łapkę przez kraty boksu pragnie odrobiny uwagi, czekając aż w końcu ktoś podejdzie na dłużej i powie, że to właśnie on jest tym wymarzonym psem. Jaś ma ok. 8 lat i potrzebuje człowieka, dla którego otworzy swoje psie serduszko i będzie mógł zostać najwierniejszym przyjacielem. „Psu możesz wszystko powiedzieć. I chociaż Ci nic nie odpowie, zrozumie Cie lepiej niż człowiek”. Jego numer w schronisku to 994/10.
  więcej zdjęć: https://plus.google.com/photos/10155...artnerid=gplp0

  15. Igor 411/13

  Jakim trzeba być potworem, aby porzucić swojego psa ? a kim jest "człowiek" który skazuje na cierpienie pieska niewidzącego na jedno oczko, wtedy kiedy najbardziej potrzebuje jego pomocy, czy w ogóle można nazwać go człowiekiem ?
  Igorek jest niewielkim, przemiłym i spokojnym pieskiem na którego spadło kilka nieszczęść: rozłąka z człowiekiem, bezdomność, ślepota, na jedno oczko nie widzi zupełnie, co sprawia, że wśród sfory psów czuje się zestresowany. Igorek ma ok 5 lat, kocha kontakt z człowiekiem i cieszy się z każdego zainteresowania jego osobą. Bardzo chciałby trafić do pełnego ciepła domu, gdzie spotka prawdziwego Przyjaciela, który daruje mu swą miłość i będzie z nim na zawsze, na dobre i na złe. Preferowany dom bez innych zwierząt.
  Szukamy człowieka z ogromnym sercem i zaangażowaniem, który z czułością, spokojem i oddaniem przeprowadzi tego pieska przez kolejne długie lata jego życia.
  Dlatego też zwracamy się do każdego prawdziwego Przyjaciela czworonogów i do wszystkich ludzi dobrej woli o pomoc w znalezieniu domu potrzebującemu Igorkowi.
  Igor przebywa obecnie w szczecińskim schronisku jego numer identyfikacyjny to Igor 411/13

  Kontakt: Kasia 661743005
  info i wiecej zdjeć:https://www.facebook.com/media/set/?...1419859&type=3

  Ostatnio edytowane przez kamilqax95x ; 06-05-2013 o 13:35
  <-- ADOPTUJ ALBO PODAJ DALEJ! POLUB TO!

 4. #4

  Domyślnie

  xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
  <-- ADOPTUJ ALBO PODAJ DALEJ! POLUB TO!

 5. #5

  Domyślnie

  xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
  <-- ADOPTUJ ALBO PODAJ DALEJ! POLUB TO!

 6. #6

  Domyślnie

  xxxxxxxxxxxx
  <-- ADOPTUJ ALBO PODAJ DALEJ! POLUB TO!

 7. #7

  Domyślnie Adoptowane.

  Ostatnio edytowane przez kamilqax95x ; 06-05-2013 o 13:26
  <-- ADOPTUJ ALBO PODAJ DALEJ! POLUB TO!

 8. #8

  Domyślnie

  Cytat Zamieszczone przez kamilqax95x Zobacz posta

  2. Aslan 443/13
  aslan to ok. 3 letni wyjątkowo urodziwy pies z charakterystyczną plamką na mordce. Ma bardzo piękne futerko, miękkie i puszyste, w które aż się chce wtulać.
  bardzo lubi przebywać z człowiekiem, uwielbia pieszczoty, prosi o zainteresowanie. Do innych psów nastawiony pozytywnie, chociaż jak na prawdziwego faceta przystało woli towarzystwo pań niż panów . Stosunek do kotów obojętny bez problemu może przebywać w ich towarzystwie. Aslan ze względu na ogromne pokłady energii potrzebuje sporo ruchu, będzie świetnym kompanem dla ludzi aktywnych. Na pewno trzeba bedzie nauczyć go kilku zasad przede wszystkim chodzenia na smyczy piesek jest wykastrowany.
  Aslan czeka na swój nowy, wspaniały dom, który poświęci mu odrobinę miłości, uwagi.
  Mamy nadzieję, że wielka radość życia , którą aslan ma w sobie, wkrótce przyciągnie czyjś wzrok i pies będzie mógł na zawsze opuścić swój mały, ograniczony przez kraty świat.

  Kontakt: Kasia 661743005
  info i wiecej zdjeć: https://www.facebook.com/media/set/?...1419859&type=1
  Cytat Zamieszczone przez kamilqax95x Zobacz posta

  9.frodo

  frodo…. Nie chciałybyśmy nadużywać słowa „ciężki przypadek”, ale na pewno jest to pies, któremu trzeba poświęcić sporo uwagi i włożyć w jego wychowanie dużo pracy. Mimo tego wiemy, że tak jak każdy pies zasługuje na swoją szansę, dlatego też postanowiłyśmy wam go pokazać. Frodo to młodziak, około roczny, średniej wielkości o pięknym, dwukolorowym spojrzeniu. Jest bardzo energiczny, zna zasady życia w mieszkaniu. Wyraźnie potrzebuje doświadczonego domu, bez dzieci i innych zwierząt. W domu, w którym zamieszka musi mieć wytyczone stałe zasady. Potrafi postawić się człowiekowi używając zębów. Do psów nastawiony tak jak sam zostanie potraktowany. Nie ukrywamy, że może to być długa i ciężka droga, aby odczulić tego psiaka na pewne sprawy. Możliwe, że powinien wraz z nowym właścicielem udać się na zajęcia/szkolenie, które pozwolą im się dogadać. Regularne ćwiczenia i zabawy z psem wzmacniają więź człowiek –zwierzę i pomagają pozbyć się nadmiaru energii, który mógłby prowadzić do drażliwości. W większości przypadków można zresocjalizować psa, choć potrzeba na to czasu i poświęcenia. Poszukujemy pewnego, doświadczonego opiekuna, który podejmie pracę z tym niesfornym psiakiem. Psy są jak dzieci.... Są grzeczne i niegrzeczne, ale wszystkie trzeba kochać tak samo !

  Kontakt: Kasia 661-743-005
  info i wiecej zdjeć: https://www.facebook.com/media/set/?...4433173&type=3
  adoptowani.
  <-- ADOPTUJ ALBO PODAJ DALEJ! POLUB TO!

 9. #9
  Dołączył
  Aug 2009
  Przegląda
  centrala
  Posty
  1,517

  Domyślnie

  KARMY HUSSE DLA PSA OD 129 ZŁ ZA 20 KG INFO PRV

  KARMY HUSSE DLA KOTA OD 92 ZŁ INFO PRV
  SZCZECIN I OKOLICE

 10. #10

  Domyślnie

  Adoptowane

  Cytat Zamieszczone przez kamilqax95x Zobacz posta

  5. Jana 167/13
  wśród psów na wybiegu ona dostojna pani.trafiła do schroniska kiedy jej dotychczasowi opiekunowie zostawili ją znajomej rodziny ci nie sprostali opiece nad psem i po pewnym czasie odwieźli do schroniska,zgłaszając pogryzienie,ale wolontariuszom i pracownikom schroniska trudno w to uwierzyć gdyż nigdy nie dała nam powodów do tego byśmy pomyśleli o niej źle.przeszła obserwacje i okazała się potulną,miłą dziewczyną,przepraszam starszą panią bo jana ma około 10 lat.kiedy starszy pies trafia do schroniska żal jest tym większy,że adopcji psów starszych jest bardzo mało i kiedy trafia taka wiekowa pani od razu nasuwa się myśl,że jej życie skończy się w schroniskuprosimy bardzo o danie jej szansy.jeśli ktoś zna wymagania rasy to z pewnością sobie poradzi.nie chciała dzisiaj do mnie podejść,z daleka obserwowała co robię czasami chowała się w środku boksu i widziałam tylko jej oczy śledzące mój ruch po czym znowu wychodziła,przeszła się i udawała że mnie nie widzi.dama.bardzo chciałybyśmy,żeby dostałą szansę i trzymamy kciuki by to co o niej myślimy okazało się prawdą czy jest wśród was ktoś kto chciałby podarować jej nowe życie,piękne chwile?!czekamy na was...

  Kontakt ewelina 660517383
  info i wiecej zdjeć:https://www.facebook.com/media/set/?...1419859&type=1
  Cytat Zamieszczone przez kamilqax95x Zobacz posta
  6.pieszczoch 201/13

  pieszczoch 201/13 to piękny ok. 4 letni psiak. Zapewne poprzedni właściciel biorąc go kierował się tylko wyglądem nie zwracając uwagi na jego charakter, temperament, usposobienie czy użytkowość. Teraz niestety są tego efekty. Pies ten już trzykrotnie był adoptowany i oddawany do schroniska, demoluje, jest typem psa dominującego, co nas bardzo dziwi bo w schronisku dał się poznać z zupełnie innej strony, stąd to przewrotne imię pieszczoch. Według naszych obserwacji uwielbia towarzystwo człowieka, szuka z nim kontaktu, gdy tylko nadarzy się okazja podchodzi do krat i na dwóch łapach wita ludzi odwiedzających schronisko niestety nie włożono w niego żadnej pracy, braki w wychowaniu powodują, iż jest to pies potrafiący postawić się człowiekowi. Zapewne kiedy jego poprzedni właściciel przestał sobie z nim radzić po prostu go porzucił . Za głupotę i brak wiedzy człowieka niestety znów zapłacił pies. Dla pieszczocha poszukujemy bardzo doświadczonego, odpowiedzialnego domu, w którym znana jest ta rasa i jej wymagania. Szukamy osoby, która poradzi sobie z dorosłym, dominującym samcem. Potrafi zaprotestować w niekomfortowych dla niego przypadkach. Szukamy mu domu, w którym nie ma innych zwierząt. Szukamy domu bez dzieci. Może właśnie ty chcesz podjąć się wyzwaniu i adoptować pieszczocha?

  Kontakt: Kasia 661743005
  info i wiecej zdjeć:https://www.facebook.com/media/set/?...1419859&type=3


  8. Igor 411/13

  na igora spadło kilka nieszczęść: Rozłąka z człowiekiem, bezdomność, ślepota, ....co on na to? Ano nic. W końcu jest terierem - dziarski, odważny, bez lęku patrzy w przyszłość. Igorek ma ok 5 lat, kocha kontakt z człowiekiem i cieszy się z każdego zainteresowania jego osobą. Niestety ma problemy z kontaktami z innymi samcami. Jego przyszły opiekun będzie musiał popracować na tym tematem. Poza tym psiak jest cudowny. Szukamy człowieka z ogromnym sercem i zaangażowaniem, który z czułością, spokojem i oddaniem przeprowadzi tego pieska przez kolejne długie lata jego życia.

  Kontakt: Kasia 661-743-005
  info i wiecej zdjeć: https://www.facebook.com/media/set/?...4433173&type=3


  Cytat Zamieszczone przez kamilqax95x Zobacz posta
  11. Klara 146/12
  klara około 2 letnia suczka, koleżanka feno 971/12. Niby zwykła suczka nie wyróżniająca się ze stada. Nie wyróżniająca się, bo w schronisku przeżyła już wszystkie pory roku. Zimę to nawet 2 razy bo trafiła do schroniska w szczecinie w styczniu ubiegłego roku po przebytej kwarantannie w gminie police. Do dzisiaj nikt jej nie zaadoptował.. Bardzo dziwne, bo przecież gabarytami pasuje do mieszkania, jest raczej spokojnym psem, urody tez jej nie brakuje. Klara jak i wiele innych „rezydentów”, które już się dobrze zapoznały ze schroniskowym życiem, tracą nadzieje, że to życie się zmieni na lepsze.. Niestety przez to chyba nie widzą już potrzeby by domagać się jeszcze czegoś od człowieka.. Nie dziwne, bo w końcu to on je tak okropnie zranił i to przez niego one tam są.. Ale człowiek może to odmienić i da klarze nadzieje na to, ze warto żyć i nie wszyscy ludzie są źli (przykładem tego jest nowa lucynka 430/11- też do adopcji!). Klara ma numer 146/12 i czeka na swoją szansę!

  wiecej zdjeć:https://plus.google.com/photos/10155...artnerid=gplp0


  13. Smutek 367/13

  ten pies nie ma łatwo w schronisku. Jest zaganiany do boksu przez inne psy. Widać, że lgnie do ludzi, niestety inne psy go zdominowały i nie pozwalają mu nawet wyjść na wybieg. Pies jest zestresowany, co działa na jego psychikę. Widać, że jeszcze nie zrezygnował. Na szczęście został przeniesiony na inny wybieg i na nim już psy go tak nie ganiają. Może podejść do ludzi i jest naprawdę świetnym psem! Jest uległy, ostrożny i nie atakuje innych psów. Człowieka jakby mógł to zalizałby na śmierć. zasługuje na dobrą rodzinę, a nie na pobyt za kratami!!smutek trafił do schroniska 17 marca 2013 ma ok 2 lata, jego numer w schronisku to 367/13.
  więcej zdjęć:
  https://plus.google.com/photos/10155...artnerid=gplp0


  <-- ADOPTUJ ALBO PODAJ DALEJ! POLUB TO!

 11. #11

  Domyślnie

  Frodo wrócił do adopcji pies dla osoby samotnej
  Cytat Zamieszczone przez kamilqax95x Zobacz posta

  9.Frodo

  Frodo…. nie chciałybyśmy nadużywać słowa „ciężki przypadek”, ale na pewno jest to pies, któremu trzeba poświęcić sporo uwagi i włożyć w jego wychowanie dużo pracy. Mimo tego wiemy, że tak jak każdy pies zasługuje na swoją szansę, dlatego też postanowiłyśmy Wam go pokazać. Frodo to młodziak, około roczny, średniej wielkości o pięknym, dwukolorowym spojrzeniu. Jest bardzo energiczny, zna zasady życia w mieszkaniu. Wyraźnie potrzebuje doświadczonego domu, bez dzieci i innych zwierząt. W domu, w którym zamieszka musi mieć wytyczone stałe zasady. Potrafi postawić się człowiekowi używając zębów. Do psów nastawiony tak jak sam zostanie potraktowany. Nie ukrywamy, że może to być długa i ciężka droga, aby odczulić tego psiaka na pewne sprawy. Możliwe, że powinien wraz z nowym właścicielem udać się na zajęcia/szkolenie, które pozwolą im się dogadać. Regularne ćwiczenia i zabawy z psem wzmacniają więź człowiek –zwierzę i pomagają pozbyć się nadmiaru energii, który mógłby prowadzić do drażliwości. W większości przypadków można zresocjalizować psa, choć potrzeba na to czasu i poświęcenia. Poszukujemy pewnego, doświadczonego opiekuna, który podejmie pracę z tym niesfornym psiakiem. Psy są jak dzieci.... są grzeczne i niegrzeczne, ale wszystkie trzeba kochać tak samo !

  Kontakt: Kasia 661-743-005
  info i wiecej zdjeć: https://www.facebook.com/media/set/?...4433173&type=3
  <-- ADOPTUJ ALBO PODAJ DALEJ! POLUB TO!

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •