Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11
    Przegląda
    Legionowo k. Warszawy

Domyślnie Czarny foksterier

Witam. Mam pytanie. Może głupie Czy jest coś takiego jak foksterier szorstkowłosy czarny podpalany??? Czy foksterier może być tylko biały z kolorowymi plamkami?

Domyślnie

Nie ma czegoś takiego
    Foks gładkowłosy, powinien mieć przewagę białego, i potem łatki (ale może być też cały biały) w kolorach czarnym, tricolor lub brązowym o różnych odcieniach.
    Foks szorstkowłosy może być w łaty o kolorze tricolor, bądź ginger, czyli jasnorude.
    podpis usunięty-proszę zapoznać się z regulaminem:
    http://www.dogomania.pl/announcement.php?f=36

Przegląda
    Legionowo k. Warszawy

Domyślnie

Dziękuję Ci Roksana ślicznie. Rozwiałaś moje wątpliwości zupełnie. Sprawdzałam wprawdzie we wzorcu ale tam nie było dokładnie napisane że foks nie może być czarny tylko jaki być powinien.
    A chodziło mi o pewną rozmowę z moim mężem. Ja mam takie zdanie że należy mieć tylko psy z rodowodem żeby nie było niespodzianek związanych np. z ich wyglądem. Mój mąż jest innego zdania i właśnie niedawno podał mi przykład 2 foksterierów swojego ojca które nie mają rodowodu (moim zdaniem to one rodowodowych przodków miały może w 7 pokoleniu ) a przecież niczym nie różnią się od rodowodowych. Dodam że właśnie jeden jest biały a drugi czarny To jest właśnie kupowanie psów na giełdzie )))

Domyślnie

czyli jak to się mówi, dziadek ich stał koło foksteriera

wzorzec określa, że wszelkie odstępstwa od standardu są wadą, w zależności od ich odchylenia.

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Julita W.
    Witam. Mam pytanie. Może głupie Czy jest coś takiego jak foksterier szorstkowłosy czarny podpalany???
    Czarny podpalany to może być jagdterier albo młody welsh

Przegląda
    Legionowo k. Warszawy

Domyślnie

Tak, tylko te psy były sprzedane jako foksteriery rodzeństwo. Suczka jest taka podobna do foksteriera (tyle że kufę ma moim zdaniem zdecydowanie za krótką i za grubą) a pies jest czarny, podpalany Dopiero jak powiedziałam o tym mężowi to przyznał mi rację że może naprawdę ten rodowód to nie tylko głupi papier

Domyślnie

Tego rodzaju handlarze z reguły wciskają potencjalnemu nabywcy ciemnotę typu: "szczeniak po rodowodowych rodzicach, ale bez papierów", albo "szuka pani foksteriera? - to są właśnie foksteriery, ale ojciec był bardzo czarny", czy "pieski są odrobaczone, dwukrotnie zaszczepione i kosztują 150 zł" (a jedna szczepionka to wydatek około 60 zł)

Przegląda
    Legionowo k. Warszawy

Domyślnie

Niestety, tak jest Ale co tam. Każdy robi tak jak chce. Ja się pukam w czoło jak słyszę że ktoś kupuje psa na giełdzie, zabiedzonego, zdziczałego, brudnego a co którzy kupują takie psy pukają się w czoło jak słyszą ile ja dałam za swojego (ja mam yorka). Ale mnie to nie interesuję. ciągle słyszę tego typu komentarze " po co ty dałaś tyle za swojego psa, sąsiedzi mają identycznego a zapłacili 10 razy mniej" Też yorka. Ale nie patrzą już na to jak te dwa yorki wyglądają i czym się od siebie różnią

Przegląda
    Białystok

Domyślnie

ma ktoś może zdjęcia foksteriera w kolorze ginger? Nie spotkałam sie jeszcze nigdy z takim i chetnie zobaczyłabym jak taki foks wygląda. Dzięki

Domyślnie

Przegląda
    Białystok

Domyślnie

Dziękuje

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów