Jump to content
Dogomania

Agatka w domu stałym - Jacuś zwany Ciapusiem szuka domku.


scarletto

Recommended Posts

Historię Agatki i jej synka Jacusia vel Krówki niektórzy z Was zdążyli poznać na wątku Jack'a ( Dżeka ;) )
------> [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243257-Kto-pokocha-Jack-a/page6[/URL]

Agatka dzięki ogromnemu sercu wielu ludzi, ale przede wszystkim dogomaniaczki agat21 została uratowana...

Z wydarzenia na FB :
" Agatka to Sunia niewielkiej wielkości za to przeszła w swoim życiu bardzo dużo. Pod koniec kwietnia została wywieziona przez swojego "właściciela" :/ na terenie okolic Białegostoku. Przypuszczamy, że była wywieziona i przywiązana do czegoś - ciągnął się za nią sznurek do wiązania słomy. Prawdopodobnie go przegryzła i przywędrowała na pierwsze zamieszkałe tereny.
Przez kilka dni uciekała i nie dała do siebie podejść - ludzie dokarmiali ją - podrzucali resztki jedzenia. Pewnego dnia jedna ze starszych Pań wzbudziła w niej ogromne zaufanie i zamieszkała u niej w stodole. Pani ta jednak nie chciała jej - choroby, wiek i sprawy osobiste nie pozwoliły jej na to by zatrzymać Agatkę. Starsza Pani - przekonana, że robi dobrze - zgłosiła Agatkę do Gminy. 6 czerwca Agatkę zabrał Hycel z Radys. Historia tej malutkiej suczki wzruszyła wiele osób. Dzięki zaangażowaniu, poświęceniu i ogromnemu sercu tych ludzi ( one wiedzą o kim mowa ;)) Agatka od 15 czerwca jest w hotelu dla piesków pod Lublinem " U Murki". Nasza Sunieczka zanim tam dojechała została mamą małego Jacusia. Oboje są bezpieczni, ale pobyt w hotelu to nie jest to samo co własny , kochający domek. Szukamy domu dla Agatki i dla Jacusia ( jak już będzie odpowiednio duży ) .

Agatka jest niesamowita - oddana, grzeczna i piękna, mała dziewczynka. Piesek idealny do każdego domu. W hotelu "U Murki" czeka na swój własny, kochający domek... "

FB ---- > [URL]https://www.facebook.com/events/137386113128723/[/URL]

[IMG]http://imageshack.us/a/img547/1619/5tq5.jpg[/IMG]


[IMG]http://imageshack.us/a/img9/3788/7m7j.jpg[/IMG]

[IMG]http://imageshack.us/a/img855/7101/e4mx.jpg[/IMG]

[IMG]http://imageshack.us/a/img46/1840/nknt.jpg[/IMG]


POSTY PRZENIESIONE Z WĄTKU JACKA ( DŻEKA) :

05-06-2013, 22:54
[quote name='zachary'] Jutro Radysy przyjadą po sunię, która przyszła ze sznurkiem na szyi na sąsiednią posesję...I tam jej nie chcą...[/QUOTE]

05-06-2013, 23:02
[quote name='scarletto']To jest masakra ! Ryczę normalnie jak myślę o tej suni ! Jack stoi na łańcuchu - to jedyna , na chwilę obecną opcja przed tym, aby nie pojechał jutro do Radys razem ze swoją sąsiadką ... Mam dość !! Cały czas widzę tą sunię, która śpi sobie zwinięta w kłębuszek niczego nieświadoma - nie wie co czeka ją jutro - jaki szok przeżyje...nie dam rady ....serce mi pęka na kawałki ....[/QUOTE]

06-06-2013, 08:56
[quote name='agat21']Dzięki za informacje, czy jeśli się zbierze więcej kasy, to jest jakieś upatrzone miejsce, hotel, płatny tymczas, gdzie psiak mógłby trafić?
Jak duża jest ta sunia, co się przybłąkała na sąsiednią posesję?[/QUOTE]

06-06-2013, 10:37
[quote name='scarletto']Ta sunia jest mała - poniżej kolan ... i śliczna ...prawdopodobnie jest szczenna :-([/QUOTE]

06-06-2013, 11:13
[quote name='doris66']A czy ci ludzie, do których przyszła ta sunia nie mogliby i jej uwiązać u siebie, albo zamknąc gdzieś na czas przyjazdu ludzi z Radys.? Aby ja uchronić od zagłady, bo ona transportu nie przeżyje jeśli jest szczenna.
Moze i dla niej udałoby sie pomóc, skoro jest ładna to tylko kwestia poogłaszania i dom znalazby się. A bym ja ogłaszała. A przede wszystkim trzeba ja ciachnąć, póki czas. Czy ktos wie jak doszło do zgłoszenia psów do odłowienia? Ktoś ze wsi doniósł władzom?[/QUOTE]

06-06-2013, 11:19
[quote name='scarletto']doris66 ta sunia została zgłoszona przez tą starszą Panią. Ona jest osobą bardzo schorowaną i nie ma siły o to by dbać w jakikolwiek sposób o pieska. Mnie tam nie ma ....jestem 1500 km od tego miejsca. Wiem, że dzisiaj mają po nią przyjechać ludzie z Radys - nie ma odwrotu... niestety[/QUOTE]

06-06-2013, 11:26
[quote name='Aryste']no to po suni...:-(. kurcze nie wiem co zrobic. a czy ta pani nie mogła by jej przetrzymac chocby na pare dni ? jak ma problemy finansowe to moge jej pomóc , pokryc koszty wyrzywienia suni, cokolwiek...[/QUOTE]

06-06-2013, 11:27
[quote name='scarletto']Suni już nie ma ... :-( zabrali ... właśnie dostałam wiadomość . . . Nie dam rady myśleć ... oczami wyobraźni widzę dalszy jej los ... wszystkie możliwe przekleństwa cisnął mi się na usta ...[/QUOTE]

06-06-2013, 11:29
[quote name='basiunia131']Serce płacze. Biedna sunia :-( Trzeba zrobić wszystko żeby Jackowi się udało. Na razie nie mogę nic zadeklarować, ale o bazarku dziś pomyślę.

Ja jestem nie zorientowana w sytuacji, ale czy jest szansa żeby psa z Radys wyciągnąć?[/QUOTE]

06-06-2013, 11:44
[quote name='AlfaLS']Jejku mnie też ta sunia strasznie ujęła za serce... Na początek mogę dać 10 zł. stałej na sunię... Uratujmy ją :modla:.[/QUOTE]

06-06-2013, 11:57
[quote name='Aryste']no to po suni.... :-(...[/QUOTE]

06-06-2013, 12:07
[quote name='doris66']Słyszałam, ze wyciagnięcie psa z Radys kosztuje 500zł i wcale nie jest łatwo do psa dotrzeć i odnaleźc go w tej mordowni. Jeśli wogóle tam dotrze. Ja nigdy tego nie robiłąm. Moze ktos wie coś więcej....niech napisze.[/QUOTE]

06-06-2013, 13:00
[quote name='malawaszka']500 zł za zabranie psa z Radys to jakaś bzdura - plotka; brałam stamtąd w zeszłym roku 3 psy, znajoma tez brała, Mikropsy brały - nikt nie płacił za zabranie psa nic;[/QUOTE]

06-06-2013, 14:05
[quote name='agat21']A może udałoby się wyciągnąć tę małą suńkę z Radys i umieścić w tym samym hoteliku, co Jacka? czy za taką małą koszt też byłby 300 zł. miesięcznie?[/QUOTE]

06-06-2013, 14:42
[quote name='ceris']Suni mi ogromnie żal. Nie pozwólmy jej tam zostać. To koszmar :-( Będziemy robić bazarki, zbierac na Fb. Tylko zabierzmy ją stamtąd. Może razem z Jackiem ją uratujemy.[/QUOTE]

06-06-2013, 15:23
[quote name='doris66']Dziekujemy bardzo za pomoc. Szkoda, że o suni wątek dowiedział sie dopiero dzisiaj i to wtedy, kiedy juz w zasadzie było za późno na jej uratowanie. Teraz to już tylko w Radysach mozemy jej szukac, jeśli dojechała i jest tam. Aj....aj.... ale się porobiło. Koszt utrzymania takiej suni w hotelu pewnie byłby taki sam, nie wiem dokładnie. Ale w hotelu do którego jedzie Jack nie ma miejsc, dziś dosłownie wyżebrałam i wyjęczałąm to jedno jedyne miejsce. Co robić?[/QUOTE]

06-06-2013, 15:51
[quote name='scarletto']Z Sunią było tak... Pojawiła się na tym terenie chyba z 2 dni przed Jackiem. Miała owinięty w koło głowy sznurek tego samego typu co on, więc nawet przyszło nam do głowy, że psy te wywiózł ktoś z jednego miejsca - z tym, że Jack miał spętane nogi i prawdopodobnie ten jeden-dwa dni leżał w rowie walcząc o życie. Sunia początkowo była bardzo płochliwa - nie dała do siebie podejść. Ludzie z okolicy podrzucali jej resztki jedzenia, postawili przy drodze wodę w misce. Sunia upatrzyła sobie stodołę, która była po sąsiedzku z szopą Jacka. Starsza Pani postawiła jej miskę z wodą i jak coś jej zostawało to podrzucała też do jedzenia. Ogólnie widać było, że Sunieczka nie jest w złej kondycji... W tym czasie pojawił się Jack , który wymagał pilnej interwencji ....dlatego pojawiłam się z nim na forum. To zbieg okoliczności, że tam byłam - mieszkam od lat poza granicami kraju, a w tym czasie akurat byłam na urlopie u rodziny. Starsza Pani wielokrotnie podkreślała, że nie chce tej Suni , bo że to duży obowiązek, a ona jest za słaba, aby brać na siebie taką odpowiedzialność. Wiem, że podpytywała na wsi ludzi czy ktoś by jej nie wziął. Do wczoraj nie miałam pojęcia, że sprawa zaszła tak daleko i że ta Pani zgłosiła Sunię do Gminy i że już dzisiaj ją zabiorą :-( Prosiłam rodzinę o pomoc w jej kwestii, ale powiedzieli mi , że mają w chwili obecnej 3 psy ( w tym Jacka ) na głowie i nie ma mowy o tym , że zaprotestują w kwestii Suni bo to równoznaczne, że biorą na siebie jej losy. Nie mogłam nic zrobić - tym bardziej , że moja sytuacja z Jackiem była na ostrzu noża - miał dzisiaj być zabrany razem z Sunią. Udało się Jacka zostawić - pod warunkiem , że idzie na łańcuch i z poinformowaniem mnie, że jeżeli czegoś z nim nie zrobimy - pojedzie do Radys... Gdybym tam była - Sunia nie byłaby w Radysach - ja nic nie jestem w stanie zrobić na odległość . . . Ogólnie jestem niesamowicie zdołowana Sunią - ona jest na prawdę wspaniała ... Zachary widziała ją, więc na pewno może potwierdzić moje słowa... Gdybym tylko wcześniej wiedziała, że tak będzie z nią - coś byśmy działali, ale miałam cichą nadzieję, że może ktoś z okolicy będzie chciał tego pieska - bo to malutki piesek, który nie potrzebuje aż tak wiele jak na przykład Jack ... eh ;([/QUOTE]

06-06-2013, 15:56
[quote name='Maia']ja kiedys jezdzilam po psa do radys, niestety przyprowadzono mi innego pieska. Jeśli jest gdzie zabrac tą sunię z Radys, trzeba jak najszybciej zadzwonić do Radys powiedzieć ze dzisiaj zabrano sunię, podać dokładny adres skąd ją wzięto i powiedzieć że chce się ją odebrać, czasem oni sami mogą ją przywieść np do białegostoku lub w bliskie okolice jeśli akurat jadą tam po jakiegoś psa. Trzeba zabierać małą jak najszybciej z tego schroniska, zwłaszcza że w każdej chwili może urodzić. Ja nie mam możliwości w żaden sposób pomóc, proszę uratujcie sunię :-([/QUOTE]

06-06-2013, 23:05
[quote name='ceris']No siedzę i ryczę. Po dzisiejszym dniu mam już tak dość, ze nawet nie potrafię logicznie myśleć. Dlaczego nie mam domu z ogrodem?????? Zabrałabym chyba wszystko co nie posiada dachu nad głową i pełnej miski. No żesz... ludzie zlitujcie się nad malutka sunią. :modla:
Jack trzymaj się chłopczyku.[/QUOTE]

06-06-2013, 23:48

[quote name='scarletto']To jest ta sunia, która pojechała do Radys dzisiaj :-(

[IMG]http://img547.imageshack.us/img547/481/img5997e.jpg[/IMG][/QUOTE]


07-06-2013, 00:05
[quote name='basiunia131']sunia, taka malutka kruszynka. Czy ktoś ma pomysł jak można jej pomóc i czy w ogóle można...[/QUOTE]

07-06-2013, 10:46
[quote name='agat21']Jezu, suńka nie daje mi spokoju. Czy nie ma innego hotelu, oprócz tego, do którego ma trafić Jacuś? Zapłacę za pierwszy cały miesiąc jej pobytu tam, a potem stałą deklarację też oferuję. Nie zostawiajmy jej tam. Wiem, że łatwo tak się mówi na odległość, ale tak strasznie żal tej ciężarnej kruszyny. Co się z nią tam stanie???!!![/QUOTE]

07-06-2013, 11:01
[quote name='doris66']Co do maleńkiej suni, to też mi jej żal ogromnie. Ale w tej sytuacji problemem jest już wszystko i znalezienie hotelu i zabranie jej stamtąd. Radysy są od Białegostoku daleko, nawet nie wiem ile km. To gdzieś na Mazurach, pewnie 100 - 200km. Nikt nie przypuszczał, ze ci ludzie tak szybko zawiadomią Radysy a Radysy tak szybko przyjadą. Fatalny zbieg zdarzeń. Ja nie wiem kompletnie co robić......[/QUOTE]

07-06-2013, 13:43
[quote name='AlfaLS']Może Kasia Przystał by ją wzięła? Choć teraz to najważniejsze żeby znaleźć kogoś kto ją wyciagnie z tych Radys... Kurcze, gdzie kogoś takiego szukać?[/QUOTE]

07-06-2013, 14:23
[quote name='agat21']A Kasia Przystał prowadzi hotelik czy dom tymczasowy?
scarletto, z jakiej miejscowości sunia została zabrana?[/QUOTE]

07-06-2013, 14:24
[quote name='scarletto']agat21 z Kolonii Wólka - koło Juchnowca .[/QUOTE]

07-06-2013, 15:07
[quote name='agat21']Czy ktos ma pomysł, gdzie sunię można umieścić, żeby nie jechać z nią na drugi koniec Polski, a najwyżej jakieś 100 czy 150 km od Radys?[/QUOTE]

07-06-2013, 17:10
[quote name='agat21']Czy ktoś bliżej Radys mógłby sunię wyciągnąć stamtąd jak najszybciej? Do niedzieli nie mogę się ruszyć, ale w niedzielę mogłabym przyjechać i przetransportować sunię do hotelu lub płatnego domu tymczasowego. Boję się, że każdy dzień, czy nawet każda godzina zwłoki może się skończyć dla tego maluszka tragicznie.[/QUOTE]

07-06-2013, 17:33
[quote name='AlfaLS']Kasia prowadzi dom tymczasowy, wszystkie psiaki są w domu i są super zaopiekowane. Mamy u niej naszą sunię i jesteśmy bardzo, bardzo zadowolone. Problem w tym, ze to drugi koniec Polski bo okolice Bielska-Białej :shake:.


To wyciągnięcie jest najważniejsze... Tylko gdzie ja zawieść nawet "na chwilę" /czyli do transportu do hoteliku czy DT/?
Może zacznijmy zbierać jakieś deklaracje dla niej...[/QUOTE]

07-06-2013, 17:41
[quote name='agat21']Tak, jak mówiłam - zapłacę za pierwszy miesiąc - to by nam pozwoliło zebrać deklaracje na przyszłość. Rzeczywiście odległość szalona - sprawdziłam na mapie - to prawie 600 km, ale jeśliby było tam dla niej miejsce, to na raty ją tam zawiozę.
Ile kosztuje miesiąc u Kasi?[/QUOTE]

07-06-2013, 18:01
[quote name='agat21']I czy Kasia ma miejsce?[/QUOTE]

07-06-2013, 18:08
[quote name='AlfaLS']Zaraz do niej zadzwonię i zapytam.[/QUOTE]

07-06-2013, 21:11
[quote name='agat21']Coś wiadomo?[/QUOTE]

07-06-2013, 21:56
[quote name='AlfaLS']Dzwoniłam. Kasia na razie zapsiona i kolejnych psiaków chwilowo nie planuje bo czeka ją remont w domu. Poprosiłam jednak żeby zapytała swoją siostrę, Paulinę, czy ona nie przyjęłaby naszej suni. Paulina ma w tej chwili w domu dwa psiaki z dogo - Zosię i Minga - i generalnie tymczasuje w jednym czasie tylko 2 psiaki. Jednak Kasia ma ją zapytać w naszym imieniu i pokazać jej fotkę suczki. Może taka malizna się zmieści? Podesłałam im na PW fotkę suni z tego wątku i post gdzie jest historia jej wywózki do Radys. Kasia ma jutro spotkanie z Pauliną, pokaże jej to moje PW i zobaczymy... Wieczorem mam dzwonić...[/QUOTE]

07-06-2013, 22:06
[quote name='agat21']Dzięki bardzo! Dasz radę w miarę wczesnym wieczorem się dowiedzieć, żeby jeszcze juto coś zrobić, jak będzie miejsce?
I ile płacisz tam za miesiąc?[/QUOTE]

07-06-2013, 22:31
[quote name='Maia'][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] to jest mail do schroniska w radysach, teraz sunia jest na kwarantannie, jeśli jest gdzies miejsce dla niej, można spróbować wyciągnąć ją ze schroniska. Trzeba napisać do nich maila - opisać jak sunia wygląda, skąd i kiedy została zabrana i najlepiej przesłać zdjęcie. Tylko trzeba szybko działać, po okresie kwarantanny sunia zginie w tłumie innych psów. Można się umówić z nimi kiedy się po nią przyjedzie wtedy ją "odłożą", albo sami ją dowiązą gdzieś do gminy gdzie może akurat będą jechać...[/QUOTE]

07-06-2013, 22:33
[quote name='agat21']dzięki Maia za informacje - jutro będę działać, żeby tylko miejsce dla suńki się znalazło[/QUOTE]

07-06-2013, 22:55
[quote name='AlfaLS']Dziewczymy mają się spotkać dopołudnia, więc zadzwonię wczesnym wieczorem :evil_lol:, ok. 17-tej wystarczy?
My płacimy 350 zł. ale Meggi jest sporo większa od tej suni, waży chyba ok. 18 kg. Cioteczki za Zosię i Minga - to mniejsze psiaki - płacą po 300 zł/m-c. O cenę za naszą sunię pytałam - też mają powiedzieć jutro...[/QUOTE]

08-06-2013, 20:25
[quote name='agat21']No i jak? Suńka.. :-([/QUOTE]

08-06-2013, 22:01
[quote name='AlfaLS']No niestety :-(. Ani Kasia, ani jej siostra nie mogą wziąć suni. Musimy szukać dla niej innego bezpiecznego miejsca... A może zapytać Kuny skoro Jac'k do niej jedzie? Albo kogoś innego, tylko kogo?

Strasznie mi smutno...[/QUOTE]

08-06-2013, 22:09
[quote name='agat21']U Kuny miejsca nie ma -dziewczny pisały, że Jacusia lewo udało się tam "wcisnąć"
Ale szukam gdzie indziej, piszę do innych hotelików, zobaczymy.Czekam też na odpowiedź ludzi ze schroniska, co z sunią.[/QUOTE]

09-06-2013, 23:27
[quote name='Maia']to może ten hotelik przyjąłby sunię która pojechała do Radys?[/QUOTE]

10-06-2013, 01:02
[quote name='AlfaLS']Niestety, zdaję się, że nie ma tam miejsca.... Biedna sunia... Co z nią będzie?

Zachary, dziękuję za konto ale ja na razie deklarowałam bardzo skromne wpłaty dla suni...:oops:. Dopiero jak się wyjaśni sprawa suni to podejmę decyzję o ewent. deklaracji dla Jack'a. Ale konto może się przydać ;-).[/QUOTE]

10-06-2013, 07:14
[quote name='doris66']To hotel u Kuny. Kuna przykmuje Jacka awaryjnie ( bo zasadniczo nie ma miejsc ). Rozmawiając z nią o miejscu w hotelu nie wspominałam o suni, bo wtedy jeszcze nie wiedziałm że ona istnieje ( nie było o niej informacji na watku ) . Temat suni pojawił się na watku Jacka później. Jutro jak zawieziemy Jacka zapytam ją, może coś sie zwolni do jutra.....? Tylko miejsce w hotelu to jedno a wyciągniecie jej z Radys i deklaracje na hotel dla niej to druga sprawa. Obie sprawy bardzo trudne. Jak na razie sunia ma zapewnienie opłaty za hotel za jeden miesiąc i żadnych deklaracji. CZy ktoś pisał lub dzwonił do Radys w sprawie suni?[/QUOTE]

10-06-2013, 10:24
[quote name='agat21']Mam miejsce dla suni od przyszłego weekendu. Koszt 300 zł miesięcznie. Teraz tylko muszę ją wyciągnąć ze schronu. Napisałam w sobotę do nich maila ze zdjęciem suni i prośbą o potwierdzenie, że mają ją u siebie i kiedy można ją zabrać. Jak mi dziś nie odpiszą - będę dzwonić.
Jeśli wszystko pójdzie pomyślnie, to rozumiem AlfaLS, że jakąś małą deklarcję od Ciebie suńka ma? :smile:[/QUOTE]

10-06-2013, 13:33
[quote name='basiunia131']O kurcze, mocno trzymam kciuki za to żeby suni się udało! Postaram się wspomóc małą jednorazowo albo bazarkowo.[/QUOTE]

10-06-2013, 13:56
[quote name='scarletto']O Suni nie wspominaliśmy wcześniej bo nic nie wskazywało na to ,że ta Pani tak się pospieszy i zgłosi ją do odłowu :-(
W momencie, gdy się o tym dowiedziałam - było już za późno. Stałej deklaracji nie gwarantuję, ale wspomogę ją w miarę możliwości - ona jest na prawdę 3 x mniejsza od Jacka, więc nie potrzebuje tyle jedzonka co on.
Trzymam kciuki za Nią ...[/QUOTE]

10-06-2013, 17:38
[quote name='AlfaLS']Agat21 dziękuję za super wiadomości :multi:.
Ja już deklarowałam dla suni 10 zł. stałej ale pozwolę sobie podnieść tą deklarację do 15 zł. Więcej na razie nie dam rady :oops:. Myślę, że ktoś jeszcze się dołoży :hmmmm:.

A gdzie sunia pojedzie?[/QUOTE]

11-06-2013, 09:20
[quote name='agat21']napisali mi ze schroniska wczoraj, że wkrótce dadzą mi znać co z sunią[/QUOTE]

11-06-2013, 09:24
[quote name='agat21']Dzięki Doris za obietnicę. Najpierw muszę suńkę całą i zdrową wyciągnąć ze schronu ;(
Potem ewentulanie będę się martwić, czy to koszt duży, czy nie. Nie jest w ogóle teraz łatwo o miejsce w hoteliku, a sunia by przecież pojechała do innego hotelu, niż Jack, więc koszty też mogą być trochę inne.[/QUOTE]

1-06-2013, 09:26
[quote name='agat21']dzięki serdecznie jeszcze raz za deklrację
Jeśli wszystko się uda, miejsce dla suńki jest zarezerwowane u Murki[/QUOTE]

Edited by scarletto
Link to comment
Share on other sites

Dzięki Scarletto za założenie wątku :Rose:


Rozliczenie finansów Agatki i Jacusia vel. Krówka:

Zostawiłam w sobotę Murce 400 zł, z czego w obecnej sytuacji poszło 240 zł na hotelik, a 105 zł na 15kg worek karmy dla szczeniaków, 25 zł na lek odrobaczający. Razem nam to daje [COLOR=#ff0000]370 zł,[/COLOR] więc z tego, co zostawiłam wciąz wystarcza.

Ja zadeklarowałam na pierwszy miesiąc [COLOR=#008000]300 zł [/COLOR]na sunię, 14 czerwca wpłynęłu na konto pieniądze od znajomych z FB scarletto: [COLOR=#008000]300zł [/COLOR]od Pani Doroty Rosiak , [COLOR=#008000]102,33 [/COLOR]od Pani Orłowskiej - Kasprzyk ,
a 17 czerwca [COLOR=#008000]35 zł [/COLOR]od ceris

19 czerwca [COLOR=#008000]20 zł [/COLOR]od AlfyLS (deklaracja stała)

19 czerwca [COLOR=#008000]40 zł [/COLOR]od P. Małgorzaty Weisbradt
21 czerwca [COLOR=#008000]200 zł [/COLOR]od doris66 po suni Kai [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/Rose.gif[/IMG]

23 czerwca [COLOR=#ff0000]- 8 zł [/COLOR]na odrobaczenie Jacusia

8 lipca wpłata od AlfyLS [COLOR=#006400]20 zł (deklaracja stała)

[/COLOR]8 lipca [COLOR=#ff0000]-[/COLOR] [COLOR=#ff0000]15 zł [/COLOR]odrobaczenie suni

11 lipca [COLOR=#ff0000]-[/COLOR] [COLOR=#ff0000]4 zł [/COLOR]odrobaczenie maluszka

16 lipca [COLOR=#ff0000]-285 zł[/COLOR] na hotelik do 15 VIII

29 lipca [COLOR=#ff0000]-48 zł[/COLOR] na szczepienie Jacusia

7 sierpnia [COLOR=#ff0000]-110 zł[/COLOR] na karmę
7 sierpnia wpłata od AlfyLS [COLOR=#2f4f4f][COLOR=#006400]20 zł (deklaracja stała) [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/Rose.gif[/IMG]
[/COLOR][/COLOR]12 sierpnia wpłata [COLOR=#006400]150 zł [/COLOR]od Doroty Rosiak [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/Rose.gif[/IMG][COLOR=#2f4f4f][COLOR=#006400]

[/COLOR][/COLOR]17 sierpnia [COLOR=#ff0000]-[/COLOR] [COLOR=#ff0000]295 zł [/COLOR]na hotelik do 15 września i odrobaczanie Agatki[COLOR=#2f4f4f][COLOR=#006400]
[/COLOR][/COLOR]23 sierpnia wpłata [COLOR=#006400]100 zł [/COLOR]od scarletto[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/Rose.gif[/IMG][COLOR=#2f4f4f][COLOR=#006400]
[/COLOR][/COLOR]23 sierpnia wpłata [COLOR=#006400]200 zł [/COLOR]od Iwony Gieniusz[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/Rose.gif[/IMG][COLOR=#2f4f4f][COLOR=#006400]
[/COLOR][/COLOR]26 sierpnia wpłata [COLOR=#006400]140 zł [/COLOR]od ela_ja[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/Rose.gif[/IMG]
[COLOR=#2f4f4f][COLOR=#006400]
[/COLOR][/COLOR]26 sierpnia [COLOR=#ff0000]-[/COLOR] [COLOR=#ff0000]72 zł [/COLOR]na szczepienia Agatki i Jacusia

27 sierpnia wpłata [COLOR=#006400]100 zł [/COLOR]od scarletto
29 sierpnia wpłata [COLOR=#006400]50 zł [/COLOR]od Doroty Rosiak [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/Rose.gif[/IMG][COLOR=#2f4f4f][COLOR=#006400]

[/COLOR][/COLOR]6 września wpłata od AlfyLS [COLOR=#2f4f4f][COLOR=#006400][COLOR=#2f4f4f][COLOR=#006400]20 zł (deklaracja stała) [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/Rose.gif[/IMG]
[/COLOR][/COLOR]
[/COLOR][/COLOR]16 września [COLOR=#ff0000]-[/COLOR] [COLOR=#ff0000]400 zł [/COLOR]na hotelik Agatki i Jacusia
4 października wpłata od AlfyLS [COLOR=#2f4f4f][COLOR=#006400][COLOR=#2f4f4f][COLOR=#006400]20 zł (deklaracja stała) [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/Rose.gif[/IMG][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR]

4 listopada wpłata [COLOR=#006400]50 zł [/COLOR]od Doroty Rosiak

4 listopada [COLOR=#ff0000]- 200 zł[/COLOR] na hotelik Jacusia
18 listopada wpłata [COLOR=#006400]50 zł [/COLOR]od Doroty Rosiak [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/Rose.gif[/IMG]
21 listopada wpłata od AlfyLS [COLOR=#2f4f4f][COLOR=#006400]20 zł (deklaracja stała) [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/Rose.gif[/IMG]
[/COLOR][/COLOR]
24 listopada [COLOR=#ff0000]-[/COLOR] [COLOR=#ff0000]200 zł [/COLOR]na hotelik Jacusia
4 grudnia wpłata od AlfyLS [COLOR=#2f4f4f][COLOR=#006400]20 zł (deklaracja stała) [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/Rose.gif[/IMG]
[/COLOR][/COLOR]10 grudnia wpłata [COLOR=#006400]50 zł [/COLOR]od Doroty Rosiak [B][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/Rose.gif[/IMG]

[/B]21 grudnia [COLOR=#FF0000]- 300 zł[/COLOR] na hotelik Jacusia

1 stycznia [COLOR=#006400]140 zł [/COLOR]z bazarku
3 stycznia wpłata od AlfyLS [COLOR=#2f4f4f][COLOR=#006400]20 zł (deklaracja stała) [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/Rose.gif[/IMG][/COLOR][/COLOR]

16 stycznia [COLOR=#ff0000]-[/COLOR] [COLOR=#ff0000]200 zł [/COLOR]na hotelik
24 stycznia wpłata [COLOR=#006400]50 zł [/COLOR]od Doroty Rosiak [B][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/Rose.gif[/IMG]
[/B][SIZE=2]11 lutego[/SIZE] wpłata od AlfyLS [COLOR=#2f4f4f][COLOR=#006400]20 zł (deklaracja stała) [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/Rose.gif[/IMG]
[/COLOR][/COLOR]
17 lutego [COLOR=#ff0000]-[/COLOR] [COLOR=#ff0000]350 zł [/COLOR]na hotelik
17 lutego wpłata [COLOR=#006400]50 zł [/COLOR]od Doroty Rosiak [B][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/Rose.gif[/IMG]
[/B]5 marca wpłata od AlfyLS [COLOR=#2f4f4f][COLOR=#006400]20 zł (deklaracja stała) [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/Rose.gif[/IMG]
[/COLOR][/COLOR]
17 marca [COLOR=#ff0000]-[/COLOR] [COLOR=#ff0000]250 zł [/COLOR]na hotelik
3 kwietnia wpłata od AlfyLS [COLOR=#2f4f4f][COLOR=#006400]20 zł (deklaracja stała) [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/Rose.gif[/IMG]

[/COLOR][/COLOR]9 kwietnia - wpływ z bazarku[COLOR=#2f4f4f][COLOR=#006400] 151 zł

[/COLOR][/COLOR]22 kwietnia - dodatkowy wpływ z bazarku[COLOR=#2f4f4f][COLOR=#006400] 15 zł

[/COLOR][/COLOR]22 kwietnia [COLOR=#ff0000]-[/COLOR] [COLOR=#ff0000]400 zł [/COLOR]na hotelik

6 maja wpłata [COLOR=#006400]50 zł [/COLOR]od Doroty Rosiak [B][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/Rose.gif[/IMG][/B][COLOR=#2f4f4f][COLOR=#006400]
[/COLOR][/COLOR]7 maja wpłata od AlfyLS [COLOR=#2f4f4f][COLOR=#006400]20 zł (deklaracja stała) [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/Rose.gif[/IMG][/COLOR][/COLOR][COLOR=#2f4f4f][COLOR=#006400]
[/COLOR][/COLOR]
19 maja [COLOR=#ff0000]-[/COLOR] [COLOR=#ff0000]350 zł [/COLOR]na hotelik
9 czerwca wpłata od AlfyLS [COLOR=#2f4f4f][COLOR=#006400]20 zł (deklaracja stała) [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/Rose.gif[/IMG]

[/COLOR][/COLOR]9czerwca wpłata [COLOR=#006400]50 zł [/COLOR]od Doroty Rosiak [B][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/Rose.gif[/IMG]

[/B][COLOR=#2f4f4f][COLOR=#006400]16 czerwca wpłata 150 zł z bazarku Alfy LS [/COLOR][/COLOR][B][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/Rose.gif[/IMG]

[/B]18 czerwca [COLOR=#ff0000]-[/COLOR] [COLOR=#ff0000]300 zł [/COLOR]na hotelik

[COLOR=#2f4f4f][COLOR=#006400]1 lipca [/COLOR][/COLOR]wpłata od AlfyLS [COLOR=#2f4f4f][COLOR=#006400]23 zł (deklaracja stała + bazarek) [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/Rose.gif[/IMG]

[/COLOR][/COLOR]7 lipca wpłata [COLOR=#006400]50 zł [/COLOR]od Doroty Rosiak [B][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/Rose.gif[/IMG][/B][COLOR=#2f4f4f][COLOR=#006400]

[/COLOR][/COLOR]15 lipca [COLOR=#ff0000]-[/COLOR] [COLOR=#ff0000]400 zł [/COLOR]na hotelik

[COLOR=#2f4f4f][COLOR=#006400]4 sierpnia[/COLOR][/COLOR]wpłata od AlfyLS [COLOR=#2f4f4f][COLOR=#006400]20 zł[/COLOR][/COLOR][B][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/Rose.gif[/IMG][/B][COLOR=#2f4f4f][COLOR=#006400]

[/COLOR][/COLOR][COLOR=#2f4f4f][COLOR=#006400]5 sierpnia [/COLOR][/COLOR]wpłata [COLOR=#006400]50 zł [/COLOR]od Doroty Rosiak[B][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/Rose.gif[/IMG]

[/B][COLOR=#2f4f4f][COLOR=#006400]21 sierpnia [/COLOR][/COLOR][COLOR=#ff0000]-[/COLOR] [COLOR=#ff0000]121,50 zł [/COLOR]na hotelik

[COLOR=#2f4f4f][COLOR=#006400]21 sierpnia 190,70 zł z bazarku
[/COLOR][/COLOR][B]
Tak więc stan na 21 sierpnia 2014:
wydatki: [COLOR=#ff0000]- 4678,50 zł
[/COLOR]wpływy: [COLOR=#006400]+ 3117,03[/COLOR] zł
----------------------
na dzień dzisiejszy mamy [COLOR=#ff0000]-1561,47 zł[/COLOR][/B]

Edited by agat21
Link to comment
Share on other sites

Ja też podczytuję wieści o Agatce i Jacusiu, cieszę się że zostały uratowane :-). Jacuś to będzie wyjątkowe psisko- wiedział żeby się za szybko nie pchać na ten świat, aby nie urodzić się w tym strasznym miejscu jakim są Radysy :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='scarletto']agat21 jak myślisz ile może ważyć Agatka?[/QUOTE]


Myślę, że nie więcej niż 5-6 kg. To chuda malizna. Może jak się trochę podtuczy i dojdzie do siebie, to będzie trochę więcej :)

Dzięki scarletto za tyle pracy przy tym wątku!

Link to comment
Share on other sites

Melduję się na wątku.
U dwupaku wszystko jak najlepiej. Sunia coraz bardziej się rozkręca, już nie chce cały czas siedzieć przy małym klusku. Ale jeszcze do końca odrobaczania (miała potworne robale w odchodach, tęgoryjce łaziły po nich stadami) musi być troszkę izolowana od reszty zwierzyńca.
Sunia jest okropnie wpatrzona w człowieka, na początku wyprowadzaliśmy ją na ogród na smyczy, ale już teraz biega sobie luzem, trzyma się niemal nogi, dobrze czuje się w domu, chętnie i szybko tam wraca po załatwieniu sprawunków. Zapowiada się naprawdę fajniutka psinka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Murka']Melduję się na wątku.
U dwupaku wszystko jak najlepiej. Sunia coraz bardziej się rozkręca, już nie chce cały czas siedzieć przy małym klusku. Ale jeszcze do końca odrobaczania (miała potworne robale w odchodach, tęgoryjce łaziły po nich stadami) musi być troszkę izolowana od reszty zwierzyńca.
Sunia jest okropnie wpatrzona w człowieka, na początku wyprowadzaliśmy ją na ogród na smyczy, ale już teraz biega sobie luzem, trzyma się niemal nogi, dobrze czuje się w domu, chętnie i szybko tam wraca po załatwieniu sprawunków. Zapowiada się naprawdę fajniutka psinka.[/QUOTE]

Dzięki Mureczko za przybycie na wątek i wiadomości o naszym, jak to ładnie nazwałaś, "dwupaku" :lol:
Cudne wieści (poza robalami oczywiście) :)

Link to comment
Share on other sites

Dobrze czytać tak dobre wiadomości. Całe szczęscie, że sunia nie straciła zaufania do ludzi po tych swoich niefajnych doświadczeniach. Jeszcze żeby robale sobie poszły w diabły to byłaby pełnia szczęscia. No dobra, prawie pełnia szczęscia. Ale sunia i tak pewnie ma wrażenie, ze trafiła do raju :loveu:.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...