Jump to content
Dogomania

Yoda "zaprojektował" sobie swój własny dom u Pana Jacka:)


asiuniab

Recommended Posts

[CENTER][B]Brzydka Ona, brzydki On, a taka ładna miłość
...............[/B]
chciałabym, żeby nowa przygoda życiowa Yody tak się zaczynała,
bo czy do miłości stworzeni są tylko Ci piękni (szczególnie zewnętrznie), Ci z witryn reklamowych i żurnali
...................
co, to, to nie, ja szukam dla tego psa (i każdego innego) prawdziwego uczucia, nie plastikowego, nie podrasowanego photo shopem
szukam domu, w którym taka miłość człowieka do psa i psa do człowieka zakwitnie i dojrzeje, i co najważniejsze nie zwiędnie


[IMG]http://i40.tinypic.com/2sayx6g.jpg[/IMG]

Kochani, piesek przebywa w tzw. przechowalni w Kozienicach,
Jego droga, tak jak każdego innego psiaka stamtąd jest taka sama:
piesek jest kastrowany i przez dwa tygodnie musi znaleźć dom lub inną bezpieczną przystań
jeśli nie, to niestety jest wywożony do Radys (pseudoschronisko)
dlatego jest ten wątek, szukam dla Niego szansy gdzie indziej
myślę, że Jego wygląd, fizjonomia (liczne blizny po pogryzieniach) pokazują, że w życiu już przeszedł wiele,
chciałabym, żeby to był czas na pokazanie Mu, że Yoda zatańczy ze swoją Bellą walca....

[B]ale zanim to nastąpi to jest szansa dla Yody na hotelik u Murki
i tu się zaczyna nasza rola,
a że w jedności siła, to muszę Was wszystkich i każdego z osobna
prosić, o zainteresowanie i pomoc;
jeśli jest ktoś kto może jednorazowo wspomóc, będę szczęśliwa, bo i Yoda będzie szczęśliwy,
może komuś niedawno odpadła jakaś stała deklaracja i chciałby się podzielić Nią z pieskiem (po cóż ma się w portfelu marnować),
po stokroć będziemy się niziutko kłaniać;
każda najmniejsza kwota zapewnia temu staruszkowi lepsze, a przede wszystkim pewne jutro;[/B]

Yoda jest sędziwym pieskiem o nietuzinkowej urodzie i usposobieniu Anioła
jednym zdaniem: natura się bardzo postarała

[COLOR=#000000][I]fb: [/I][/COLOR][URL="https://www.facebook.com/events/222272391255334/?context=create#"]https://www.facebook.com/events/2222...ontext=create#[/URL]

a tu jeszcze przegląd psiej urody, jakby ktoś nie wiedział jak wygląda psi Anioł:
[IMG]http://i40.tinypic.com/vy6pad.jpg[/IMG]

[IMG]http://i40.tinypic.com/jv6cxx.jpg[/IMG]

[IMG]http://i39.tinypic.com/se54lw.jpg[/IMG]

jeśli ktoś może nam zrobić wydarzenie na fb, będziemy bardzo ukontentowani:)

Rozliczenia:
deklaracje stałe:
mama asiuniab 10 zł
asiuniab 20 zł
kuzyn asiuniab 50 zł na pewno do końca roku
paula_t 10 zł
zozola77 5 zł
monika083 10 zł do końca roku
maruda666 20 zł

deklaracje jednorazowe
ewa gonzales 10 zł
maarit
MALWA
cancer43 - tydzień hotelowania
Rudzia - Bianka
Oleg M. fb - 50 zł
margoth37 - 10 zł
ewu - 30 zł - ponieważ kolega Yody, z Kozienic wyjechał do Radys, a zbierane są deklaracje, za moją prośbą ewu te pieniądze przekaże Montiemu,

bazarki:
maruda666
Malgoska - [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245605-szaliczki-i-torby-na-Yodę-do-03-08-13r-godz-22-00[/URL]
paula_t
feluska997 - ma fanty
Aldrumka - może zrobić bazarek

Kochani wszystkim pięknie dziękuję:)


[B]05-08-2013 r. - troszkę aktualności
[/B]
Yodzinka od końca lipca 2013 r. przebywa w hoteliku u Murki
i Murka potwierdza, że to jest Anioł, a nie Pies:)
Yodek nieustająco powala wszystkich swoim urokiem, ale wiemy też, że Yoda pięknie śpiewa i kocha najmłodsze ludzkie pociechy:)
[/CENTER]

Edited by asiuniab
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 907
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ksaiurka psiurka:)
Oleg M. fb - 50 zł
margoth137 - 10 zł
MALWA - 20 zł
paula_t - 10 zł
asiuniab - 20 zł
mama asiuniab - 10 zł
kuzyn asiuniab - 50 zł
Alicja Sz. fb. - 50 zł
Maruda666 - 20 zł
monika083 - 15 zł
Jola A. fb - 351,22 zł
[I][B]31-07-2013 r. rozliczenie:
155 zł transport Yody po nowe życie
36 zł pobyt Yody lipiec 2013
13,50 zł odrobaczenie, odkleszczenie
372 zł pobyt Yody sierpień 2013


[/B][/I]zozola77 - 5 zł
cancer43 - 80 zł
maarit - 30 zł
Aleksandra K. fb- 50 zł
cancer43 - 20 zł
Małgorzata K. - 30 zł[I]

[B]weterynarz 47 zł

[/B][/I]bazarek cioci Malgosiki - 266 zł
[COLOR=#000000]Paula_t deklaracja - 10 zł[/COLOR]
[COLOR=#000000]bazarek paula_t - 155 zł [/COLOR]
[COLOR=#000000]skarpeta staruszkowa[/COLOR][COLOR=#000000] - 120 zł
[/COLOR][I]
stan konta Yody na 19-08-2013:
748,72 zł
tu chciałam sprostować, ponieważ dla Yodziny od cioci cancer43 przyszło 100 zł za cały tydzień hotelowania, a tydzień Yodka to 84 zł, to w porozumieniu z cioteczką 16 zł zostało przekazane dla Marcela, dlatego stan Yodzinowego konta to:
748,72 zł
[B]-16,00 zł

[/B]732,72 zł
146,00 zł bazarek cioć sonek i maruda (666)

878,72 zł

20 zł Maruda666
0,04 odsetki;)

898,76 zł

80 zł (deklaracja stała asiuniab, mama asiuniab, kuzyn asiuniab)

978,76 zł

32 ,00 zł bazarek zebrazebra
100,00 zł feluska997

1110,76 zł :)
[B]-385,00 zł hotelowanie Yody wrzesień+ wet

[/B][B]posag Yodulca:
725,76 zł
[/B]
[/I]

Edited by asiuniab
Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Asiu ja na razie mam tonę deklaracji i Megi w hoteliku ale choć skromnie na dobry początek wesprę dziadunia:)[/QUOTE]
ewu ja wiem, że Ty masz ich więcej niż moje dziecko włosów na głowie, to poczekaj aż jakaś z Twoich bid pójdzie do domu i się do nas wtedy uśmiechnij:)

Link to comment
Share on other sites

Ostatnio zbieraliśmy na psiaki w pilnej potrzebie i na dogo wpadło tylko 10 zł (ode mnie) a 380 z FB. Na dogo nie ma już kasy. Ja jestem spłukana dokumentnie. A pies jest wspaniały! Poruszy serca na pewno! Ile jest czasu jak mu się ta przechowalnia kończy?

Link to comment
Share on other sites

Zagladam z nadzieja do cudownego :buzi::modla:dudunia-piekny piękny stokroć , niezwyczajne wyjątkowe psie serce, ja bez grosza totalnego zadniuskiego ...:shake:ale będę zagladac kibicować i porozsylam..ile czasu ma dziadziunio? ...mnie nic nie odpadlo...ale mysle i mysle i może choć jakas dyszka będzie na początek...ile on musial przejść ... ech ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lili8522']Zaglądam co prawda bez zaproszenia... Już go gdzies widziałam, na FB?
Jest cudny... Uwielbiam takie nietypowe wyrazy pysia :loveu:[/QUOTE]
witam pięknie, On jest na stronie fb tej lecznicy, co współpracuje z gminą i gdzie wszystkie znajdki są kastrowane
[quote name='Bjuta']Ostatnio zbieraliśmy na psiaki w pilnej potrzebie i na dogo wpadło tylko 10 zł (ode mnie) a 380 z FB. Na dogo nie ma już kasy. Ja jestem spłukana dokumentnie. A pies jest wspaniały! Poruszy serca na pewno! Ile jest czasu jak mu się ta przechowalnia kończy?[/QUOTE]
to prawda, bo dogomania to jednak "zamknięte" grono

[quote name='megi345']Zapisuję psinke[/QUOTE]
witam i dziękuję
[quote name='ewa gonzales']Zagladam z nadzieja do cudownego :buzi::modla:dudunia-piekny piękny stokroć , niezwyczajne wyjątkowe psie serce, ja bez grosza totalnego zadniuskiego ...:shake:ale będę zagladac kibicować i porozsylam..ile czasu ma dziadziunio? ...mnie nic nie odpadlo...ale mysle i mysle i może choć jakas dyszka będzie na początek...ile on musial przejść ... ech ....[/QUOTE]
dziękujemy z całego serca; a psiaczek podobno z tego co tel. do lecznicy jest bezpieczny do końca przyszłego tygodnia, ponieważ lecznica ma urlop, a wtedy ponoć pieski nie są wywożone;
[quote name='pikola']I ja zagladam do dziadzia,bo jak nie zajrzec do takiego nieszczescia..
Postaram sie pomoc,jak tylko bede mogla.[/QUOTE]
:):) dziękujemy:):)

[quote name='ewa gonzales']Ptysiuniu oby się tylko udalo:modla::modla:[/QUOTE]
musi się udać, wierzę w to
[quote name='Maruda666']Melduję się u przystojnego inaczej dziadzia :)

Asiu, może jak skończą się te bazarki, rzucę to wszystko co zostało + coś tam jeszcze na niego?[/QUOTE]
kochana ciotunio, jestem jak najbardziej za:)

[quote name='paula_t']I ja się melduję u dziadziusia.
Może i obiektywnie rzecz biorąc piękny nie jest, ale czy my jesteśmy idealni?:(
Asiu, zapisz mi póki co 10zł deklaracji, jak coś odpadnie to dorzucę :)
Lecę rozsyłać wątek.[/QUOTE]
Pauluś, dziękuję, a co do tego czy jesteśmy idealni, to na pewno nie ja i o ile z okrywą wierzchninią można pokmbidnować, to charaktereku już raczej nie naprawię;
[quote name='Maia']Dla mnie im psiak biedniejszy tym piękniejszy. Niestety nie mam mozliwosci pomoc finansowo, ale moge zrobic wydarzenie na fb, jesli psisko jeszcze nie ma. Potrzebny tylko tytul i tekst[/QUOTE]
Kochana to będę bardzo wdzięczna, a jak mnie zrobisz współadministratorem, to byłoby wspaniale, a tekst muszę usiąść i napisać, nie wiem, czy dam radę dzisiaj, ale na pewno jutro, nie mam innego wyjścia:)

Link to comment
Share on other sites

widziałam go na wątku kozienickim...i widziałam Twpoje nim zainteresowanie asiniab...fajnie ze nie odpusciłas..a gdzie ten hotelik ?? bo nie wiem czy nie pisze w pierwszym poscie czy nie doczytalam....

5 zł stalej chyba jeszcze wygrzebie...

hmmm ma w sobei cos z nietoperka...no sliczny jest i tyle

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maia'][B][COLOR=#ff0000]Dla mnie im psiak biedniejszy tym piękniejszy.[/COLOR][/B] Niestety nie mam mozliwosci pomoc finansowo, ale moge zrobic wydarzenie na fb, jesli psisko jeszcze nie ma. Potrzebny tylko tytul i tekst[/QUOTE]

:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniab']
Kochana to będę bardzo wdzięczna, a jak mnie zrobisz współadministratorem, to byłoby wspaniale, a tekst muszę usiąść i napisać, nie wiem, czy dam radę dzisiaj, ale na pewno jutro, nie mam innego wyjścia:)[/QUOTE]

No jasne, że będziesz wspóladministratorem :-) Czekam na tekst i tytul musi być super ujmujący, bo Taki PIES nie może jechać do Radys!

Link to comment
Share on other sites

Też przyszłam z jakiegoś wątku, gdzie zobaczyłam prośbę o pomoc... niestety prócz podrzucania niewiele pomogę...
Cóż, chłopak ma dość specyficzny typ urody :P Ale pręgusek, to odpowiednie ogłoszenia ("Nieziemski, niebanalny, wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju") mogą zdziałać cuda :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...