Jump to content
Dogomania

Beagle do oddania


hecia13

Recommended Posts

Kochani, moja matka chce oddać beagla, jest po 70-ce po operacji biodra i nie bardzo daje sobie radę z wyprowadzaniem. I ja i moja siostra mamy po 3 swoje psy i nie możemy go wziąć. Pies ma 11 lat, jest rodowodowy, w niezłej kondycji fizycznej. Niestety nie mam w tej chwili zdjęć, oprócz tego jednego:
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-RcJ8g0EObnc/Uf-82ahEOjI/AAAAAAAADkU/S4bIBnKefSM/s640/fred.jpg[/IMG]

Pies był tresowany, wystawiany (nie wiem jakie miał osiągnięcia, ale chyba nie najgorsze). Jest spokojny, nie jest agresywny, nie zwraca uwagi na inne psy. Jest nieco upasiony, bo był traktowany jak piesek kanapowy. Zaszczepiony, niestety niekastrowany, podobno jest za stary na to... Chodzi grzecznie na smyczy, nie ciągnie. Od lat je tą samą mokrą karmę - Animonda - bez komentarza, święty wet mojej matki tak zalecił.

Link to comment
Share on other sites

Heciu , psów jak mrówków :( ...nawet jeśli ktoś się znajdzie to trzeba i tak czekać . Ale może dzieki beaglówkom uda sie kogoś na zmianę do wyprowadzania znaleźć , by póki co miał spacerki.

Teraz wszyscy zasypani szczeniakami , bo przecież grzech sterylkę zrobić , czy wykastrować , potem są psy jak ja to zwę ,,europejskie sieroty,, od tych co w ferworze wyjazdu na zagraniczne zamieszkanie zapomnieli że psa mają i 2 dni przed wyjazdem przyprowadzają z kocykami i zabawkami do schroniska ...kolejne to porzucane , bo czas wyjazdów na urlop ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hecia13']Oj wiem, wiem... Ludzie są naprawdę nieodpowiedzialni, tylko psów szkoda :([/QUOTE]

Heciu ...nieodpowiedzialni mało powiedziane , są wredni i parszywi ... bo jak ocenić babe co psa przyprowadza z dzieckiem do schroniska ... a na FB wypowiada się o psie jak obca , udaje ze go nie zna , ja dowiedziałam sie przypadkiem że to ona , ale cóż to da , nic ...zostawiła taka wredna bez sentymentu i żalu i troski o psa a nawet o to płaczące dziecko ...druga co wielce szuka suni , najpierw jąporzuca w okolicach schroniska w Bytomiu ...19.07 wstawia ogłoszenie , 19 mam odpowiedź że pies w schronie ...22 zagląda na dogo , wie już że pies w schronisku ....kłopot z głowy ... w żadnym ogłoszeniu , ,,poszukiwaniu ,, nie daje na siebie jakichkolwiek namiarów ..cwana perfidna zimna szmata

Mam nadzieje , że na razie wyprowadzająca da rade wychodzić z beagelkiem a ktoś zechce starszego pana na stałe

Link to comment
Share on other sites

Eh, Alicja, nawet nie wiesz, jak ludzie potrafią marudzić :angryy: Moja matka odwołuje sprawę, skoro dziewczyna przychodzi, żeby psa wyprowadzić, to niech on zostanie :mad: I dobrze, ale po co było robić takie zamieszanie?! Postawiłyśmy z siostrą wszystkich na nogi, a ona zmieniła zdanie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hecia13']Eh, Alicja, nawet nie wiesz, jak ludzie potrafią marudzić :angryy: Moja matka odwołuje sprawę, skoro dziewczyna przychodzi, żeby psa wyprowadzić, to niech on zostanie :mad: I dobrze, ale po co było robić takie zamieszanie?! Postawiłyśmy z siostrą wszystkich na nogi, a ona zmieniła zdanie...[/QUOTE]

a z dziewczyną pewne na dłuzej ??

w razie czego może niech to info gdzieś wisi sobie , bo nie wiadomo kiedy mamie się odmieni ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...