Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Domyślnie Mieszaniec shih tzu z kundelkiem.

Witam. Mam pewien dylemat, który oczywiście muszę skonsultować z fryzjerem, jednak najpierw chciałam zapytać Was forumowicze. Otóż mam 3 miesięczną suczkę, mieszańca ( matka shih tzu, ojciec kundelek ) .. Moja suczka ma pyszczek podobny do yorka, budowe shih tzu, tylko troszkę chudsza, a sierść jeszcze inną.. Chciała bym udać się z nią do fryzjera, aby ładnie ją obciąl, jednak nie wiem, czy Ona by wyglądała fajnie obcięta.. co myślicie ?

Przegląda
    Polkowice

Domyślnie

Sądzę,że teraz na zimę nie ma sensu obcinać szczeniaka,może się szybko przeziębić.Trzeba go tylko intensywnie wyczesywać a na wiosnę na spokojnie znaleźć fajnego fryzjera i go obciąć.Czesanie też ma zalety,ponieważ przyzwyczai go do szczotkowania.Na wiosnę już będzie wiadome jaką ma sierść i co z nią zrobić,może być tak,że nie będzie potrzebował obcinania i będzie przepięknie wyglądał w długiej sierści.

Domyślnie

Też myślę, żeby na razie nie obcinać. Sierść nie jest teraz zbyt długa, radzę poczekać i ewentualnie pomyśleć o obcięciu później

Przegląda
    Szczecin

Domyślnie

Nie ważne do czego podobna jest. Trzymiesięczna sunia ma szczenięcy puszek, poczekaj aż wyrośnie jej "dorosła" sierść.

Przegląda
    Mińsk Mazowiecki

Domyślnie

nie ścinaj 3 miesięcznego szczeniaka. po zimie będziesz ją mogła ostrzyc czy zrobić jej jakąś fryzurę o ile będziesz chciała a póki co nic jej nie ruszaj.

Przegląda
    Bydgoszcz

Domyślnie

Nie strzyż szczenięcego puszku. Jak dorośnie to będzie miała zupełnie inną sierść i dopiero wtedy będzie widać co można z nią zrobić. A może nic nie będzie trzeba robić. No na pewno nie żeby psa upodobnić do czegoś czym nie jest.

Domyślnie

ja bym nie ruszala Malutka jest,ma szczenieca siersc ...Tylko czesac i uczyc stania na stole i tolerowania grzebieni,suszarki i bedzie ok.
    Zapraszam na profesjonalne Strzyżenie psów i kotów

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów