Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Domyślnie Berlin -Nationale und Internationale Rassehund. Berlin-Brandenburg 29-30 marzec 2014

czy ktoś wybiera się w marcu do Berlina? nie byłam jeszcze na żadnej wystawie za granicą, więc nie mam pojęcia jak to wszystko wygląda... jesli ktoś był w tym roku na takiej wystawie, poproszę o opinię

Przegląda
    Lębork

Domyślnie

W tym roku wystawy w Berlinie nie było, ale chyba dwa lata temu tam byłam i uważam, że była jedną z najlepiej zorganizowanych wystaw zagranicznych jakie zaliczyłam. Ogromne hale, świetna organizacja, duży parking i nie było problemu ze znalezieniem miejsca, hale dobrze wentylowane itp...

Domyślnie

a czy ktokolwiek ma jakieś namiary na hotel dla psów w berlinie? w necie NIC nie mogę znaleźć.... z tego co się trochę rozeznałam (a rozeznać się na stronach niemieckich to istna katorga!-zero tłumaczenia na inne języki, brak zestawień z poprzednich wystaw) - w mojej rasie - bernardyn- wystawiają w 99% niemcy, więc może uda nam się coś zdobyć

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez paulaprzygoda Zobacz posta
    a czy ktokolwiek ma jakieś namiary na hotel dla psów w berlinie? w necie NIC nie mogę znaleźć.... z tego co się trochę rozeznałam (a rozeznać się na stronach niemieckich to istna katorga!-zero tłumaczenia na inne języki, brak zestawień z poprzednich wystaw) - w mojej rasie - bernardyn- wystawiają w 99% niemcy, więc może uda nam się coś zdobyć
    http://www.berlin.city-map.de/01010006/hotele-dla-psow

Niestety my ze Szczecina, dojeżdzamy z domu, więc podrzucam tylko adresy, a zorientować musicie się sami. Co do wystawy, dużo polskich psów odnosi sukcesy, my byliśmy w Berlinie tylko raz, była to nasza pierwsza wystawa zagraniczna i pies spokojnie zdobył BOB-a, choć jako jedyny w swej rasie był z Polski, resztę chyba stanowiły psy z Niemiec. NIestety na półce nie nie widzę katalogu, ale jak wpadnie mi w ręce, a nikt wczesniej nie udzieli Ci informacji, to napiszę, jakie były stawki benków.

Domyślnie

Brezyl - dziękuje ci stokrotnie, bardzo ułatwiasz mi zadanie Jeśli znajdziesz katalog - proszę o stawę. Jeszcze raz wielkie dzięki!! Moja Panna wczoraj została zapisana, pozostaje tylko zapłacić

Domyślnie

Bylismy w 2011. Stawka 3 szt. 1 długowłosy (polski), 2 krótkowłose - jeden polski, drugi pies miał rodowód z AKC. Były Dexter i Carina http://www.mankowazagroda.com.pl/psy.html i Opdykes Midnight Miracle http://www.lanebern.com/mirrac.htm

Spotkamy się na miejscu, to pogadamy. Mój psiur jeszcze nigdy nie widział tak wielkiej panny, więc jestem ciekawa jak się zachowa.
    Wtedy była tylko międzynarodowa. W tym roku pierwszy dzień krajowa, drugi międzynarodowa.

Domyślnie

no to super, bardzo się cieszę, że będę mogła spotkać tam osobę, która kuma o co chodzi ja zapisałam moją pannę na obie wystawy oczywiście, większe prawdopodobieństwo zdobycia czegokolwiek co do stawki - dla mnie to żadna nowość - w bernardynach niestety tłoku nie ma a krótkowłose są zazwyczaj w mniejszości, a szkoda, bo to piękne i majestatyczne psy (pomimo wiszących świeczek z pyska do samej ziemi )

Przegląda
    pomorskie

Domyślnie

Możecie polecić niedrogi nocleg w Berlinie - gdzieś, gdzie przyjmują z psami?
    seduction-rottweiler.pl

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów