Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 25 z 65

Domyślnie bardzo proszę o zamknięcie wątku

Nieaktualne
    Ostatnio edytowane przez kocurro86 ; 09-04-2014 o 10:28

Przegląda
    lubelskie

Domyślnie

Podrzutek - bardzo radosna, sympatyczna, garnie się do człowieka, nie ma
    oporów przed podchodzeniem do ludzi. Łagodna, milutka, ruchliwa, pcha
    się na ręce. Ma kupę pozytywnej energii. Wiek - około 2 lat. Została
    podrzucona do jednego z naszych domów tymczasowych. Przeżyła chyba
    najmniejszą traumę ze wszystkich trzech suczek, bo po jej zachowaniu nie
    widać, żeby miała jakieś urazy psychiczne

Ostatnio edytowane przez kinga_kinga7 ; 05-03-2014 o 20:27

Przegląda
    Z-G

Domyślnie

droga martq20 ten pierwszy link przedstawia "psa" a ja wyraźnie chyba napisałam, że szukam suczki a ten drugi ze szczeniakami też oglądałam ale po 1.są zbyt daleko a po 2.to ta kobieta na pewno "za darmo" oddać ich nie odda skoro matka taka rasowa... Nie raz spotkałam się z sytuacją, że jest ogłoszenie Oddam za darmo a jak dzwonie to już nie są za darmo... tylko 100zł, 200zł... Jakbym chciała kupić sobie psa to bym sobie kupiła, oczywiście dać coś w zamian też można ale zaraz żeby takie kwoty za zwykłego kundelka? to lekka przesada... chce dać szanse jakiejś biednej suczce ale z góry dziękuje za zainteresowanie... Co do pierwszej odpowiedzi na mój post to niestety trudno mi cokolwiek powiedzieć bo zdjęcie mi się nie wyświetla żadne:/

Przegląda
    lubelskie

Domyślnie

. Co do pierwszej odpowiedzi na mój post to niestety trudno mi cokolwiek powiedzieć bo zdjęcie mi się nie wyświetla żadne:/
    edytowałam,powinno być ok

Przegląda
    lubelskie

Domyślnie

pokażę jeszcze Tosię

Tosia - dosyć lękliwa, ale jeśli zaufa człowiekowi kocha go całymsercem. Od obcych stroni, nie garnie się do nich. Jest pieszczochem.Biegając na podwórku potrafi pogonić intruza. Wiek - około 1 roku.Była bezdomnym szczenięciem od bezdomnej suki. Ludzie źle jątraktowali, przeganiali, chcieli otruć, zabić, dlatego tak bardzo nie mado nich zaufania

Przegląda
    Z-G

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez kocurro86 Zobacz posta
    droga martq20 ten pierwszy link przedstawia "psa" a ja wyraźnie chyba napisałam, że szukam suczki a ten drugi ze szczeniakami też oglądałam ale po 1.są zbyt daleko a po 2.to ta kobieta na pewno "za darmo" oddać ich nie odda skoro matka taka rasowa... Nie raz spotkałam się z sytuacją, że jest ogłoszenie Oddam za darmo a jak dzwonie to już nie są za darmo... tylko 100zł, 200zł... Jakbym chciała kupić sobie psa to bym sobie kupiła, oczywiście dać coś w zamian też można ale zaraz żeby takie kwoty za zwykłego kundelka? to lekka przesada... chce dać szanse jakiejś biednej suczce ale z góry dziękuje za zainteresowanie... Co do pierwszej odpowiedzi na mój post to niestety trudno mi cokolwiek powiedzieć bo zdjęcie mi się nie wyświetla żadne:/
    spoko powodzenia w znalezieniu takiego pieska

Domyślnie

Dzięki wielkie zobaczymy jak to będzie.

Domyślnie

Wiem ,że moja Pestka nie ma krótkich łapek,nie jest terierem ale jest trochę szorstka jak one,malutka ok 3kg ,słodka i urocza
    Lubi sobie poszczekać jak małe psiaki ,ale na rękach i przy człowieku to słodki aniołek,który nieruchomo czeka na przytulanie i głaskanie.
    Jesteśmy z ok. Kielc,ale w niedzielę jedziemy do Katowic ,to moglibyśmy ją pokazać na żywo.
    Jest odrobaczona 2 razy i zaszczepiona. Ma ok 6-7 miesięcy.

http://przytulisko-lisow.manifo.com/pestka

Mogę też zrobić jej więcej zdjęć ,jak będzie potrzeba.
    Ostatnio edytowane przez słodkokwaśna ; 07-03-2014 o 10:48

Domyślnie

Pies, ale za to całkiem w typie : http://tablica.pl/oferta/oddam-piesk...tml#64ccf89263

Przegląda
    Okolice Warszawy

Przegląda
    Z-G

Domyślnie

http://tablica.pl/oferta/sliczne-mal...tml#4f0f79aa59 jest suczka w typie jakiego szukasz tyle że z Rzeszowa :/
    Ostatnio edytowane przez martq20 ; 08-03-2014 o 10:18

Domyślnie

martq20 wiem już też je oglądałam na tablcy śliczne ale niestety bardzo daleko :/

Przegląda
    Z-G

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez kocurro86 Zobacz posta
    martq20 wiem już też je oglądałam na tablcy śliczne ale niestety bardzo daleko :/

to akurat jest prywatne ogłoszenie ale nie zniechęcaj się odległością, czasami w ogłoszeniu z fundacji/schroniska proponują dowóz

Domyślnie

Nie zniechęcam jestem cierpliwa i wierzę, że kiedyś znajdzie się taka suczką o jakiej marzę sądzę, że jeżeli trafi się taka suczka to byłabym w stanie nawet poza Śląsk po nią jechać ale na chwilę obecną nie trafiłam jeszcze na taką, która podbiłaby moje serce... Po prostu gdzieś na spacerku widziałam psinkę malutką na oko ważyła 5kg. była cała biała miała tylko brązową główkę i brązową plamkę przy ogonie, miała śliczne sterczące uszka nie był to rasowy Jack Russell Terrier zwykły kundelek... Muszę być cierpliwa pozdrawiam

Przegląda
    Wrocław

Domyślnie

Może Majeczka Ci sie spodoba? ma 7-8 miesięcy , jest w dt pod Wrocławiem
    więcej: http://www.dogomania.pl/forum/threads/251519

Przegląda
    Kraków/Niegoszowice

Przegląda
    Poznań

Domyślnie

może nie do końca kolorystycznie ale zaproponuję

maleńka 4-5 kg sunia. w najwieksze mrozy zostawiona pod sklepem przegryzła smycz i 3 dni się błakala, cud że nie zamarzła. Jest bardzo przerazona schroniskiem i cąła sytuacją. W schronisku od 25 stycznia 2014 roku. Jest w Obornikach wilekopolskich, ale pomoge z transportem
    LIKWIDACJA SCHRONISKA SZUKAMY DT I DS DLA 100 PSÓW
    http://www.dogomania.pl/forum/thread...

Domyślnie

śliczna........................................
    http://www.dogomania.pl/forum/threads/250758-Kosmetyki-ciuszki-nowe-firmowe-dla-pieska-do-domu-do-20-II-20godz-zapraszam

Domyślnie

tablica.pl/oferta/oddam-jack-russell-terriera-CID103-ID5mEFz.html#87c16aa5c6 Pies, ale mocno w typie.

Domyślnie

hmmm.... zdaje mi się że chyba nie każdy czyta co napisałam szukam "suczki" nie psa... Nie jestem wybredna ale jak dotąd żadny z przedstawionych mi piesków nie podbił mojego serca i proszę o propozycje bliżej ze ślaska ponieważ raczej nie będę w stanie przejechać pół polski za psiakiem.... Szukam małej suczki do ok.5kg.z przewagą koloru białego. Szukam też na własną rękę przeglądając internet ale jak dotąd zawsze ktoś mnie uprzedził jak już taką psinkę znalazłam lub jest zbyt daleko... jestem cierpliwa i wierzę, że wkrótcę znajdę psinkę o jakiej marze

Domyślnie

A może warto podzwonić po hodowlach i popytać się o psy do adopcji ? Czasem mają psy na emeryturze hodowlanej, bądź takie, które z jakiegoś powodu zostały z niej wykluczone. Trafiają się też psiaki zasiedziałe w hodowli i one też są wydawane do adopcji ( zwykle płatnej ). Wiem, że szukasz suki, a nie psa. Tyle, że jak na razie żaden z podesłanych psów na wątków nie jest nawet w typie rasy (oprócz tych, które ja podesłałam).

Przegląda
    Debnica-Dolina Baryczy/Wielkopolska

Domyślnie

Melusia, teraz ma 5 miesiecy, waga max doroslego psa do 10 kg

883 856 950
    POCZEKAJEK-Hotelik domowy i kojcowy dla psow 883 856 950
    Olej z lososia w baniakach po 5l

Przegląda
    Debnica-Dolina Baryczy/Wielkopolska

Domyślnie

Ostatnio edytowane przez Ati ; 21-03-2014 o 19:16
    POCZEKAJEK-Hotelik domowy i kojcowy dla psow 883 856 950
    Olej z lososia w baniakach po 5l

Domyślnie

po hodowlach? to tak można? Mi się zdaje, że jak taki hodowca chciałby się pozbyć jakiegoś psa to sam by go wystawił... Ja nie widzę problemu aby zapłacić za psa oczywiście za rozsądną cene bo jakbym chciała kupić sobie psa to nie dawałabym ogłoszenia, że zaadoptuje... Co do piesków które tu mi przedstawili to masz racje żaden nie wygląda na takiego jakiego bym chciała... Wklejają psy wszystkie - czasami mi się zdaje że w ogóle nie czytają co człowiek piszę... Piszę "suczka" wklejają psy, piszę z przewagą koloru białego "są wszystkie kolory tylko nie ten". nie jestem wybredna... nie szukam psa na już... szukam małej suczki w typie jack russella czyli z przewagą koloru białego. wiem, że jest pełno takich suczek bo nie raz z taką się spotkałam no nic pozostaje mi tylko czekać

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów