Jump to content
Dogomania

Jestem Kiara wyrwana z Olkusza.................pomóż mi.................


MALWA

Recommended Posts

[CENTER][B][SIZE=3]Witam!




Kilka dni temu z "cudownego miejsca" o nazwie Olkusz została zabrana interwencyjnie suczka amstafka, kóra była w cieczce.

Suka została umieszczona w boksie wraz z samcem............można się tylko domyślać do czego to umieszczenie mogło doprowadzić...........

Suczkę trzeba było szybko zabrać, bo nie mogła tam zostać, w tych warunkach, zresztą nie wiadomo co mogło ją jeszcze spotkać, gdzie mogła trafić, a powszechnie wiadomo do czego są potrzebne tej rasy psy
- do rozrodu w pseudohodowlach lub do walk............


Amstafka trafiła do DT koło Krakowa.

Wśród kilku osób, kóre o pomoc prosiła Till, tylko jedna osoba spod Krakowa zgodziła się przyjąć suczkę za zwrot kosztów karmy, weta i sterylizacji.

Koszt karmy dla Kiary to około 120 zł miesięcznie.

Dalszych kosztów na razie nie znamy.......



To była nagła sytuacja, suczkę trzeba było szybko zabrać z Olkusza, od samca i gdzieś umieścić, teraz chcę pomóc dziewczynie, kóra pomogła skrzywdzonemu psu..........


Marta nazwała ją Kiara, sunia ma około 4 lat, jest wesoła, kontaktowa, łagodna do psów, suk, ludzi, spokojna, bardzo miła i delikatna.

Jest już zaszczepiona oraz ma leczone ucho, bo ma niestety zadawnione zapalenie z deformacją małżowiny...

W planach jest sterylka, może w przyszłym tygodniu..........





[U]Oto Kiara:[/U]
[/SIZE][/B][/CENTER]

[IMG]http://s30.postimg.org/86yc5q8sx/astka1.jpg[/IMG]


[IMG]http://s12.postimg.org/ktzl8s5rh/astka2.jpg[/IMG]


[IMG]http://s21.postimg.org/6mzfwp5af/astka3.jpg[/IMG]



[CENTER][B][U]Formalną opiekę nad KIarą przejmuje:

[/U][/B]


[B]Fundacja Pro Animals Na Pomoc Zwierzętom

[/B] [B]ul. Stachiewicza 35b/70, 31-328 Kraków

[/B][U]Konto[/U][B]

PKO BP 24 1020 2384 0000 9502 0095 0717

IBAN-PL, SWIFT-BPKOPLPW[/B][COLOR=#339966][COLOR=#3366ff]

[/COLOR][/COLOR][B][COLOR=#000000]
w tytyle : dla amstafki Kiary




[/COLOR][/B][B][U][I][COLOR=#000000]Proszę o wpłaty dla Kiary ![/COLOR][/I][/U][/B][/CENTER]

Edited by MALWA
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 493
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B][U]Rozliczenie Kiary:

[/U][/B]

[U]Deklaracje stałe:

[/U]ASTRA 126 - post nr 28 - 10 zł,
Alla Chrzanowska - post nr 100 - 20 zł - od kwietnia,
kontaktogloszenia - post nr 120 - po 20 zł na marzec i kwiecień,
Agnieszka103 - post nr 261 - 5 zł,
Roland_De - post nr 366 - 25 zł,




[B][U]
MARZEC 2014r. :
[/U][/B]

ASTRA 126 - 10 zł (20.03.),
Alla Chrzanowska - 20 zł (01.04.),


[U]
Deklaracje jednorazowe :[/U]

gluchypies - post nr 4, [FONT=Arial][COLOR=#000000]30 zł (19.03.),[/COLOR][/FONT]
baster i lusi - post nr 8, [FONT=Arial][COLOR=#000000]40 zł (19.03.), [/COLOR][/FONT]
Alla Chrzanowska - post nr 17, deklaracja 50 zł, (19.03.),
Yoana - post nr 18, [FONT=Arial][COLOR=#000000]30 zł (20.03.), [/COLOR][/FONT]
mdk8 - post nr 20, grosik pod koniec marca,
Panna Marple - post nr 26, deklaracja 50 zł ( 19.03.),
tobciu - post nr 35, 20 zł (19.03.),
[FONT=Arial][COLOR=#000000]aida – post nr 56, 150 zł (20.03.),
mk999 - post nr 95, 50 zł (wpłata zanotowana poniżej), [/COLOR][/FONT]
bea100 - post nr 105, 20 zł (26.03.)
WIGA - 30 zł (23.03.),
sharka - post nr 142, 20 zł (25.03.), [FONT=Arial][COLOR=#000000]
Mela Jakimiuk - post nr 199, (wpłata zanotowana poniżej - Mela J.),
madziakato - post nr 205 - 10 zł (01.04),
devoner - post nr 235, (wpłata zanotowana poniżej - Beata S.),
[/COLOR][/FONT]



cdn ???


[U]Stan konta Kiary to : [B]410 zł[/B]

[/U]W dniu 23.03.2014r. przekazuję kwotę 410 zł na rzecz Fundacji Pro Animals Na Pomoc Zwierzętom.


[U][B]ROZLICZENIE FINANSÓW KIARY NA KONCIE FUNDACJI:[/B][/U]


[U][B]Wydatki:[/B][/U]

- sterylkę 200 zł,
- karmę 120 zł,
- dojazdy do weta na wizyty związane z leczniem ucha 80 zł,
- zwrot za karmę za kwiecień - 120 zł,
- zwrot za karmę za maj - 120 zł,
- zwrot za karmę za czerwiec 120 zł,
- zwrot za karmę za lipiec 120 zł,
- zwrot za karmę za sierpień 120 zł,




[U][B]Wpływ:[/B][/U]

- sharka - 20 zł (25.03),
- bea100 - 20 zł (26.03.),
- kontaktogloszenia - 20 zł (26.03.),
- Agnieszka103 - 5 zł (02.04.),
- kontaktogloszenia - 20 zł (02.04.),
- Mela J. - 120 zł (07.04.),
- Beata S. - 100 zł (07.04.),
- mk999 - 50 zł (10.04.),
- zozola77 - 15 zł (16.04.),
- kontaktogloszenia - 20 zł (24.04.),
- ASTRA126 - 10 zł (24.04.),
- Alla Chrzanowska - 20 zł (05.05.),
- Agnieszka103 - 5 zł (06.05.),
- ASTRA126 - 10 zł (20.05.),
- Roland_De - 25 zł (22.05.),
- Alla Chrzanowska - 20 zł (02.06.),
- Agnieszka103 - 5 zł (03.06.),
- Roland_De - 25 zł (23.06.),
- Alla Chrzanowska - 20 zł (01.07.),
- Agnieszka103 - 5 zł (01.07.),
- ASTRA126 - 10 zł (21.07.),
- Roland-De - 25 zł (21.07.),
- Alla Chrzanowska - 20 zł (07.08.),
- Agnieszka103 - 5 zł (07.08.),
- Rumi. - 20 zł (14.08.),
- ASTRA126 - 10 zł (21.08.),
- Roland_De - 25 zł (21.08.),
- Alla Chrzanowska - 20 zł (01.09.),
- Agnieszka103 - 5 zł (01.09.),


[B][U]
OBECNY STAN KONTA KIARY W FUNDACJI: 115 zł.[/U][/B]

Edited by MALWA
Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry! :)

Kiara jest śliczna. Na razie mogę tylko dać jednorazową, jeszcze nie wiem, w jakiej kwocie... Ale proszę MALWO zapisz :) żeby nie umknęło.

Aha i odnośnie uszka, gdyby był potrzebny antybiotyk, to mam niedokończoną tubkę po zapaleniu ucha mojej Czary. Mogę wysłać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gluchypies']Dzień dobry! :)

Kiara jest śliczna. Na razie mogę tylko dać jednorazową, jeszcze nie wiem, w jakiej kwocie... Ale proszę MALWO zapisz :) żeby nie umknęło.

Aha i odnośnie uszka, gdyby był potrzebny antybiotyk, to mam niedokończoną tubkę po zapaleniu ucha mojej Czary. Mogę wysłać.[/QUOTE]

Dziękuję pięknie!

Kontakt z Martą ma ania68, i na pewno przekaże info w sprawie maści do ucha. Nie znam nazwy leku, którym leczona jest Kiara. Ale zostanie to ustalone.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baster i lusi']Malwuś jestem deklarowiczem Akcja Sterylizacja.Może mają jeszcze fundusze więc bym ją zgłosiła. Tylko potrzebuję dane gdzie i za ile .Może choć część kosztów by zwrócono za sterylkę.
Jednorazowo jakiś grosik przeleję.[/QUOTE]

Witaj, dziękuję za chęc pomocy.

Teraz priorytetem jest zebranie funduszy na karme, bo sunia musi mieć za co jeść.

Co do sterylizacji, to wiem, ze Marcie pomaga w sterylizacji jakaś Fundacja, może i teraz się uda ze sfinansowaniem sterylki. Sunia podobno wiele razy rodziła, zresztą sutki ma wyciągnięte.........

Nie wiem tylko co z kosztami leczenia, to ucho to podobno paskudne jest, i nie wiadomo ile może za leczenie.....


Jak zobaczyłam Kiarę, to od razu przypomniała mi sie Kasia.......wiesz o kim mówię?

Boję sie dużych psów, ale ta suńka skradła moje serce. Tu jest podobnie............


[quote name='zozola77']i ja się witam u suni..śliczna jest..na razie pomyślę nad formą pomocy...[/QUOTE]


Witaj u Kiary !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']Dziewczyny, kto na dogo jest od amstafów?

Chętnie zaprosiłabym ludzi, ale nie wiem kogo..........[/QUOTE]
Są dwa wątki bullowatych.
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/22803-Bulowate-Do-Adopcji-Jeden-W%C4%85tek-Dla-Wszystkich-aktualizacje-str-1-post-1-2-5-8%21%21%21/page302[/url]

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/6899-BULLOWATE-DO-ADOPCJI/page94[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baster i lusi']Są dwa wątki bullowatych.
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/22803-Bulowate-Do-Adopcji-Jeden-Wątek-Dla-Wszystkich-aktualizacje-str-1-post-1-2-5-8!!!/page302[/URL]

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/6899-BULLOWATE-DO-ADOPCJI/page94[/URL][/QUOTE]

Dziękuję, zaraz wysyłam zaproszenie do KIary!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alla Chrzanowska']Na stałą w tym momencie mnie po prostu nie stać, szczególnie w kwietniu, ale mogę dać jednorazowo 50,00 zł teraz i jeśli będzie trzeba coś dorzucić jeszcze w maju...[/QUOTE]

[quote name='Yoana']Witam się u Kiary :lol: W kwietniu podrzucę jakiś grosik, stałej już nie wydolę, ale będę pamiętać o panience.[/QUOTE]

[quote name='mdk8']jestem i ja u ślicznej suni. Wspomogę grosikiem ale w przyszłym tygodniu po pensji.[/QUOTE]


Dziękuję WAM pięknie za chęć pomocy dla Kiary!

Pozapisuję wszystko w rozliczeniu, a jutro jestem od rana w domu, to roześlę konto.


[quote name='ania68']wysłałam do hotelu wasze pytania-jeszcze nie mam odpowiedzi. Niestety, nie mogę wspomóż grosikiem:( Ale będę zaglądać i w miarę możliwości pomagać.[/QUOTE]

Dziękuję Aniu za przesłanie pytań do Marty.

Czy Marta jest zalogowana na dogo? Czy sunia ma wydarzenia na FB?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gluchypies']Dzień dobry! :)

Kiara jest śliczna. Na razie mogę tylko dać jednorazową, jeszcze nie wiem, w jakiej kwocie... Ale proszę MALWO zapisz :) żeby nie umknęło.

Aha i odnośnie uszka, gdyby był potrzebny antybiotyk, to mam niedokończoną tubkę po zapaleniu ucha mojej Czary. Mogę wysłać.[/QUOTE]

Marta z hoteliku bardzo prosi o nazwę leku, bo musi zapytać weta czy się nada.

[quote name='baster i lusi']Malwuś jestem deklarowiczem Akcja Sterylizacja.Może mają jeszcze fundusze więc bym ją zgłosiła. Tylko potrzebuję dane gdzie i za ile .Może choć część kosztów by zwrócono za sterylkę.
Jednorazowo jakiś grosik przeleję.[/QUOTE]

sterylizacja będzie robiona w gabinecie "Dobry Weterynarz" w Myślenicach. Koszt to 180 zł.
Jeżeli ktoś chciałby dołożyć do leczenia ucha i szczepień, to Marta bardzo o to prosi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania68']Marta z hoteliku bardzo prosi o nazwę leku, bo musi zapytać weta czy się nada.



sterylizacja będzie robiona w gabinecie "Dobry Weterynarz" w Myślenicach. Koszt to 180 zł.
Jeżeli ktoś chciałby dołożyć do leczenia ucha i szczepień, to Marta bardzo o to prosi.[/QUOTE]

Aniu, czy Marta teraz jest w stanie powiedzieć ile wyszło za szczepienie oraz ile za leczenie ucha - do tej pory ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...