Jump to content
Dogomania

Kleopatra - grzeje już swoją śliczną pooopinkę w domku !!!


figa33

Recommended Posts

[B][COLOR=#0000cd]Można powiedzieć piękna Kleopatra[/COLOR] .[/B] I charakterna , jak to pekińczyk . Możliwe ,że jest to mix pekińczyka i shih tzu .
Jest fajna i śliczna . Jednak trafiła do schroniska , bo ktoś ja porzucił...
Kleo lubi trochę rządzić , nie da sobie w kaszę dmuchać , ale jednocześnie przytula się , siada na kolankach , taka prawdziwa pieszczoszka .
Jak najbardziej do zasiadania na kanapie . Dziewczyny twierdzą ,że jest przekochana , całuśna , skoczna , kica jak króliczek . Ma długą ciemną sierść z olbrzymim białym śliniaczkiem, białe skarpeteczki i ogon-pióropusz z brązowawym nalotem. Bardzo towarzyska , lubi przebywać z ludźmi . Mimo swej niewątpliwej urody , raczej nikt o nią nie dbał , świadczy o tym ilość kołtunów jakie ma .
Nie umie też chodzić na smyczy, nie wygląda aby wiedziała co to znaczy . Jednak jest bardzo inteligenta , szybko się uczy , taka mała spryciula.
Ten kto ją zaadoptuje będzie miał z niej dużą pociechę . Jest młoda , ma o 4 lat , jest fajna , kontaktowa i na dodatek śliczna .
Szukamy dla Kleo odpowiedzialnego domu , miłośników rasy , gdzie wreszcie ktoś ją pokocha i doceni zalety jej charakteru .

[I][B]Kleopatra przebywa w schronisku w Boguchwale k / Rzeszowa .
kontakt w sprawie adopcji 727 906 679
[/B][/I]

[CENTER][COLOR=#0000cd][SIZE=4][B]Oto nasza Kleopatra , czyż nie jest fajna ? :lol:[/B]
[/SIZE][/COLOR]
[/CENTER]



[CENTER] [IMG]http://images61.fotosik.pl/760/71bcdfe5bdd75d76.jpg[/IMG] [IMG]http://images63.fotosik.pl/761/1155fdf35d85c98b.jpg[/IMG]

[IMG]http://images65.fotosik.pl/762/ffe27e55ebcd08c1.jpg[/IMG] [IMG]http://images61.fotosik.pl/760/e24ece598b72b047.jpg[/IMG]
[/CENTER]

Edited by figa33
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 102
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jejuuuuu, jaka pięknotka! Telefon się żywcem urwie ;) Szkoda, że tak daleko jesteście, bo bym ją chętnie "stjuningowała" w DT i oprócz domku by każdy konkurs piękności wygrała w cuglach :) Mam słabość do plaskatych mordek i zadartych nosków...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='figa33']może ktoś z dogo ? :cool3:[/QUOTE]

z gabinetu wet od nas ;)

dziewczyny dramat...miałąm jeden telefon z pseudo, w sumie miły głos, pierwsze pytanie, czy jest wysterylizowana, mówię, że na razie nie bo nie zdążyliśmy, ale jest taka opcja na koszt gminy w gabinecie...o to cudownie, że nie bo my nie chcemy. Pytam dlaczego pan nie chce, pan: bo chcemy miec małe, więc tłuke do łba, że walczymy z rozmnażaniem nierodowodowych psów i pogłębianiem problemu bezdomności i pytam co zrobi ze szczeniakami, a on, że dla siebie zostawi, powiedziałam, żeby mi czasu nie zabierał, nie dostanie psa i koniec...za chwilę dzwoni jego żona, jak mogłam tak jej męża potraktować i że oni są wykształceni i że my robimy krzywdę zwierzętom, że sterylizacja powoduje wiele chorób, nie mogłam się pozbyć gnoi...

telefon nr dwa, czy dowozimy ...dom pod Wrocławiem ...:D

Link to comment
Share on other sites

A tak poza tym, to Kleośka rządzi, zdjęcia ni eoodają tego jej uroku w pełni, wygląda bosko jak te jej białe łapki tuptają, a futro powiewa na wietrze :) Połączyłam ich dziś z Elvisem, myślę sobie, trudno najwyżej ją zje :D ..ale gdzie tam, pełen rispekt :D, próbował ją zachęcić do zabawy, ale pełna "olewka" z jej strony :D nie będzie się przecież tarzać w piachu z jakimś durnym ONem :D

Link to comment
Share on other sites

Z chodzeniem na smyczy u Kleo coraz lepiej; lekki opór co prawda jest wyczuwalny, ale jest zdecydowanie lepiej, niz poprzednim razem.
Tylko mam wrażenie, że jakoś bardzo dyszy podczas spaceru, jakby ją to męczyło... A może taka uroda tych z plaskatą mordką; Czester też jest dyszący...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...