Jump to content
Dogomania

Wakacje z psem


mikimol

Recommended Posts

No właśnie. Na przełomie lutego i marca dostanę wreszcie urlop (zaległy za ub. rok). Marzę o tym, żeby pojechać gdzieś i zapomnieć o Warszawie chociaz na 4 -5 dni. I proszę Was o pomoc w wyborze miejsca, a to może być trudne.

Po pierwsze - jadę z psem, po drugie - nie mogą to być góry (za daleko), ani wybrzeże (z tego samego powodu). Jestem zmotoryzowana, ale znam siebie i wiem że nie dam rady pokonać trasy ponad 250 km - to maksymalna odległość.

Może znaciejakiś całoroczny ośrodek, kwatery, pensjonat - jakieś lasy, łąki i mało ludzi z dziecmi za to dużo przestrzeni.

z góry dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 187
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zastanawiałam sie też nad Kazimierzem Dolnym

Tylko na stronie jest tyyyyyyyyyle ogłoszeń, kwater, pensjonatów, że szok.

Może ktoś ma sprawdzony adres?

Może ktoś wie, do jakich restauracji , knajp itp. można wchodzić z psem ?

Oczywiście w Kazimierzu>

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

a ja polece z gor Beskid Zywiecki :-) my zwykle jezdzimy do Korbielowa do naszego gazdy i jego fajnego osrodka gdzie pieski i dzieci mile widziane (www.pensjonat.com.pl) POLECAM!!! ale jak u gazdy ceny zbyt wysokie to tam jest cala masa fajnych miejsc gdzie psy sa acceptable, tereny spacerowe, narciarskie super!

a z "niegor" to: bialowieza (www.dubicze-cerkiewne.pl) oraz bory tucholskie (www.gacanek.pl) - wszedzie fajowsko!

Link to comment
Share on other sites

W Białce Tatrzańskiej mam 1 namiar a gdyby nie wypalił to mogę poszukać innych. Właścicielka pokoi deklarowała mi kiedyś że pies no problem! Podaję nr tel. (018)2654207. Jeśli chodzi o zimę to jest niezła baza wyciągowa. Dużo lepiej i dużo taniej niż w Zakopcu a miejsca na spacery dość! Polecam!

Link to comment
Share on other sites

Chciałaś napisać z zadupia na wieś ;) U nas to wszędzie śmiecie, powycinane lasy, rzeka brudna i wogóle okropnie. Nie top co te widoki na stronie 8)

A mamus nie lubi Wawki ani innych miast "Bo tam ciasno" :lol:

Próbuje ich jakoś przekonać to moze sie wybuierzemy ale nieobiecuje... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...