Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345
Pokaż wyniki od 101 do 113 z 113
    Przegląda
    warszawka

Domyślnie

Czy ktoś podawał psu z biegunką Scopolan ??
    Bezik od wczoraj ma jakiś problem z brzuszkiem, byliśmy w hodowli na trymowaniu i tam zaczął gazować, myślałam, że z emocji, wczoraj załatwił się 'na rzadko' ale nie jakoś bardzo, dzisiaj rano tak samo. Ogólnie ma apetyt i nie jest smutny ani apatyczny itd ale widać, że go boli bo się kładzie na brzuchu itd. No i gazuje chociaż już mniej. Nie chcę od razu lecieć do weta bo pewnie po prostu coś mu zaszkodziło (może jakiś smakołyk...sporo ostatnio się szkolimy) i to przejściowe.

Dałam mu No-spę ale mam też w domu Scopolan i chciałabym wiedzieć czy można go podawać psom. Chciałam dać Nifuroksazyd ale się skończył...

Domyślnie

ja swoim burkom daje smecte
    Podpis usunięty - patrz Regulamin

Domyślnie

Na gazy to można espumisan dać. Na rozwolnienie to dawałam nifuroksazyd, ale to jest na receptę, i nie mam też pojęcia czy Twój psiak nie jest na to za młody. A może węgiel?

Edit: cholera, przeoczyłam, że nifuroksazyd dawałaś
    Sorki.
    Ostatnio edytowane przez mala_czarna ; 06-06-2009 o 12:52

Przegląda
    Warszawa

Domyślnie

nifuroksazyd w dawce 200 -tabletki- jest bez recepty /ironio, 100 jest na recepte.../ i jest Endiex, tez nifuroksazyd 200 w skladzie. ale to leki p/bakteryjne, a nie kazda biegunka ma taka etiologie. ja na biegunki ewidentnie spowodowane np niewlasciwym posilkiem /nie taka karma/-daje laremid/stoperan.
    co do wegla-zwroccie uwage na dawkowanie-jest naprawde duze, dorosly czlowiek z biegunka powinien dostac na raz 10-13 tabletek, zdecydowana wiekszosc bierze 1 -2 i czeka na cud...

Przegląda
    warszawka

Domyślnie

Chyba pojedziemy do weta...
    Przed 12 dostał trochę suchego żarcia (chyba błąd) i No-spę, po 15 wszystko zwrócił nadtrawione... Dałam mu Taninal.
    Poszliśmy na spacerek - i ciągle rozwolnienie... Ale generalnie ciągle nie jest apatyczny ani niemrawy, wykazuje chęć oszamania czegoś (jak zwykle) i pije bez zmian. Ale zaraz jak będę mieć samochód to jedziemy do weta... bo to już za długo trwa!

Domyślnie

odswieżę trochę temat, bo coś mamy pecha ostatnio do biegunek i konczymy u weta.

proszę mi powiedzieć czy dla psa o wadze 7kg wystarczy 1/4 tabletki nifuroksadyzu?
    "po domowemu" ile czasu mam to podawać, bo wet powiedzial ze jak nie przejdzie po 1 dawce mam z nim przyjechać, a mi sie gdzieś obilo o uszy ze należy go podawać kilka dni.

lepsze są tabletki czy zawiesina?

Przegląda
    Warszawa

Domyślnie

Ja daje smecte - rozpuszczam saszetkę tak mniej więcej w 1/3 szklanki wody i podaje strzykawką do pyska - na początku co 1 godzine / półtorej.

Agnieszka

Przegląda
    Warszawa

Domyślnie

ja podaję nifuroksazyd w syropie , po jednej dawce przechodzi.

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez rafantynka Zobacz posta
    ja podaję nifuroksazyd w syropie , po jednej dawce przechodzi.
    w jakiej dawce?

przez niedziele "ratowałam" psa smectą, węglem i nic nie dalo, dostal 1 dawke zawiesiny nifuro, ale wieczorem pojawila sie krew i szybko jechałam do weta

Przegląda
    Dabrowa Gornicza/Będzin

Domyślnie

Jest kilka domowych sposobow na radzenie sobie z lagodna biegunka u psiakow. Zachecam do przeczytania artykulu: Biegunka u psa

Przegląda
    lubelskie

Domyślnie

Moj mieszaniec amstaffa ma od dzisiaj w nocy biegunke i spi.Od 2 w nocy do 7 rano załatwil sie 4 razy na rzadko. Moja mama dala mu wczoraj wieczorem kosc wieprzowa, moze to dla tego? Wazy ok 20 kg ile mam mu dac Smecty? Pomozcie.

Przegląda
    Puławy

Domyślnie

daj saszetkę jeśłi masz immodium w tabl. lub loperamid to 2 tabl co 8 godz aż przestanie załatwiać się na "luzno".być może to od kości.przeważnie jest w drugą stronę,ale niekture ososbniki mają "lużniejszy"stolec.

Przegląda
    lubelskie

Domyślnie

dzieki za odpowiedz juz jej przechodzi

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów