Jump to content
Dogomania

Warsztaty Groomerskie


AgaOpa

Recommended Posts

Ciekawie to wygląda.A jakie jest założenie,czy ma to byc dla osób z sporym doświadczeniem,początkujących czy obojetnie?Od jakiegoś czasu, w zasadzie dośc dawnajuż, robie swojego psa i oczywiscie fajnie byłoby sie podciagnąć ale nie wiem czy to dla takich jak ja czy bardziej zaawansowanych?

Link to comment
Share on other sites

Tew warsztaty w Krakowie nie sa dla osób poczatkujących, tylko dla osób które juz w tym siedzą nie od dziś. To nie jest kurs. Tam nikt nie będzie nikogo uczył podstaw. To ma byc pogłebienie wiedzy i udoskonalenie posiadanych już umiejetności, tak zeby pracowało się szybciej i efektowniej. Na kurs mozna jechac do Łodzi 2500 + wyzywienie i noclegi, do Warszawy 1.200 + noclegi. W Warszawie nie przyjmuje sie kazdego. Musi to być osoba dobze znająca rasy, i przynajmniej podstawy anatomii pa oraz majaca cokolwiek wspólnego ze Zwiazkiem Kynologicznym lub wystawami psów. Kursy sa też u państwa Widera. Ceny nie znam. Ja byłam w Warszawie. byłam sama i to dla mnie była rewelacja. Pani przekazała mi naprawde bardzo duzo wiedzy zarówno teoretycznej i praktycznej. Nie mogę powiedzieć złego słowa na temat tamtego kursu. W każdej chwili mogę liczyc na pomoc i radę osoby, która jest najlepsza nie tylko w Polsce ale i w Europie.

Link to comment
Share on other sites

AgaOpa!

Nie jestem pewna, czy tylko dla zawodowców. Chyba też dla początkujacych. Dzwoniłam tam kilka dni temu, żeby się zorientować i facet organizujący te warsztaty powiedział, że jest też sporo osób mających pieska i chcących samodzielnie go pielęgnować.

Link to comment
Share on other sites

Hmmmm.... mnie dziewczyna z Karuska (bo to oni to organizują) powidziała coś innego. No cóż pożyjemy zobaczymy. Jestem z Krakowa więc mam na miejscu. Na warsztatach będę. Albo dowiem się czegoś ciekawego albo po prostu zbiednieję o 250 zł. Ale mimo wszystko mam nadzeje, że warto sie tam wybrać.

Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem warto tam jechać, bo można pogłębić wiedzę. Poza tym ten pan co organizuje powiedził, że będą ludzie z całej Polski i nie musi być zaawansowany.

A ci co się wybierają... macie może już noclegi? Bo ja już wykombinowałam w jakimś hoteliku ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...