Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Wątek: Stary sposob

Domyślnie Stary sposob

Moja staruszka ma luszczaca sie skore , nie jest to grzybica , ani uczulenie .Lekarz poradzil do mycia szare mydlo . Ma dosc dluga siersc i czesto musze myc jej lapy i brzuch ,po powrocie ze spaceru . Czy to dobry " szampon' dla psa?

Domyślnie

Nie sądzę. Mydło (szare, czy nie) to silny detergent. Od dawna już wszyscy trąbią, że pies ma inne pH skóry niż człowiek i że ludzkie kosmetyki się nie nadają.
    Zamiast testować szare mydło wybrałabym szampon hipoalergiczny DLA PSÓW.

Domyślnie

[quote=nowmaja;2546881]Moja staruszka ma luszczaca sie skore , nie jest to grzybica , ani uczulenie .Lekarz poradzil do mycia szare mydlo . Ma dosc dluga siersc i czesto musze myc jej lapy i brzuch ,po powrocie ze spaceru . Czy to dobry " szampon' dla psa?[/quote

Proponuję szampon DR SEIDLA
    nie jest drogi i można go kupić u weta a z kosmetykami dla ludzi lepiej uważać tym bardziej jak psiak ma problemy ze skórą.

Przegląda
    Katowice

Domyślnie

A może Hexoderm... My Ozzika kąpiemy w szamponie dla szczeniaków dr Seidla-jest bardzo łagodny- ale jak "coś" mu się na skórze pojawi to wtedy w Hexodermie (ma właściwości antybakteryjne i antygrzybicze).

Domyślnie

Witam.

Ja tez uzywam dla mojego pieska szamponu dr. seidla i polecam go również Tobie.... tzn Twojemu pieskowi

Domyślnie

Nowmaja - pare tygodni temu tak ni stadni zowad zagadnelam mojegoweta o szare mydlo - nie,nie - nie dlamojego akuratpsa - dziwnie na mnie spojrzal....

Domyślnie

rowniez odradzam szare mydło!!! przy pierwszym psie dostalismy informacje ze to najlepszy srodek... efekt- pies (wtedy szczeniak) dostał potwornej wysypki.
    Na kłopoty alergiczne rowniez polecam dr.Seidla hypoalergicznego.
    www.irviers.pl

Zapraszam do salonu pielęgnacyjnego Czas dla Psa !
    www.czasdlapsa.pl
    www.facebook.com/CzasDlaPsa

Domyślnie

Ja mogę polecić szampon TAZZI z Bea natur stosowany pomocniczo w łagodzeniu podrażnień skóry, a po ustapieniu objawów szampon HERBA również z tej firmy zawierający dodatki natłuszczające zapobiegające nadmiernemu wysuszaniu skóry i sierści.

Domyślnie Dzieki za rady

Dzieki wszystkim za rady . Tylko dziwne ze wet daje takie rady , bylam pozniej z moja sunia w lecznicy i slyszalam ze radzil to rowniez innym.Mam nadzieje ze nie posluchali.

Domyślnie

To jeszcze jeden przyklad , jak nie mozna bezgranicznie wierzyc we wszystko co mowia lekarze , ludzccy i nieludzccy. Nawet w tak pozornie blahej sprawie .

Domyślnie

Nasze psie staruszki mają cieńszą i bardziej suchą sierść, niż miały w młodości, wymagają więc staranniejszej pielęgnacji.

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów