Jump to content
Dogomania

Ciąza urojona?


pingwinek=]

Recommended Posts

Nie wiem co sie dzieje ale moja sunia w nocy zwariowala x[, :shake: biegala po calym domu piszczac i "opiekujac" sie swoimi ulubionymi zabawkami :roll:.
Wylizywala je , chowala w swoich legowiskach, i przynosila mi je piszczac i tak drapiac w nie lapka- nie wiem moze chciala zebym ratowala "te jej malenstwo":-(??
Nie wiem co robic, jak sie zachowywac, kiedy to jej przejdzie, czego potrzebuje, no po prostu jestem w calkiem nowej sytuacji dla mnie, jesli byl taki temat to blagam skierujcie mnie na niego bo ja nic nie znalazlam- moze po prostu nie umiem szukac?:shake:

Link to comment
Share on other sites

To są jakieś symptomy ciąży urojonej Rosa miała już raz około pół roku temu.Zachowywała się bardzo dziwnie i dużo piszczała.Nie chciała zostawać sama w domu.Miała też powiększone sutki.Zwróć na to uwagę.Nie głaszcz jej tyle co dawniej nie lulaj i nie reaguj na jej piszczenie.Na sutki stosowałam altacet i zmniejszyły się.To jest niestety przypadłość trochę rozpieszczonych suczek.Moja do takich należy,ale jak tu nie głaskać i nie całować skoro się tak kocha:loveu:?Ja myślę nad sterylizacją,bo to jej oszczędzi takich przeżyć.:roll:


[IMG]http://www.dogomania.pl/pics/2007/2/25/th_1172435032-5540794.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Juz troche na ten temat przeczytalam w internecie, i wszytko wskazuje wlasnie na ciaze urojona.. no coz bedziemy probowali zmniejszyc te wszystkie objawy, musimy isc na porzadny spacer i zaczac stosowac np ten altacet.. zobaczymy co bedzie dalej.. nad sterylizacja napewno nie bedziemy myslec bo chcielibysmy by Lilu miala w przyszlosci male ;)

Link to comment
Share on other sites

My też myśleliśmy nad tym,żeby Rosa miała w przyszłości małe ale nie wiem czy będzie to możliwe,bo na to trzeba czasu a nasze życie jest zbyt zakręcone,a niedługo zakręci się jeszcze bardziej:shake:Więc zobaczymy i pomyślimy....;)Miłego spacerku:loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Lepiej sie skonsultuj z wetem, chyba, że się odezwie ktoś kto to przechodził (tzn.jego pies ;) ) Moje psiaki nigdy nic takiego nie miały więc nie umiem pomóc w doborze lekarstwa.. Chyba , że są jakieś inne domowe sposoby?? Może poczytajj na necie .. gdzies na pewno coś piszą

Link to comment
Share on other sites

Gdy moja jamniczka miała ciążę urojoną to wet dał jej zastrzyk na zanik laktacji , a naszym " obowiązkiem " były dłuuuugie spacery z sunią , zabranie na ten okres wszystkich jej ulubionych zabawek i zero czułości:-( typu przytulanie czy mizianie

Link to comment
Share on other sites

dziekuje za wszystkie odpowiedzi:) bede przestrzegac wszystkich tych punktow. ale tak jak by mi sie wydawalo ze Suzy juz ma sutki takie prawie normalne ale bede czujna.w necie wyczytalam ze mozna tez robic oklady z sody oczyszczonej.wiec tez jeszcze sprobuje. z nami mieszka jeszcze Missy :) coreczka Suzy i zauwazylam ze mama zrobila sie bardziej opiekuncza do corki. zaczely razem spac, bo wczesniej Suzy to przeszkadzalo jak tamta sie kolo niej caly czas kreciala i w ogole.mam nadzieje ze wszystko bedzie ok,a jak to duzej bedzie sie dzialo to skontaktuje sie z wetem.aha jeszcze jedno pytanko?? ile ta ciaza urojona moze trwac?? dziekuje :) gorace pozdrowionka w te zimne wieczory :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

bede musiała odświerzyc temat
moja mała najprawdopodobniej ma ciąze urojoną.. cały czas jest niespokojna i dzienie sie zachowuje, piszczy i to ciągle chodz z 1 zabawka cały czas w pysku czasem sie połozy na niej i "wysiaduje" apetyt jej zmalał.. mmna sie juz nie za bardzo interesuje jedyne co robi to przychodzi do mnie z ta zabawka (kurczak ) i wciska mi ja do reki piscząc ja zupełnie nie wiem jak mam sie zachowywac i co zrobic w takiej sytuacji
sutki ma delikatnie nabrzmiałe ale naszczescie do laktacji nie doszło
prosze pomozcie jak ktos z was był w podobnej sytuacji

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agoosia']bede musiała odświerzyc temat
moja mała najprawdopodobniej ma ciąze urojoną.. cały czas jest niespokojna i dzienie sie zachowuje, piszczy i to ciągle chodz z 1 zabawka cały czas w pysku czasem sie połozy na niej i "wysiaduje" apetyt jej zmalał.. mmna sie juz nie za bardzo interesuje jedyne co robi to przychodzi do mnie z ta zabawka (kurczak ) i wciska mi ja do reki piscząc ja zupełnie nie wiem jak mam sie zachowywac i co zrobic w takiej sytuacji
sutki ma delikatnie nabrzmiałe ale naszczescie do laktacji nie doszło
prosze pomozcie jak ktos z was był w podobnej sytuacji[/QUOTE]

nie daj za duzo pic, jezeli nie chcę, niech i nie je, to tylko na dobre i duzo ruchu, jakichs zajęc, zainteresowania i zabierz wszystkie pluszaki, zeby nie myslala, ze ma dzieci.
Po prostu oszukaj naturę i tyle ;) sunia dobrze karmiona i teraz namyslala się "rodzic", więc dlatego trza ograniczyc jedzenie na parę dni i zając ją czyms drugim, oprocz zabawek, niech dobrze pogiega w lasku czy w parku, a i jeszcze nie pzytulajcie jej zbyt duzo, niech lepiej pobywa trochę bez czulosci, w takim "wojennym" rezymie ;)

Link to comment
Share on other sites

o wojeny rezim moze byc trudno ;p bo jej słodkie oczka prosza o pieszczotki co zreszta dostawała np dzis w nocy zamiast mojego snu to póltora godzinne mizianie brzuszka :D naszczesie jakis ciekawy film lecial :P
dziekuje za rade i oczywiscie zastosuje sie do nich i od tej pory postaram sie byc nieczuła no i co chyba dłuzszy spacer mi sie szykuje :) jak macie jeszcze jakies pomysły jak mozna sobie z tym radzic to piszcie :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...