Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11
    Przegląda
    Gorzów Wlkp.

Domyślnie Nabrzmiałe czerwone okolice sutek u suki

Witam,

moja yorunia skończyła 8 miesięcy, jakiś tydzień temu skończyła sie jej pierwsza cieczka,
    widziałam wcześniej, że okolice sutków są sinawe, ale nie było to bardzo widoczne, więc nie zaniepokoiło mnie.
    Ale dzis zauważyłam, ze 2 sutki (ostatnie patrząc od góry) sa dokoła bardzo zaczerwienione, troszke sinawe, to chyba nie jest normalne.

Jutro obowiązkowa wizyta u weta, ale moze ktoś wie, co to moze być, by mnie choc trochę uspokoić?

Przegląda
    Gorzów Wlkp.

Domyślnie

kto nie kto zaglada, ale nikt nie odpowiada

Domyślnie

Twoja sunia dojżewa
    Miała cieczke a teraz hormony szaleją. Cycuchy bedą zgrubiałe i zaczerwienione, to nic strasznego. Za 2 miesiace może pojawić sie ciąża urojona i mleko w sutkach , choc wcale nie koniecznie. Nic sie nie amrtw , to minie

Przegląda
    Tourcoing Francja

Domyślnie

Anusia zastosuj na sutki okłady z altacetu i powinno być lepiej Sprawdz też ściskając lekko sutek czy nie piśnie,bo jak będzie piszczała to znaczy,że może powinnaś iść do weta.Pozdrawiam.

Przegląda
    Gorzów Wlkp.

Domyślnie

gdy chciałam sie dokładnie przyjżeć to uciekała, nie wiem czy to jej humory by nie oglądac brzucha, czy moze coś ją tam pobolewa.
    Ale wyglada to tak jakby miało prawo bolec.
    Najdziwniejsze jest to, ze to tylko dwie cycuchy na samym dole... a moze to te najbliżej jajników

Przegląda
    Tourcoing Francja

Domyślnie

Mam nadzieję że jutro okaże się u weta że wszystko jest ok Rosa ma 1 i 8 m-cy i już dwa albo trzy razy miała nabrzmiałe sutki.Raz nawet mleko jej leciało i miała urojoną ciążę

Domyślnie

Idź z nią na wszelki wypadek do weta, bo jak tylko 2 cycuszki, to trochę dziwne...
    Yorkowa galeria dwóch rozrabiaków - Aris i Holly zapraszają!
    Holly's website

Przegląda
    Gorzów Wlkp.

Domyślnie

Byłyśmy u weta i pani doktor obejrzała, i powiedziała, ze to hormony po tej cieczce... byc moze lizała te cycuchy i powstał stan zapalny, ale mamy się nie martwić, bo to minie
    Jestem spokojniejsza

Domyślnie

to dobrze moja po pierwszej cieczce też miała coś z sutkami :P miała wydzielinę mlekopodobną (nie miała ciąży urojonej jak coś) i jakby kulki pod sutkami bardzo się wtedy o nią martwiłam, ale weterynarz powiedział, że to hormony tak jak u ciebie
    "Życie bez psa jest niczym" - Elizabeth Bowen
    "Ktoś kto nie wie jak smakuje mydło chyba nigdy nie mył psa" - Franklin P. Jones

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Anusia22 Zobacz posta
    Byłyśmy u weta i pani doktor obejrzała, i powiedziała, ze to hormony po tej cieczce... byc moze lizała te cycuchy i powstał stan zapalny, ale mamy się nie martwić, bo to minie
    Jestem spokojniejsza
    To dobrze, że nic jej nie jest
    Yorkowa galeria dwóch rozrabiaków - Aris i Holly zapraszają!
    Holly's website

Przegląda
    Wawa

Domyślnie

a u nas to bylo tak dziwnie bo zachowanie bylo ala ciaza urojona ale sutki byly w miare w porzadku, wybiegalam psine- tak kilka dni, jak jej odbijalo to zaczynalam sie z nia bawic i w ogole... i moge juz praktycznie powiedziec ze ciaza urojona juz minela- naszczescie bo to bylo meczace

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów