Jump to content
Dogomania

Nabrzmiałe czerwone okolice sutek u suki


Anusia22

Recommended Posts

Witam,

moja yorunia skończyła 8 miesięcy, jakiś tydzień temu skończyła sie jej pierwsza cieczka,
widziałam wcześniej, że okolice sutków są sinawe, ale nie było to bardzo widoczne, więc nie zaniepokoiło mnie.
Ale dzis zauważyłam, ze 2 sutki (ostatnie patrząc od góry) sa dokoła bardzo zaczerwienione, troszke sinawe, to chyba nie jest normalne. :shake:

Jutro obowiązkowa wizyta u weta, ale moze ktoś wie, co to moze być, by mnie choc trochę uspokoić?

Link to comment
Share on other sites

Twoja sunia dojżewa;)
Miała cieczke a teraz hormony szaleją. Cycuchy bedą zgrubiałe i zaczerwienione, to nic strasznego. Za 2 miesiace może pojawić sie ciąża urojona i mleko w sutkach , choc wcale nie koniecznie. Nic sie nie amrtw , to minie;)

Link to comment
Share on other sites

Anusia zastosuj na sutki okłady z altacetu i powinno być lepiej :lol:Sprawdz też ściskając lekko sutek czy nie piśnie,bo jak będzie piszczała to znaczy,że może powinnaś iść do weta.Pozdrawiam.





[IMG]http://www.dogomania.pl/pics/2007/2/1/th_1170315277-3566420.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

gdy chciałam sie dokładnie przyjżeć to uciekała, nie wiem czy to jej humory by nie oglądac brzucha, czy moze coś ją tam pobolewa.
Ale wyglada to tak jakby miało prawo bolec.
Najdziwniejsze jest to, ze to tylko dwie cycuchy na samym dole... a moze to te najbliżej jajników ;)

Link to comment
Share on other sites

to dobrze :) moja po pierwszej cieczce też miała coś z sutkami :P miała wydzielinę mlekopodobną (nie miała ciąży urojonej jak coś) i jakby kulki pod sutkami :roll: bardzo się wtedy o nią martwiłam, ale weterynarz powiedział, że to hormony ;) tak jak u ciebie ;)

Link to comment
Share on other sites

a u nas to bylo tak dziwnie bo zachowanie bylo ala ciaza urojona ale sutki byly w miare w porzadku, wybiegalam psine- tak kilka dni, jak jej odbijalo to zaczynalam sie z nia bawic i w ogole... i moge juz praktycznie powiedziec ze ciaza urojona juz minela- naszczescie bo to bylo meczace ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...