Jump to content
Dogomania

Aza, moje słońce już za TM [']


Agnes

Recommended Posts

  • Replies 7.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

no to wpadka :oops: tajdzi :evil: :)

teraz i tak nie mam zadnych zdjec, bo "zabrano" mi cyfrowke :cry: i nie mam jak robic:( dzisiaj moze cos porobie, bo pogoda troche lepsza:) ale zdjecia beda napewno, bo ja uwielbiam fotografowac i pokazywac mojego diabla;)

ps. chcialam sie pochwalic, ze wczoraj zaczelysmy szkolenie - sunka juz robi jakies postepy, jest super!:)

Link to comment
Share on other sites

poniewaz zdjec narazie nie mam ze spacerkow, to umieszczam wczorajsze ze szkolenia:) narazie tez z Aza...

male zapoznanie:)

Szkolenie%208.jpg

taka byla reakcja Azy jak zobaczyla tajdzi:) potem tajdzi musiala pojsc, bo sunka nie mogla sie skupic na nauce:(

szkolenie%203.jpg

a tutaj po prawej widac naszego trenera - super czlowiek, wspaniale podejscie do psow - p. Janusz Słoniewicz, a po lewej pomocnika - Tomka

szkolenie%204.jpg

juz po wszystkim;)

szkolenie%205.jpg

zaraz cd:)

Link to comment
Share on other sites

A ja tylko dodam ze swojej strony, że zachwycona byłam postawą trenera wobec psiaków, wobec właścicieli. Jasne zasady, pomoc w każdej sytuacji i indywidualne traktowanie każdego psiaka. Na ostatnim zdjęciu Agnes jest chociażby labrador, którego namiętnością jest...chodzenie po drzewach :lol: I co? No i psiak może się spełnic, bo trener specjalnie pomógł opanować chęć psa do łażenia po drzewach, a jest to dla niego niesamowita nagroda teraz, jak przewodnik mu pozwala poskakać.

Tak więc Agnes: szybkich i widocznych postępów życzyć nie muszę, bo będą już niedługo :D

Hmmm ciekawe tylko co będzie "haczykiem" Azy? Moze kopanie? :)

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...