Jump to content
Dogomania

staruszek staffik - Kazio, zostaje u Sylwi!!! :)


Mysia_

Recommended Posts

Kazio w naszym schronisku (Zabrze) jest króciótko, trafił tam o 5 rano w niedziele (27 maja). Psiak został zabrany z mieszkania gdzie była pijacka libacja i podobno doszło do morderstwa! Szukamy dal niego pilnie domu, ponieważ bidulek ciężko znosi schronisko, cały czas piscy (o ile te dźwieki można tak nazwać) i szczeka. O kraty boksu rozcharatał sobie cały nosek :placz:
Fotki niestety nie bardzo oddaja wyglad psiaka, wyszedł na nich jakos dziwnie.....

[IMG]http://img75.imageshack.us/img75/1613/dscf0015oz0.jpg[/IMG]

[IMG]http://img386.imageshack.us/img386/420/dscf0016hn4.jpg[/IMG]

[IMG]http://img440.imageshack.us/img440/6921/dscf0018ek0.jpg[/IMG]

Kontak w sparawie psiaka ze mną:
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
692 581 343

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 791
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ło Boziu jaki sliczny, uwielbiam staffiki, mój johnek miał być staffikeim !! to takie kochane i delikatne uczuciowo psy , źle znoszą rozłąkę są strasznie przytulaste, kochają ludzi, potrafią zalizać na śmierć, no i potrafia wydawać z siebie tysiąc różnych odgłosów. Kazio chce do domu !!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ruda76']7 lat temu nie było jeszcze nierodowodowych staffikow, wszystkie mioty w większosci były rodowodowe wiec ta informacja jest wazna[/quote]

Jest wazna acz kolwiek codowca w 99% psa nie wezmie... jeszcze sie nie spotkałam z sytuacja gdzie pies powrocił do hodowcy, w sumie nie ma sie do dziwic, ale byc moze pies został skradziony... kto to wie? Bo niby skat jakies menele miałaby miec takiego rzadkiego psa? :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zaba14']Jest wazna acz kolwiek codowca w 99% psa nie wezmie... jeszcze sie nie spotkałam z sytuacja gdzie pies powrocił do hodowcy, w sumie nie ma sie do dziwic, ale byc moze pies został skradziony... kto to wie? Bo niby skat jakies menele miałaby miec takiego rzadkiego psa? :roll:[/quote]


wiec ja jestem tym 1 % gdzie w kazdej sytuacji psa swojego odbiore!!!!
I znam jeszcze jednego hodowce ktory postapi tak samo

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ruda76']wiec ja jestem tym 1 % gdzie w kazdej sytuacji psa swojego odbiore!!!!
I znam jeszcze jednego hodowce ktory postapi tak samo[/quote]


To bardzo dobrze że są i tacy hodowcy! jednak ja pisze z własnego doświadczenia, bo na dogo nie raz był pies rasowy z tatuazem a i tak hodowca albo nie chciał, albo po prostu nie mógł wziąć psiaka..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...