Strona 1 z 16 1234 11 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 25 z 394

Domyślnie Uwaga! Zły pies - czyli wszystko o tabliczkach

Słuchajcie, temat wart omówienia Od jakiegoś czasu namiętnie czytam wszelkie możliwe "psie" tabliczki. Na szczęście niesprawiedliwych "Uwaga! zły pies!" coraz mniej.
    Dziś u mojego sąsiada na płocie pojawiło się ostrzeżenie! "Uwaga dobry pies!" i drobniejszym druczkiem dopisek ".......tylko ma słabe nerwy".
    Znacie jakieś ciekawe tabliczkowe teksty? Posiadacie w ogóle takie tabliczki?
    Ja od jakiegoś czasu poszukuje czegoś fajnego na moją furtkę:0 Co prawda mój yorkowy bohater nie gryzie listonoszy, ale informacje o psie może w końcu zmusi przybyszów do zamykania za sobą bramki, bo Berek ma zawsze wielką ochotę czmychnąć na ulicę Nawet sama zaczęłam wymyślać teksty, ale inspiracji mi brakuje macie jakieś ciekawe pomysły do samodzielnego wykonania?

Przegląda
    Gdansk

Domyślnie

Ja właśnie mam na oku kupić jamniczą z napisem "Dobiegam do drzwi w 2 sekundy. A Ty?" Albo widziałam jeszcze "Tu pilnuję ja!".

Przegląda
    Gdańsk

Domyślnie

Mi się podoba jeszcze tabliczka " Uwaga zły pies, ale właściciel jeszcze gorszy"
    Niektóre naprawdę fajne widzialam, ale sobie w tej chwili przypomnieć nie mogę.

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Sonika Zobacz posta
    Mi się podoba jeszcze tabliczka " Uwaga zły pies, ale właściciel jeszcze gorszy"
    To jest to!!!!!!!! Idę takiej szukać Tylko jak rodzinka to zniesie?

Przegląda
    okolice Bielska Białej

Domyślnie

Fajna ta "Uwaga dobry pies!....." hehe My mamy starą tabliczkę Uwaga pies, wchodzisz na własne ryzyko. Ale sprawiłabym sobie z takim tekstem jak napisała Hania

Domyślnie

Nasza wygląda tak:

a na drzwiach od mojego pokoju (głupie miejsce ale nie miałam co z nią zrobić ) mam taką:

w sklepie widziałam jeszcze takie:

Ostatnio edytowane przez siekowa ; 21-07-2007 o 01:03

Przegląda
    Jastrzębie Zdrój

Domyślnie

Karolina u was jest taka tabliczka "Uwaga zły pies a właściciel" jak sie idzie od Baski na wały...

Przegląda
    Łódź/Warszawa

Domyślnie

asik89: strasznie mi się podoba ta ostatnia, którą wstawiłaś
    "Dobiegam do furtki w 5 s.." też jest fajna.

U mnie w mieście takich nie ma ale jak wyjeżdżam na kolonie w góry, to tam we wsi pełno takich tabliczek. Szkoda tylko, że 90% z nick to typowe 'Uwaga!Zły pies"...

Przegląda
    Jaworze

Domyślnie

Nasz sąsiad ma Niufkę i to "kominiarz, listonosz... kot", fajne to
    Ja nie wiem, czy cokolwiek byłoby potrzebne. Ludzie, którzy nie znają Futrusia, boją się go, a ci, co go znają, "wchodzą na własną odpowiedzialność"
    Kiedyś myślałam o kupnie takiego czegoś, a jeszcze wcześniej nawet sama zrobiłam z fajnym napisem, ale już nie pamiętam jak on brzmiał
    Brak podpisu.

Przegląda
    Poznań

Domyślnie

Niedaleko mnie jest taki sklep z takimi pierdołkami... ostatnio czytam tabliczki - "Uwaga zły pies" a pod spodem mniejszymi "a gospodyni jeszcze gorsza". I narysowana taka mała (tzn. dorosła) baba z wałkiem
    Powaliło mnie to
    . . .

Przegląda
    Rzeszów

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Viz Zobacz posta
    Ja właśnie mam na oku kupić jamniczą z napisem "Dobiegam do drzwi w 2 sekundy. A Ty?" Albo widziałam jeszcze "Tu pilnuję ja!".
    Viz u nas taka na osiedlu jest dla 2 jamnikow wlasnie, i naprawde dobiegaja w 2 sekundy Sprawdzilam to jak jechalam na rowerze. Ja tam mam tabliczke dla samej siebie do pokoju z Malamutem- "Uwaga Pies" ale miedzy uwaga i pies jest odstep wiec przykleilam takimi literami nalepkowymi moje imie

Przegląda
    Warszawa

Domyślnie

ja ostatnio widziałam "tu pilnuję JA (i zdjęcie pieska). wchodzisz na własną odpowiedzialność".
    samych "złych psów" widzi się coraz mniej, tabliczki są ciekawsze i zabawniejsze

Przegląda
    Jaworze

Domyślnie

Poza tym i tak nie ma czegoś takiego, jak "zły pies", ciekawe kto coś takiego wymyślił
    Brak podpisu.

Przegląda
    Rzeszów

Domyślnie

Guffi ja na wsi widze czesto takie tabliczki- czy oni chca kogos odstraszyc od wlasnej posesji?

Domyślnie

Chodzi o to by kogoś odstraszyć, żeby nie wchodził na podwórko bo w razie czego to będzie jego wina jeśli pies go pogryzie, ale w takim przypadku potrzebny jest domofon albo jakiś dzwonek przy furtce.
    Ja mam zwykłą tabliczkę "Uwaga pies", a na rysunku psa jest przyklejony dzwonek, który hm... obecnie nie działa.

Domyślnie

http://photos04.allegro.pl/photos/or...2/36/215623631

polecam przejrzeć allegro, mają sporo fajnych tabliczek i bardzo duży wybór z konkretnymi rasami, nawet z yorkiem a ktoś takiej szukał
    Ostatnio edytowane przez Mada&Teodor ; 21-07-2007 o 12:38 Powód: post pod postem
    zapraszamy na stronę www.nefre.eu

Przegląda
    Poznań

Domyślnie

U nas można sobie zamówić tabliczke z wybraną rasą i napisem.
    Wybląda to mniej wiecej taK

+ jeszcze napis
    . . .

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Nerul Zobacz posta
    Guffi ja na wsi widze czesto takie tabliczki- czy oni chca kogos odstraszyc od wlasnej posesji?
    W Polsce każdy właściciel posesji ma obowiązek poinformowania o psie tzn w formie takiej tabliczki przynajmniej u nas w mieście ale na 99% jestem przekonana że w całej polsce też bo gdzieś mi się to o uszy obiło.

Przegląda
    Gdańsk

Domyślnie

ta mi się strasznie podoba
    w ogóle ostatnio jak idę gdzieś gdzie są domki to zwracam uwagę na tabliczki, nie które mają na prawdę fajne teksty
    Ostatnio edytowane przez Mada&Teodor ; 21-07-2007 o 12:39 Powód: nie cytujemy zdjeć!

Domyślnie

Ja widziałam kiedyś tabliczkę z napisem ,,Ostry Pies,,.

Ostry ?!

Przegląda
    okolice Bielska Białej

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Samturia Zobacz posta
    Karolina u was jest taka tabliczka "Uwaga zły pies a właściciel" jak sie idzie od Baski na wały...
    Wiem, to jej cioci

Domyślnie

BOSKA http://img480.imageshack.us/img480/8324/pies1er2.gif

Siedzac w autobusie widzialam samochod ktory na tylnym siedzeniu mial tablicze. "Uwaga, dwa psy, jeden dobry drugi zly"
    Swietne!

Przegląda
    Gdansk

Domyślnie

http://img480.imageshack.us/img480/8324/pies1er2.gif <- faktycznie genialne... takie coś chętnie bym sobie sprawiła.

Nerul, moje też do drzwi dobiegają w maximum 2 sekundy. także tabliczka jak najbardziej szczera..

Domyślnie

Ja mam tabliczkę: UWAGA pies agresywny wchodzisz na własną odpowiedzialność!! A obok narysowany jest amstaff.

Przegląda
    Jaworze

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Nerul Zobacz posta
    To to wiem, ale przecież żadny pies nie jest zły, a najwyżej jego właściciel, który dał psu zły przykład

Cytat Zamieszczone przez Kitka20 Zobacz posta
    W Polsce każdy właściciel posesji ma obowiązek poinformowania o psie tzn w formie takiej tabliczki przynajmniej u nas w mieście ale na 99% jestem przekonana że w całej polsce też bo gdzieś mi się to o uszy obiło.
    U nas nie, przynajmniej nigdy o czymś takim nie słyszałam.
    Brak podpisu.

Strona 1 z 16 1234 11 ... OstatniOstatni

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów