Strona 1 z 499 1234 11 51 101 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 25 z 12451
 1. #1
  Dołączył
  Apr 2006
  Przegląda
  Elbląg
  Posty
  11,055

  Exclamation SCHRONISKO ELBLĄG-Psy do adopcji: POST NR 1, NR 4.Miejsca na 80,a psów 220! Pomocy!

  SCHRONISKO ELBLĄG

  www.schronisko.elblag.pl

  tel. 603-300-926

  Nic nie zastąpi codziennego, radosnego powitania,

  oddanego spojrzenia psich oczu, ciepłego kociego mruczenia.

  Zostań wolontariuszem!
  http://www.youtube.com/watch?v=SkvYhTwPQFo  MAŁE PSY DO ADOPCJI:


  Paja

  wątek Paji

  Luna

  Kontakt w sprawie psów:


  Wolontariusze
  Rybcia 691364660
  Vitka 515304082

  Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Elblągu,
  ul. Królewiecka 233, 82-300 Elbląg.
  tel. 055- 234-16-46 .

  "Zwierzę jest istotą żyjącą, zdolną do odczuwania cierpienia,
  nie jest rzeczą.Człowiek jest mu winien poszanowanie, ochronę i opiekę"

  Bannery do ściągnięcia:

  Ostatnio edytowane przez Rybc!a ; 19-10-2010 o 20:17

 2. #2
  Dołączył
  Apr 2006
  Przegląda
  Elbląg
  Posty
  11,055

  Exclamation Średnie psy do adopcji.

  Ostatnio edytowane przez Rybc!a ; 19-10-2010 o 20:18

 3. #3
  Dołączył
  Apr 2006
  Przegląda
  Elbląg
  Posty
  11,055

  Exclamation Duże psy do adopcji.

  Ostatnio edytowane przez Rybc!a ; 19-10-2010 o 20:14

 4. #4
  Dołączył
  Apr 2006
  Przegląda
  Elbląg
  Posty
  11,055

  Domyślnie

  Psy bez wątków.

  Małe pieski:

  Kloni


  KLONI to mały, około 3 letni kundelek, który uwielbia pieszczoty i umiejętnie wskakuje na ręce. Ładnie chodzi na smyczy, jest zazdrosny o inne psy. Najlepiej czułby się w domu bez innych zwierząt. Jest zaszczepiony i zaczipowany, posiada książeczkę zdrowia.


  India

  INDIA to sunia mniej więcej 3 letnia, kochana, spragniona kontaktu z człowiekiem, mała. Daje brać się na ręce, uwielbia pieszczoty i spacery. Potrafi być zadziorna w stosunku do innych suczek. Jest zaszczepiona, zaczipowana i ma książeczkę zdrowia.

  Misia

  Misia to około 3-4 letnia, mała, drobniutka sunia, którą bez problemu można wziąć na ręce. Jest raczej spokojna, nie ciągnie na smyczy, zgadza się z innymi psami. Nie powinna sprawiać problemów wychowawczych, ma książeczkę zdrowia, aktualne szczepienia, czip. Na dom czeka od kilku miesięcy.  Ostatnio edytowane przez Rybc!a ; 19-10-2010 o 19:37

 5. #5
  Dołączył
  Apr 2006
  Przegląda
  Elbląg
  Posty
  11,055

  Domyślnie

  Średnie psy:

  Mareczka


  Diablica


  Panterka  Rudy


  RUDY to około 2-3 letni, średniej wielkości, piękny pies. Posiada książeczkę zdrowia, został zaszczepiony i zaczipowany. Dogaduje się z innymi psami, jest energiczny i skory do zabawy, lubi pieszczoty.

  Szarik

  SZARIK to młody, około 2 letni, nieśmiały pies. Jest uczuciowy, lecz na początku bardzo nieufny. Dość ładnie chodzi na smyczy, zgadza się z innymi psami, brakuje mu obecności człowieka. Został zaszczepiony, zaczipowany i posiada książeczkę zdrowia.

  Sara


  SARA to około 2-3 letnia, średnia sunia- bardzo kochana, wysterylizowana, zaczipowana, zaszczepiona, kocha ludzi- choć w swoim życiu musiała przejść coś złego, gdyż na krzyk i podniesioną rękę reaguje okazując strach.

  Herolda

  HEROLDA to niewielka, długowłosa, kochana sunia. Ma około roku. Zgadza się z innymi suczkami i jest w stosunku do nich nieco uległa. Ładnie chodzi na smyczy, uwielbia kontakt z ludźmi. Jak wszystkie nasze psy, posiada książeczkę zdrowia, chipa i aktualne szczepienia.

  Szarak

  SZARAK w raz z siostrą trafił jako szczenię do schroniska. Spędził u nas całe życie- jest bardzo nieufny, choć powoli się oswaja. Ma książeczkę zdrowia, aktualne szczepienia i chipa. Czy znajdzie się ktoś, to zechce pokazać Szarakowi inne, niż te schroniskowe życie? Kto pokaże mu czym jest zabawa, długie spacery, kochająca rodzina i własny kąt?

  Max


  MAKS to 2 letni, średniej wielkości pies oddany przez właściciela. Długo nie mógł się odnaleźć w przytłaczającej go sytuacji i atmosferze schroniska. Jest zaszczepiony, zaczipowany i ma książeczkę zdrowia. Zgadza się z innymi psami, lecz potrafi być dominantem.

  Bajtek

  BAJTEK to średniej wielkości, około 4 letni pies, który od szczeniaka czeka na dom. Jest nieufny, najlepiej byłoby, gdyby trafił do jednego domu, lub boksu, kojca, z drugim psem, przy którym nabrałby pewności siebie. Zaszczepiony, zaczipowany, z książeczką zdrowia.


  Frank

  FRANK to drobnej postury, średni pies w wieku mniej więcej 4 lat. Ładnie chodzi na smyczy, jest z początku trochę nieufny, lecz szybko przekonuje się do człowieka. Jest zaszczepiony, zaczipowany, ma książeczkę zdrowia.

  Soraya

  SORAYA ma około 7 miesięcy . Posiada aktualne szczepienia, książeczkę zdrowia, jest odrobaczona i zaczipowana. Przed adopcją można ją za darmo wysterylizować. Jest piękna, krnąbrna, kochana, spragniona uczuć, idealna towarzyszka dzieci.


  Brunon

  Brunon to młody, terrierkowaty około 2 letni samiec . Potrafi być zadziorny w stosunku do innych psów, czasami zdarza mu się wystraszyć na widok nieznajomej osoby. Uwielbia spacery i kontakt z człowiekiem- bardzo za tym tęskni. Ma książeczkę zdrowia, jest zaszczepiony i zaczipowany.  Iskra

  Iskra to średniej wielkości, długowłosa, około roczna sunia. Uwielbia kontakt z człowiekiem, jest ogromną przylepą. Potrafi chodzić na smyczy, zgadza się z innymi psami. Czeka na dom od maleńkości. Ma aktualne szczepienia, książeczkę zdrowia i czip.

  Cyrena

  yrena to średnio-duża, około roczna sunia. Jest wspaniała, choć na początku nieufna, potem staje się wylewna w uczuciach. Zgadza się z innymi psami. Niestety nie ma opanowanego chodzenia na smyczy, mocno ciągnie i wyrywa się na wszystkie strony. Ma szczepienia, książeczkę zdrowia i czipa.


  Gafa

  Gafa to mała, około półtoraroczna sunia, która całe swoje dotychczasowe życie spędziła w schronisku. Jest miła, lubi ludzi, dobrze dogaduje się z innymi psami. Ma wszystkie aktualne szczepienia, jest zaczipowana i posiada książeczkę zdrowia. Potrafi chodzić na smyczy.
  Ostatnio edytowane przez Rybc!a ; 19-10-2010 o 19:42

 6. #6
  Dołączył
  Apr 2006
  Przegląda
  Elbląg
  Posty
  11,055

  Domyślnie

  Duże psy:

  Jelonek

  JELONEK to około 5-6 letni pies, przypominający wyglądem nieco owczarka niemieckiego. Jest silny, odważny, lubi spacery i kontakt z człowiekiem. Ma książeczkę zdrowia, aktualne szczepienia i chipa. Potrafi być zadziorny w stosunku do innych psów, może zamieszkać na zewnątrz.

  Killer

  KILLER to młody, około 2-3 letni, zwariowany, duży pies z piękną, grubą i lśniącą sierścią. Nadaje się również do mieszkania na zewnątrz. Na dom czeka już długo, czy w końcu ktoś go zauważy? Jest zaszczepiony, zaczipowany i ma książeczkę zdrowia.

  Jop

  JOP to dojrzały, piękny, dość duży pies- zaszczepiony, z książeczką zdrowia, zaczipowany. Mógłby mieszkać na dworze. Wydaje mi się, że byłby dość dobrym stróżem- dość często lubi szczekać!

  Rex

  REKS to młody, około 2 letni owczarek niemiecki długowłosy. Jest kochany, lubi kontakt z człowiekiem, który sprawia mu ogromną radość. Reks przed adopcją zostanie wykastrowany. Ma aktualne szczepienia, czipa i książeczkę zdrowia.

  Scarlett


  SCARLETT również jest nieufna. To młoda sunia, około 2 letnia. Może mieszkać na zewnątrz, najlepiej z innym psem. Istnieje możliwość darmowej sterylizacji. Zaszczepiona, zaczipowana, z książeczką zdrowia.

  Viva

  VIVA to piękna, młoda, lecz zupełnie dzika sunia. Jedyny dom, do którego zostałaby wydana, to kojec, wybieg, najlepiej z innym psem. Gdy poczuje się pewnie, będzie dobrym stróżem- dużo szczeka. Istnieje możliwość darmowej sterylizacji. Zaszczepiona, zaczipowana, z książeczką zdrowia.


  Saxa


  SAXA to około 6-7 letnia sunia przypominająca wyglądem OWCZARKA NIEMIECKIEGO. Ładnie chodzi na smyczy, zgadza się z innymi psami, może zamieszkać na zewnątrz. Przed adopcją możliwa darmowa sterylizacja. Sunia jest zaszczepiona, ma książeczkę zdrowia i czipa.

  Fera

  FERA to młoda, roczna sunia. Byłaby dobrym stróżem, broni swojego terenu, przy czym dla ludzi, których zna jest miła, radosna. Lubi się bawić, zaczepia przy tym inne psy, jest energiczna, żywiołowa. Przed adopcją można ją za darmo wysterylizować.


  Kleps

  Kleps to około 10 letni, duży, kochający pies, wyglądem nieco przypominający owczarka niemieckiego. Sytuacja schroniska bardzo go stresuje. Lubi kontakt z ludźmi i spacery z wolontariuszami, na których jest niesamowicie opanowny. Nie ciągnie na smyczy. Jest zaszczepiony, zaczipowany i posiada książeczkę zdrowia.

  Ostatnio edytowane przez Rybc!a ; 19-10-2010 o 19:46

 7. #7
  Dołączył
  Apr 2006
  Przegląda
  Elbląg
  Posty
  11,055

  Domyślnie

  A co, nie podobne do niej, nie są cudami?

 8. #8
  Dołączył
  Apr 2006
  Przegląda
  Elbląg
  Posty
  11,055

  Domyślnie

  Cytat Zamieszczone przez wtatara Zobacz posta
  dziewczyny dajcie zdjęcia i opisy malenkich suczek
  Jestem w stanie zrobić to pod koniec tygodnia, pasuje?

 9. #9
  Dołączył
  Apr 2006
  Przegląda
  Elbląg
  Posty
  11,055

  Domyślnie

  Cytat Zamieszczone przez malagos Zobacz posta
  A można poprosić o zdjecie tej jamniczki, czekoladki?
  To też będę w stanie załatwić pod koniec tygodnia. Nie zapomnę o tym.

  Nowe info:
  Przy elbląskim schronisku dla zwierząt wybudowany zostanie specjalny mur oporowy, który zapobiegnie dalszemu osuwaniu się pobliskiej skarpy na teren obiektu.

  Zagrażająca schronisku skarpa osuwała się do przeznaczonych dla zwierząt boksów. Schronisko przy ul. Królewieckiej 233 zabezpieczyć ma mur oporowy o konstrukcji żelbetowej wraz z ogrodzeniem.

  Wybrany w przetargu wykonawca – Przedsiębiorstwo Budowlane „Esbud” z Elbląga – wykona także roboty naprawcze na terenie schroniska. Zakres prac przewiduje ponadto rozebranie istniejącego ogrodzenia z siatki na obetonowanych słupkach metalowych, ścinanie drzew i karczowanie krzewów, wykonanie na koronie muru oporowego ogrodzenia z siatki na słupkach metalowych oraz wykonanie drenażu i odwodnienia.

  Inwestycja pochłonie z kasy miasta 380 tys. zł. Prace powinny zakończyć się do 30 czerwca 2008 r.

  Zaczerpnięte: http://www.info.elblag.pl/index1.php...o=9716&idkat=5

 10. #10
  Dołączył
  Apr 2006
  Przegląda
  Elbląg
  Posty
  11,055

  Domyślnie

  A z czego mają się cieszyć psy? Nie rozumiem Was...

 11. #11
  Dołączył
  Apr 2006
  Przegląda
  Elbląg
  Posty
  11,055

  Domyślnie

  Aktualnie w schronisku przebywają 4 amstaffy (nic się nie zmieniło).

  Wyżej pokazany pies to osobnik płci męskiej. Niestety nie jestem w stanie powiedzieć jaki ma stosunek do innych psów. Ponoć był zabrany przez policję, uczony do walk. Jest młody. Do ludzi nieagresywny. Ma piękne, zielono-złote oczy.
  Wyżej pokazany pies to osobnik płci męskiej. Jest nieagresywny. Oddany przez właściciela- ponoć wyjeżdżał za granicę. Ma chore oczy. Nie stwierdzono co mu jest. Jest młody.  Ten niby "staffik"- zagryzł jednego psa. Raz rzucił się na pracownika. Trzeba z nim pracować. To pies dla doświadczonych ludzi.  Na wyżej pokazanym zdjęciu widać jedyną suczkę. Jest prześliczna, ma wspaniały charakter. Ostatnio nieco schudła. Ma problemy skórne. Dogaduje się zarówno z psami, jak i z sukami. Jest potulna i przytulasta.

  I tu też zdjęcia suni: 12. #12
  Dołączył
  Apr 2006
  Przegląda
  Elbląg
  Posty
  11,055

  Domyślnie

  Malagos, obiecane zdjęcia jamniczki: 13. #13

  Domyślnie

  Jamniczka widzę, że schudła...

 14. #14
  Dołączył
  Apr 2006
  Przegląda
  Elbląg
  Posty
  11,055

  Domyślnie

  Po zdjęciach raczej tego nie widać.

 15. #15

  Domyślnie

  Po zdjęciach nie bo nie ma zdjęć jak była taka bardzo gruba...

 16. #16
  Dołączył
  Aug 2005
  Przegląda
  Okolice Makowa Maz.
  Posty
  33,684

  Domyślnie

  Rybeńko kochana...Jamniczka śliczna
  Co ona robi wschronisku, na miły Bóg.....
  Do nas juz jutro jedzie jamniczka z Myszkowa....

 17. #17

  Domyślnie

  A biedne chore oczy amstaffa ? lekarz tam jest codziennie !!!

 18. #18
  Dołączył
  Aug 2005
  Przegląda
  Okolice Makowa Maz.
  Posty
  33,684

  Domyślnie

  Dziewczyny, Bea1 szukała jamniczki do adopcji. Zgłoscie jej to cudo!
  Tak mi jej zal...

 19. #19
  Dołączył
  Apr 2006
  Przegląda
  Elbląg
  Posty
  11,055

  Domyślnie

  Cytat Zamieszczone przez basia0607 Zobacz posta
  A biedne chore oczy amstaffa ? lekarz tam jest codziennie !!!
  Lekarza narazie nie ma.

 20. #20
  Dołączył
  Oct 2006
  Przegląda
  Jastrzębie Zdrój
  Posty
  2,584

  Domyślnie

  podniose... szkoda że ten jakmik to nie szczoteczka... może by się udało jakoś ciocie namówić...

 21. #21
  Dołączył
  Apr 2006
  Przegląda
  Elbląg
  Posty
  11,055

  Domyślnie

  Cytat Zamieszczone przez Samturia Zobacz posta
  podniose... szkoda że ten jakmik to nie szczoteczka... może by się udało jakoś ciocie namówić...
  Samturia, mamy w schronisku jedną szczotkę, w sumie, mixa. Cały czarny, chyba suczka, tylko, że już wiekowa, niestety. I zadziora z niej, w stosunku do innych z boksu straszna.

 22. #22
  Dołączył
  Dec 2005
  Przegląda
  Zabrze (Mikulczyce) :)
  Posty
  40,773

  Domyślnie

  biedne psiaczki

 23. #23
  Dołączył
  Apr 2006
  Przegląda
  Elbląg
  Posty
  11,055

  Domyślnie

  Cytat Zamieszczone przez Mysia_Zabrze Zobacz posta
  biedne psiaczki
  A jak ich dużo...

 24. #24
  Dołączył
  Sep 2006
  Przegląda
  Elblag
  Posty
  113

  Domyślnie

  Podbijam,tyle pięknych psiaczków w naszym schronisku...

 25. #25
  Dołączył
  Apr 2006
  Przegląda
  Elbląg
  Posty
  11,055

  Domyślnie

  Cytat Zamieszczone przez Ragazza Zobacz posta
  Podbijam,tyle pięknych psiaczków w naszym schronisku...
  ...Na dzień wczorajszy, jakieś 175...

Strona 1 z 499 1234 11 51 101 ... OstatniOstatni

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •