Strona 42 z 158 PierwszyPierwszy ... 3239404142434445 52 92 142 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,026 do 1,050 z 3947

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez małyskrzat Zobacz posta
    I to Ci nie daje do myślenia??
    Zrób im porządne zdjęcia i pokaż
    Skoro twierdzisz że masz BIEWERY

Wink

Cytat Zamieszczone przez białeyorki Zobacz posta

Wink

to zdjecia przed wystepem na tym pokazie

Domyślnie

Śliczne , ale wyglądają na ciut drobniejsze od piesków Migotki , taki " kolorowe " yorczki

Domyślnie

Tak tylko że pisalam że ja osobiscie nie posiadam aparatu i jestem uzależniona od kogoś a tej osobie jak widać sie nie spieszy w przeslaniu moich zdjec,jak tylko będe je miala to zaraz je wam pokaze
    Postaraj się (poproś) tą osobę, jestem ciekawa jak Twoje psiaczki wyglądają w plenerze . .

Przegląda
    Kraków

Domyślnie

Ale Klub Psa Rasowego nie chciał założyć dla piesków KW.......
    A psi Migotki i tej drugiej pani są zarejestrowane i wystawiane.

Talking

Cytat Zamieszczone przez ROZI Zobacz posta
    Śliczne , ale wyglądają na ciut drobniejsze od piesków Migotki , taki " kolorowe " yorczki
    Migotka ma pom pony a moje sa po delikatnych stalowo-złotych yorkach a to mama mojego Biewera Kacpra

Domyślnie

A będziesz tak uprzejma i pokarzesz nam całego psa a nie tylko samą głowę?

Talking

A będziesz tak uprzejma i pokarzesz nam całego psa a nie tylko samą głowę?
    Proszę uprzejmie.W tej chwili nie wyglada najciekawiej ponieważ ma szczeniaczki.

Talking

Proszę uprzejmie.W tej chwili nie wyglada najciekawiej ponieważ ma szczeniaczki.

Domyślnie

a gdzie jej białe znaczenia??ten krawat? to dokladnie to co sie zdarza w pewnych amerykanskich liniach wrzuconych w europejskie rodowody. Ja tu tylko widze zle wybarwioną szate.. moj 10 letni pies jest obecnie w takim samym kolorze.

Przegląda
    Śląsk

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez flashka-g Zobacz posta
    a gdzie jej białe znaczenia??ten krawat? to dokladnie to co sie zdarza w pewnych amerykanskich liniach wrzuconych w europejskie rodowody. Ja tu tylko widze zle wybarwioną szate.. moj 10 letni pies jest obecnie w takim samym kolorze.
    Bo ta suczka na zdjeciu to zwykly york, albo piesek w typie. Jak to pisala białeyorki, cytuje "bo zawsze W POLSCE BĘDĘ TĄ PIERWSZĄ KTÓREJ SIĘ UDAŁO WYCHODOWAĆ BIEWERRY PO ZWYKŁYCH YORKACH".
    Ostatnio edytowane przez Megula ; 14-07-2007 o 18:33
    "Radość i miłość są skrzydłami wielkich przedsięwzięć."
    Johann Wolfgang Goethe

Przegląda
    Poznań

Domyślnie

Nie chce sie znow kłucić i powtarzać tego samego - jej psy to psy w typie yorka, niewybarwione! Ona sie ze sobą kojarzy i powstają coraz bardziej niewybarwione pieski. Są coraz jaśniejsze, a owa p. Dorota utrwala ich jasny kolor. Biewiera te jej psy NICZYM nie przypominają.
    Jednym słowem mówiąc - ładne kundelki
    . . .

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez flashka-g Zobacz posta
    Flashka, na nią nie ma rady ! Ona nie wie, jak powinien wyglądać prawdziwy porządny york, co to jest kolor stalowy itd... Ponadto nie rozumie słowa pisanego, gdyż ciągle twierdzi, ze istnieje osobmo york ala pom pon i osobno biewer, co jest wierutną bzdurą. Abstra***ąc od tego, czy warto walczyć o rasę york biewer ala pom pon, to wzorzec ustalony przez państwa Biewerów mówi, że ta rasa ma na białym tle łaty złote i stalowe dokładnie w tych miejscach, gdzie te barwy są u normalnego yorka. Ponadto ma być biały kołnierz na szyi i łaty mają być możliwie symetryczne. A białeyorki po prostu utrwala bardzo jasne, nieprawidłowe wybarwienie.

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Agata_B Zobacz posta
    Nie chce sie znow kłucić i powtarzać tego samego - jej psy to psy w typie yorka, niewybarwione! Ona sie ze sobą kojarzy i powstają coraz bardziej niewybarwione pieski. Są coraz jaśniejsze, a owa p. Dorota utrwala ich jasny kolor. Biewiera te jej psy NICZYM nie przypominają.
    Jednym słowem mówiąc - ładne kundelki
    No i teraz wszyscy zobaczyli w całej okazałości

Talking

No i teraz wszyscy zobaczyli w całej okazałości
    To dzieci po tej suczce maja w tej chwili 7 tygodni MOŻE ONE TEŻ SĄ NI WYBARWIONE KONIECZNIE MUSICIE ODWIEDZIĆ OKULISTĘ skoro twierzdziecie że moje yorki sa nie wybarwione one sa stalowo-zlote a nie grafitowo-złote tak jak wiekszosc waszych psow.DZieki tej barwie moge otrzymać piękne BIEWERY czego i wam serdecznie życze

Talking Pokazujcie i szukajcie różnych kolorowych yorków

Cytat Zamieszczone przez bajadera Zobacz posta
    A tak w ogóle to takie dziwadła można u nas często znaleźć na allegro ogłaszane przez chodoffców. Widziałam już na allegro całe czarne i całe złote. No i kłania się Białyorki ze swoimi białasami.
    Ciesze się że wam sie moje Biewerki podobaja a mnie czekoladowe bardzo jesli bede miala możliwośc kupienia takiej suczki napewno ja nabęde.Nie podobają mi sie jednak mieszanki yorek z innymi rasami najładniejsze są te ciekawie wybarwione ale tylko po YORKACH.

Domyślnie

Wśród ludzi, którzy się nie znają na psach rasowych, panuje dziwaczna moda na yorki rozjaśnione - srebrne zamiast stalowe. I chodoffcy utrwalają tę cechę, aby dostosować się do popytu.
    Białeyorki zajrzyj ty kiedy na strony porządnych hodowli i przyjrzyj się jak wygląda york i co to znaczy kolor stalowy !!

Domyślnie

Ciesze się że wam sie moje Biewerki podobaja a mnie czekoladowe bardzo jesli bede miala możliwośc kupienia takiej suczki napewno ja nabęde.Nie podobają mi sie jednak mieszanki yorek z innymi rasami najładniejsze są te ciekawie wybarwione ale tylko po YORKACH.
    TO NIE JEST BIEWER ! Nawet go nie przypomina !
    Nie wiem skąd Ci przyszło do głowy, że my sie zachwycamy Twoimi kundlami !

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez bajadera Zobacz posta
    Wśród ludzi, którzy się nie znają na psach rasowych, panuje dziwaczna moda na yorki rozjaśnione - srebrne zamiast stalowe. I chodoffcy utrwalają tę cechę, aby dostosować się do popytu.
    Białeyorki zajrzyj ty kiedy na strony porządnych hodowli i przyjrzyj się jak wygląda york i co to znaczy kolor stalowy !!
    Dokładnie,przegladając ogloszenia "hodowców" wiele yorkasków jest strasznie jasnych Moim zdaniem jest to brzydkie,bo jak na yorka przystało nie powinien być prawie biały :/

Pozdrawiam,
    Martyna
    Kennel of TOY POODLES & CHIHUAHUAS

Planujemy miot TOY PUDLI - zagraniczne krycie

Domyślnie

To moj 10 letni EMYR z wiekiem robi sie coraz jasniejszy,wypowialy Moze na starosc bedzie Biewerem

Shot with DC500 .Su at 2007-07-15

Biale Yorki jak czytam twoje wypowiedzie to Kobieto nerob z siebie posmiewiska.

Przegląda
    Poznań

Domyślnie

To dzieci po tej suczce maja w tej chwili 7 tygodni MOŻE ONE TEŻ SĄ NI WYBARWIONE KONIECZNIE MUSICIE ODWIEDZIĆ OKULISTĘ skoro twierzdziecie że moje yorki sa nie wybarwione one sa stalowo-zlote a nie grafitowo-złote tak jak wiekszosc waszych psow.DZieki tej barwie moge otrzymać piękne BIEWERY czego i wam serdecznie życze
    Matko Boska... kobieto co ty wypisujesz?
    Nie masz kompletnie pojęcia o yorkach i biewierkach!
    Wiesz chociaż jak wygląda kolor stalowy u yorka? Wątpie...
    one sa stalowo-zlote a nie grafitowo-złote tak jak wiekszosc waszych psow.DZieki tej barwie moge otrzymać piękne BIEWERY czego i wam serdecznie życze
    Tym mnie powaliłaś
    Ze stalowo złotych yorów można otrzymać piękne biewierki - co ty nie powiesz?
    Gdyby z każdego stalowo złotego yorka (większość YORKÓW nie pseudoyorków jest takiego koloru) to nie byłoby na świecie żadnych yorków - byłby same te twoje niby biewierki !
    . . .

Przegląda
    Poznań

Domyślnie

Pewnie że nie!

Oto BIEWIER:

A to KUNDELEK:
    . . .

Domyślnie

Ja Cię bialeyorki nie rozumiem. Twierdzisz, ze twoje kundelki to biewery po yorkach? To tak samo jakby ktoś powiedział, że wyhodował sznaucera po dwóch pudlach

Domyślnie

Bo tu jest potrzebna wielka wiara !

Strona 42 z 158 PierwszyPierwszy ... 3239404142434445 52 92 142 ... OstatniOstatni

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów