Strona 79 z 312 PierwszyPierwszy ... 29 6976777879808182 89 129 179 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,951 do 1,975 z 7799

Domyślnie

DZIEWCZYNY!!!! PIEKNE!!! CUDNA NIEPSODZIANKA!!!! JAK MI SIE GEBUSIA SMIEJE DO TEGO MONITORKA!!! ALE WAM SIE UDALO!!!!SUPER!!!! KOCHANE JESTESCIE!!!!! TO NAJLADNIEJSZE ZDJECIA GUTKA - TAKIE ELEGANCKIE!!!!

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Alka Zobacz posta
    foteczki świetne a komentarze jeszcze lepsze

Gustek wykąpany, wyczesany wygląda przepięknie.Jola,masz baaardzo zadbanego psa
    - Alka -my opiekunowie dlugowlosych musimy sie trzymac razem - sama wiesz, ile i jak dlugo trzeba, zeby takie psy wygladaly fajnie! Mordujesz sie z dredami, czeszesz i czeszesz, a potem ktos Ci powie - "O dredzik" - wiesz okim mowie? Hihihi.Ten, kto nie mial psa z kudlami naszego obledu nie zrozumie...
    Ty to i masz gorzej, bo jeszcze fryzjer, a obciecie lapek to ja sama moge zrobic... Ale u yorka - ...ech... ciezkie zycie

Przegląda
    Śląsk

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez sota36 Zobacz posta
    - Alka -my opiekunowie dlugowlosych musimy sie trzymac razem - sama wiesz, ile i jak dlugo trzeba, zeby takie psy wygladaly fajnie! Mordujesz sie z dredami, czeszesz i czeszesz, a potem ktos Ci powie - "O dredzik" - wiesz okim mowie? Hihihi.Ten, kto nie mial psa z kudlami naszego obledu nie zrozumie...
    Ty to i masz gorzej, bo jeszcze fryzjer, a obciecie lapek to ja sama moge zrobic... Ale u yorka - ...ech... ciezkie zycie
    taa woła sie sąsiadkę
    Aniu .....ja też dużo razy miziałam GUTKA

*
    Wszelkie osoby o których piszę , miejsca czy zdarzenia nie są fikcyjne,a zbieżność imion czy sytuacji jest nie zamierzona i przypadkowa .

Przegląda
    RUDA SLASKA

Domyślnie

Witaj Buszujaca w srodku nocy ..... tez nie spalam gapiłam sie w telewizor eheheh...terozki smigam jeszcze w pizamce musze isc na szybkie ubieranko i zasuwac do sklepu bo bedziemy glodowac eheheh .... buziole .....!!!!

Domyślnie

Z pamietnika psa...
    Bylem dzis na fajnym spacerze!
    Zaczelo sie jak zwykle - od wizyty w stajni - kiedy tych moich kumpli widze, to smigam do nich szybko, szybko...
    Czyja ich lubie? Abo ja wiem? Wielkie to takie, lby jak wiadra, "gupie", bo wszystkiego sie boja, sikaja pod siebie... czyja wiem, czy oni sa ciekawi? Ale Móje ich kochaja - wiec co ja mam do szczekania, to znaczy do gadania - udaje, ze jest - ok. I mam swiety spokoj!

To jest Jahranek Jakis tam SP, czyli "szlachetna polkrew"

Potem probowalem naciagnac Jole na rzuty butleka - czemu wszystkie psy tak stasznie kochaja te flaszki???

Znalazlem az dwie!

p.s. musze na chwile zmykac- jak wroce to dokoncze....

Przegląda
    Warszawa

Domyślnie

Dzień dobry

Dawno mnie nie było na Doga, ale jak tylko przyszłam to od razu do Was przyleciałam
    Tacy jesteście fajni i moi ulubieni :lo:

Domyślnie

Z pamietnika psa...cd
    No jestem, jestem juz!
    A potem zobaczylem, ze idzie Azulka- to jedna z "moich dziewczyn" - juz sam sie gubie, ile ich mam!
    "O ! Idzie! Azulka!!!! Azulka!!!"

I sie zaczelo! tarzanie po trawie,

I za ucho, i za pupke i w nogi!
    I dalej juz nic nie wkleje, bo mam klopoty z image - mozejutro???

Domyślnie

Foty!!!!!!!!!!!!!! To się Jolcia postarała - obfociła tyłek Gucia specjanie dla mnie

Domyślnie

Ależ on cudowny!!

Przegląda
    Puszcza Kampinoska

Domyślnie

Z pamietnika psa...
    Bylem dzis na fajnym spacerze!
    Zaczelo sie jak zwykle - od wizyty w stajni - kiedy tych moich kumpli widze, to smigam do nich szybko, szybko...
    Czyja ich lubie? Abo ja wiem? Wielkie to takie, lby jak wiadra, "gupie", bo wszystkiego sie boja, sikaja pod siebie... czyja wiem, czy oni sa ciekawi? Ale Móje ich kochaja - wiec co ja mam do szczekania, to znaczy do gadania - udaje, ze jest - ok. I mam swiety spokoj!

Ale fajowo A Gutek bardzo szczeka na koniki?

Domyślnie

Z pamietnika psa, cd, czyli to co nie dokonczylem wczoraj
    No wiec tak, moi Kochani. Jak wiecie bylem z Azulka na "psacerze", jak to mowi Ciocia Ala (ta od Ozziego - oj nie lubie, nie lubie go, choc mily i fajny, ale łobszczekac - musze!W koncu chlop jestem, nie!). A dam Wam jego fote - zebyscie widzieli jaki on "astman", a potem opowiem o mojej randce- hihihi.
    Oto PAN OZZY!

No wiec do rzeczy....

Byly harce, hulanki i swawole, a Pani od Azulki z Mója gadaly i gadaly i smialy sie z nas!

No i po tych szarpaniach, caly łobsliniony (chyba taksie mowi?) wrocilem do domku - do jutra (moze?).

p.s. Ciociu Katerino - ja na konie troche szczekam z zadrosci, ale tak to jestem ostrozny. Jak Jola jest w stajni, to siedze cichutko i ni podchodze - raz weszedlem do boksu i ludzie podniesli panike. A raz zaganialem Atosa - to taki kon - spaslaczek - ale mi wtedy Jola nagadala! Ze nie wolno, ze moze kopytem dostac - no a ja przeciez "łowczarek" jestem!

Domyślnie

no Jola z Guciem się rozkręca więcej foteczek, więcej...

Domyślnie

No to sie rozkrecamy na calego - jeszcze 2 wczorajsze foty Gucia!
    pt. "Na misia"

ijeszcze "konskie"

Przegląda
    Śląsk

Domyślnie

i Ozzy u Gucia się znalazł
    a On tak Gutka lubi a Gutek to się tylko o te Baby boi że mu Ozzy odbije

hi hi Jola popatrz jakie one mają grzywki ...gumeczki im trzeba kupić jak moja

*
    Wszelkie osoby o których piszę , miejsca czy zdarzenia nie są fikcyjne,a zbieżność imion czy sytuacji jest nie zamierzona i przypadkowa .

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Alicjarydzewska Zobacz posta
    i Ozzy u Gucia się znalazł
    a On tak Gutka lubi a Gutek to się tylko o te Baby boi że mu Ozzy odbije
    Ano chyba tak - bo babeczki to lubia dobrze zbudowanych facetow, a nie takiech "ciciatych" - no chyba ze by byly to lata '70 - wtedy Ozzy nie mialby szans!!!!

Przegląda
    Warszawa

Domyślnie

jaka brutalna z niej kobietka

Przegląda
    RUDA SLASKA

Domyślnie

Siemanko kolezanko od grzebienia
    Foteczki se wkleiłas no no i to az tyle .........Widze ze nawet kradziejstwa dokonałas ....hehe pieknie sie przezentuje Ozzullek w Gutkowej galeryji .....
    Buziaczki ....całuski dla Zieciunia ...

Domyślnie

UWAGA - IMPRESJA AGATA 1 !
    Jezdem z niej dumna!!! Przerobeczka pt. hand make by myself!

Domyślnie

JEEEEEEEEEE
    wymiękam....
    więcej !!!!!!

Przegląda
    RUDA SLASKA

Domyślnie

UWAGA - IMPRESJA AGATA 1 !
    Jezdem z niej dumna!!! Przerobeczka pt. hand make by myself!
    WOWOWOWOWOWOWOWOWWOWOWO

P I E K N E

Domyślnie

Z pamietnika psa...
    Bylem dzis w kochlowickich lasach! Na Stargancu, czy jako -moja Jola tam byl;a jaka dzieciak - gadala, ze kiedys to byl fajny osrodek (nie wiem co to znaczy?). A teraz ? Wszystko zniszcone, dziadowskie, ale dla mnie bomba!!!
    Las, pelno smieci do wachania,malo ludzi do postaszenia! Bomba!

Przegląda
    Warszawa

Domyślnie

o raju! a w głowie mu się nie zakręciło ?

Domyślnie

Sie nabijaja - Paskudy kudlate!!!

Domyślnie

a kiedy będzie pierwszy baner własnej roboty ??
    Fotki liściaste super, tylko gumeczka mu się przekrzywiła

Przegląda
    Warszawa

Domyślnie

Sie nabijaja - Paskudy kudlate!!!
    ale nadal nas lubicie, co?

Strona 79 z 312 PierwszyPierwszy ... 29 6976777879808182 89 129 179 ... OstatniOstatni

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów